Lincia روساریو میزبان 11th edition از TiEcon در حضور مدافعان مانند Ratan Tata Narayana Murthy

Lincia روساریو میزبان 11th edition از TiEcon در حضور مدافعان مانند Ratan Tata Narayana Murthy – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Feb 17, 2020, 15:26 IST | همکاری محتوا |

Lincia میزبانی این رویداد در حضور بزرگ و شخصیت های برجسته از بخش های مختلف که در حال حاضر به تامل آینده از ایده های کارآفرینی و رهبری مورد نیاز برای در آغوش

Lincia Rosario

Lincia روساریو

این نیروگاه از استعداد Lincia روساریو است که بهترین و شناخته شده به عنوان یک نشاط emcee به تازگی میزبانی 11th edition از TiEcon که برگزار شد در 28 & 29 مارس در بمبئی.

Lincia میزبانی این رویداد در حضور بزرگ و شخصیت های برجسته از بخش های مختلف که در حال حاضر به تامل آینده از ایده های کارآفرینی و رهبری مورد نیاز برای پذیرش از طریق حرکت قابل توجهی پیشرفت & سفر غیب و یا بهتر است.

با او عفونی انرژی و استعداد بسیار زیاد Lincia زحمت ارتباط با مخاطبان که شاهد در اعداد بزرگ است.

در اینجا آنچه که او برای گفتن دارد او تجربه:-

چگونه خود را در سفر بوده است تا کنون به عنوان مدیر تشریفات?

یک کلمه که واقعا نشان دهنده سفر من است “تحول”. 6 سال گذشته تا به حال من کار با مارک های متعدد و فرهنگ و تنوع آنها و برخی از نام های بزرگ در ارتباط با آنها. همچنین من سفر گسترده و این تجربه را با هم به شکل کارآفرین رهبر و هنرمند در من. من چیزی جز قدردانی برای این تحول سفر.

شما به تازگی میزبانی 11th edition از TiEcon که برگزار شد در بمبئی. چگونه بود ؟

من خوش شانس به میزبان TieCon رویداد برای سال دوم در یک ردیف و من باید بگویم که بزرگواری از این رویداد هرگز نتواند به من خیره کردن. Tiecon زمینی حاصلخیز را برای کارآفرینان برای خلاقیت و افکار. شما aré در میان عالی استعداد. برای من, آن را نیز بسیار الهام بخش به عنوان من شاهد های مختلف داستان های موفقیت از یک بار به سختی شناخته شده و در حال حاضر بسیار موفق برندها مانند کتاب من نشان می دهد fc goa,آنیتا Dongre ، این تجربه انگیزه شما را به فکر می کنم بزرگ و خارج از جعبه.

چگونه خود را تجربه میزبانی این رویداد در حضور راتان تاتا و Narayana Murthy, و آنچه شما از آنها یاد بگیرند?

بودن در حضور افسانه مانند راتان تاتا و Sudha Murthy شد سورئال. من تا به حال خرج کردن خودم بود که من به معنای واقعی کلمه زندگی یک رویا است. من قفل شده چشم با راتان تاتا شاید برای چند لحظه و من تا به حال چند fangirl لحظات با آقای Murthy. آنها یک یادآوری است که همه ما باید از این ظرفیت به ترک یک میراث برای سنین می آیند. من یاد گرفتم که ذهن آنها را مانند نمایش واقعی گرما و سادگی. آنها دارند با وجود این موفقیت بزرگ آنها طعم. آن را دلگرم کننده به تماشای MR Murthy لمس آقای تاتا ، مشخصه از مردان بزرگ.

اگر نه یک تشریفات چه بود خود را جایگزین حرفه ای برنامه ؟

زمانی که من شروع من بسیار سرخورده تا آنجا که به زندگی حرفه ای من نگران بود. اما پس از آن متوجه شدم که حرفه ای از تشریفات اجازه می دهد تا من به خودم باشد. من عاشق سرگرم کننده مردم آنها را به آواز خواندن و رقص و خنده. و به همین دلیل من احساس خوش شانس را به یک رویا ، اما, به عنوان یک جایگزین حرفه ای طرح من می خواهم که احتمالا سعی من طناب در آموزش و یا اقدام.

به عنوان یک هنرمند است که بهترین لحظه از زندگی خود را ؟

این امر می تواند غیر منصفانه به تک هر یک لحظه خاص به عنوان مهم ترین. زندگی حرفه ای من بوده است فلفلی با چند برجسته است که به اوج خود رسید به نام تجاری من در حال حاضر نمایندگی کند. اما اگر من تا به حال به نام چند من با من از روی لئامت دادن در Zee TV امریکا. پس از آن وجود دارد که تازه مصاحبه من با کلمه maverick شاشی Tharoor. مصاحبه ما رفت ویروسی با بیش از یک میلیون بازدید که من به سختی expexcted. همچنین من تا به حال یک بار Star sports, استماع, من برای کبدی لیگ و تجربه است که شگفتی برای اعتماد به نفس من به من ملاقات کرد و شد مربی توسط برخی از مردم شگفت انگیز مانند آقای Anupam Kher. بله انگار بسیاری از لحظات, اما من حدس می زنم این قطعا به کیک.

که آیا شما به دنبال به عنوان الهام بخش در حالی که در حال رشد است ؟

من تا به حال بسیار tumultous دوران کودکی و راست به سال های من بود خیلی تلاش برای نگه داشتن سر بالاتر از آب است. بنابراین وجود werent مردم هر که من واقعا می تواند نگاه کردن به در سال های شکل گیری. اما در شش سال گذشته یا من مشتق شده با الهام از کتاب های بسیاری مانند لیلی سینگ “چگونه می توان یک Bawse” یک کتاب به نام “چهار موافقت نامه” نیز یک کتاب توسط دکتر جان ده مارتینی “ارزش عامل” واقعا به شکل من اهداف شخصی و حرفه ای.

چه چیزی است که یک اسطوره است که مردم باید در مورد emcees?

این افسانه رایج است که یکی در مورد EMCEEs این است که ما فقط بال آن. وجود دارد هیچ چیز از حقیقت است. به عنوان یک تشریفات مستلزم بارهای از تحقیق به, نام تجاری, فرهنگی پرنیان مردم و بسیاری از تمرین قبل از یک رویداد. و همه شما باید انجام دهید این حفظ یک میلیون وات لبخند و به دنبال تصویر کامل است. آن را نه تنها به عنوان پر زرق و برق به نظر می رسد آن سخت کار می کنند و بسیاری از خلاقیت است.

که شما اعتبار خود را بسیار زیاد موفقیت است ؟

من موفقیت من به تیم آنها یک نیروگاه از استعداد است. آنها را تشکیل می دهند, من را در تیم من سبک من, رسانه های اجتماعی, تیم, من, دستیار مربی های من در این صنعت است. همه آنها به دست در دستکش و من نمی تواند انجام دهد تا حد بدون حتی یکی از آنها است. بنابراین موفقیت من این است که واقعا مقدار زیادی از کار گروهی است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im