‘نور زندگی من, centre, من جهان’: Deepika Padukone, آرزوها, Ranveer Singh تولد با غیب زیبا عکس

به عنوان تنها چند دقیقه به سمت چپ برای Ranveer Singh تولد برای پایان دادن به, Deepika Padukone که صرف روز خاص با شوهرش در نهایت ارسال شده توسط آرزو در او Instagram صفحه. حتی در سال 2019 که Ranveer جشن اولین تولد بعد از عروسی با Deepika عشق, همسرم خواست او را هنگامی که روز به پایان رسیده است. او تا به حال نوشته شده از یک عکس دوران کودکی از شوهرش به عنوان یک تولد پست.

در حال حاضر دیپیکا به او در زمان Instagram صفحه و به اشتراک گذاشته یک کاندید با کلیک Ranveer که به نظر می رسد به ضرب گلوله کشته شده است در یک مهمانی. در عکس یک راه حل مناسب تا Ranveer دیده می شود بالا بردن نان تست در حالی که Deepika خود را نشان می دهد خنده های عفونی. هر دو دیده می شود به عنوان خوشحال که تا کنون ارائه نهایی و شوهر اهداف برای اطمینان حاصل کنید.

Deepika مزبور پس از بیان “نور زندگی من است. این مرکز از من هستی. من برای شما آرزوی سلامتی و صلح از ذهن در فراوانی. همانطور که برای بقیه من به شما بگویم در فرد! من شما را دوست دارم! #happybirthday”.

چک کردن پست زیر:

در

در سال گذشته Deepika تولد پیام برای Ranveer بود: “پوست های عاطفی و مراقبت & مهربان و بخشنده و آرام خنده دار و هوشمند لذت بخش & وفادار…این همه و خیلی بیشتر… به شوهر من, دوست من, من عاشق, من محرم… اما بیشتر از نه, من و کودک من, نوزاد, کودک نو پا من من نقطه من, آناناس, من آفتاب رنگین کمان من… ممکن است شما را برای همیشه و همیشه در این راه…دوستت دارم…”

در

در ضمن در مقابل کار دیپیکا و Ranveer همه را به اتحاد دوباره بر روی صفحه نمایش بزرگ با کبیر خان 83.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de