مانند پدر مانند کودکان! جیمی اهرم-جسی اهرم از نو خلق کردن, پدر, Johnny Lever را ‘اسلم بهایی’ با حماسه عبارات

جانی سطح کودکان جیمی اهرم و جسی اهرم نشان داده اند که استعداد خود را بارها و بارها. جیمی حتی به او نشان داد اقدام و تقلید دلاوری در فیلم نشان می دهد و بیشتر. خواهر و برادر’ دو دارای شباهت قابل توجه با جانی و آنها اغلب از نو خلق کردن ضربه لحظات از پدر خود فیلم. حالا که حلقه راه اندازی شده است در Instagram, جیمی ارسال شده یک ویدیو با جسی که در آن آنها پرداخت ادای احترام به Hugo با آهنگ محبوب ‘اسلم بهایی‘.

در این ویدئو هر دو دیده می شود ساخت عبارات همان بازیگر کهنه و در آخر با بی بها عبارات که به یک نگاه اجمالی از جانی. جیمی نوشته شده با عنوان بیان “اهرم صفحه اصلی ویدئوها #leverfam @jesse_lever @iam_johnylever #Aslambhai #lovekeliyekuchbhikarega #Leverfamily #reelkarofeelkaro #reelitfeelit #instagramreelsinindia #قرقره#johnylever #johnnylever”.

ویدیو زیر را بررسی کنید:

در

در طول یک ویدیو تعامل جیمی باز کرد تا در مورد جانی واکنش هنگامی که او تصمیم گرفت به همان زمینه به عنوان او. او اظهار داشت: “زمانی که من تصمیم به آمدن به این حوزه پدرم هرگز ساخته شده است هر گونه تماس های تلفنی برای من هرگز او گفت:” دختر من در حال آمدن است لطفا راه اندازی ، من تا به حال به بلند کردن تلفن من تا به حال به تماس من تا به حال برای رفتن به باشگاه های کمدی و درخواست برای امتحانات ابتدائی. من را به نام مصاحبه با مدیران و گفت: ‘Hello, my name is جیمی و من, Johnny Lever دختر من می آیند و استماع برای شما.’ من ذکر کرده اند نام خود را نمی تواند اجرا شود و از آن دور. وقتی که من نام او را از لندن به او بگویید در مورد برنامه های من و او از من پرسید که ” آیا شما فکر می کنید هر چیزی چگونه شما می رویم به آن را انجام دهید؟'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de