Limerick: ما را ساخته اند پیشرفت از سال 1968. اما خداوند عزیز ما هنوز راه برای رفتن است.

اگر پدر و مادر من در نظر گرفته شده برای محافظت از من از واقعیت های خشن زندگی آمریکایی زندگی در فضا و زمان و توطئه برای دست کشیدن پین از زیر طرح خود را.

پس پدر و مادر من هر دو کار کرده من مکرر حضور در اتاق نشیمن از فرانک و اتل Prindle یک زن و شوهر مسن که درب بعدی زندگی می کردند به ما. به این ترتیب مناسب به پیچ و تاب و جالب به زندگی من: یکی از اصلی ارائه دهندگان مراقبت از کودکان بود بازنشسته گارد زندان از آلکاتراز.

واقعیت های خشن زندگی آمریکایی, من به زودی متوجه شدم درب بعدی زندگی می کردند.

فرانک Prindle نژادی نگرش و زبان او استفاده می شود به بیان آنها غیر قابل تحمل. کسی که ثابت کرد حداقل قادر به تحمل آنها بود ،

زمانی که آقای Prindle تنظیم کردن در یک مسیر نژادی تفسیر خانم Prindle خواهد راه رفتن. او نیاز به ترک خیلی فوری است که او به من چپ وجود دارد به گوش دادن.

و بنابراین فرانک و اتل Prindle به من ثابت تظاهرات از این بخش است که موجب ویرانی کشور در 1950s بخش هستند که wracking یک طوفان در سال 2020 است.

و در عین حال Prindles ماند و بسیاری از آنها لذت می برد هر یک از دیگر شرکت و گفتگو. هنگامی که یک سکته مغزی کشته اتل “بیبهره” خیلی خفیف مدت برای فرانک ویرانی است.

اگر پدر و مادر من تا به حال تا به حال هیچ امید متقاعد کردن من برای دیدن جهان به عنوان قابل فهم و راحت Prindles شد چهره های پیشرو در مبارزات انتخاباتی برای مقابله با کسانی که امیدوار است با واقع گرایی.

بزرگسالان تلاش برای محافظت از واقعیت های خشن زندگی در آمریکا شکست خورده و حتی بیشتر به طور چشمگیری بیش از سال های بعد. هیچ کس نمی تواند مرا از شنیدن مداوم گزارش و دیدن شبانه پوشش تلویزیون—از خشونت علیه حقوق مدنی کارگران در 1960s.

توسط 1968, من تا به حال به دست آورد و یک نقش جزئی در دنیای روزنامه نگاری داشتن weaseled راه من به یک بعد از مدرسه در ممنوعیت در رودخانه مطبوعات-سازمانی. یادگیری از مارتین لوتر کینگ ترور من خواسته رئیس من برای اجازه به مصاحبه با چند تن از همکار دانش آموزان دبیرستانی که در حال تبدیل شدن به دوستان من به این دلیل بازی را به نفع خود در پینگ پنگ عبور هر نژادی تقسیم.

من نوشت: یک مقاله کوتاه به نقل از سه جوان آمریکایی آفریقایی تبار مردان است. در تبعیض نژادی و بی عدالتی آنها گفت: ما جنوب کالیفرنیا زادگاه های بسیار زیبا و متفاوت از شهر سلما در ایالت آلاباما.

یک خبرنگار واقعی به دنبال داستان من. خود را بسیار طولانی مقاله انجام شده توجه-جمع آوری تیتر “سه جوان سیاه مردان آن را دوست دارم بگویم در بانینگ.”

عصبانی سفید شهر به زودی غرق دفتر ما با تماس به لغو اشتراک خود را.

زمانی که من رئیس بازدید از چند مکان برای ارزیابی این شهر در واکنش به مقاله او در روزنامه عکس از سه جوان سیاه مردان قرار داده شده در مرکز dartboard در افسران در سالن ممنوعیت اداره پلیس.

داستان پایان ندارد وجود دارد.

در آوریل 1968, من تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تبدیل شده 17. اما من در حال حاضر می دانستم که به اندازه کافی به جریمه هر گونه ادعا, 52 سال بعد از تعجب کشور مشکلات امروز است.

من به یاد داشته باشید این سه جوان در بانینگ که من ناخواسته برای مشکل. و من به یاد داشته باشید اتل و فرانک Prindle که من به تماشای خود را نگه دارید غیر ممکن است ازدواج با هم.

ما را ساخته اند پیشرفت از سال 1968. اما خداوند عزیز ما هنوز راه برای رفتن است.

Patty Limerick رئیس مرکز غرب آمریکا در دانشگاه کلرادو است. اگر شما می خواهم به خواندن بیشتر شما می توانید وبلاگ خود را “نه من اولین کاری” در www.centerwest.org.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de