“بالابر هر صدا و آواز خواندن” سرود آتش امید در سراسر کشور

لس آنجلس — سیاه سرود ملی متولد شد و بیش از یک قرن پیش, اما محبوب سرود درون آفریقایی جامعه به نام “آسانسور هر صدا و آواز” زنده است یک چراغ امید در سراسر کشور تظاهرات.

در هفته های اخیر بی شماری تظاهرات برگزار شد از دی سی به سیاتل با بازوی قفل شده است و معترضان از نژادهای مختلف قرائت این آهنگ از آلبوم در حالی که راهپیمایی علیه خشونت پلیس غیر مسلح بودند. تظاهرات در سراسر آمریکا شد مشتعل پس از جورج فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای چند دقیقه.

برخی از راه پیمایی صلح آمیز بودند در حالی که دیگران به خشونت تبدیل شد. اما یک موضوع مشترک در تظاهرات مردم شعار این سرود را دراز پیام وفاداری و آزادی و برابری.

“من تو را دیدم سفیده آواز این آهنگ گفت:” نه عدالت بدون صلح ” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.’ این چیزی است که من نمی بینم من در اوایل زندگی حرفه ای و یا حتی 15 سال پیش” به یاد می آورد Rev. Al Sharpton با اشاره به معترضان در مینیاپولیس پس از فلوید مرگ است. “شما رو به دیدن مردم غیر از ما قدردانی آهنگ ما ما سرود. این است و نه فقط یک لحظه. این یک جنبش واقعی.”

رشد Sharpton گفت که او آموخته است که هویت خود را از طریق سرود که نوشته شده بود به عنوان یک شعر توسط James Robert Johnson قبل از برادرش J. رسمند تبدیل آن به موسیقی است. آهنگ انجام شد برای اولین بار در سال 1900 نه طولانی پس از آن نوشته شده است.

NAACP لقب “بالابر هر صدا و آواز خواندن” را به عنوان سیاه و سفید سرود ملی در سال 1919. این تصمیم بیش از یک دهه قبل از “The Star-Spangled Banner” به تصویب رسید به عنوان سرود ملی ایالات متحده آمریکا

در طول جنبش حقوق مدنی, آهنگ محبوب بود در تظاهرات با امثال “ما باید غلبه بر” و “گریس شگفت انگیز.” دومی نوشته شده توسط برده های سابق معامله گر جان نیوتن اما این آهنگ کمک تعریف برابری نژادی.

Sharpton گفت: توانایی “بالابر هر صدا و آواز” پایدار چندین نسل صحبت می کند جلد است.

“این واقعیت که این آهنگ می تواند زنده ماندن ما رفتن از پشت اتوبوس و outhouse به ترومن بالکن در کاخ سفید نشان می دهد که این آهنگ واقعا طنین انداز در قلب ما,” او گفت:. “تعداد بسیار کمی از آهنگ های گذشته خواهد بود از طریق این نوع تغییرات در امریکا است. به همین دلیل این یک بارومتر به فرهنگی تغییر است.”

معترضان قطعا ساخت این آهنگ شنیده می شود. در دالاس صدها نفر رفتند به میدان که در آن جان اف کندی در سال 1963 به مارس قبل از اینکه در مجموع مصرف لحظه ای به آواز خواندن آهنگ. معترضان سنگ آهنگ ماه گذشته در تاریخی یادبود لینکلن در واشنگتن همین اتفاق در لوس آنجلس, شیکاگو, Baltimore و مینیاپولیس.

“این آهنگ به یک رفع خستگی و تجدید ایمان من” گفت: جوان رهبر حقوق مدنی سابق و شهردار آتلانتا و سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد. او گفت: آواز ترانه در تظاهرات نشان می دهد که چگونه “لغو تبعیض نژادی مشخص آمریکا است واقعا ادغام فرهنگ ها و آرمان های انرژی و معنویت.”

جوان شناخته شده است این آهنگ از آلبوم پس از مهد کودک و حتی قرائت هر کلمه در مصاحبه اخیر خود. او معتقد سیاه سرود تر است “قدرتمند و وطن پرست” آهنگ از امریکا سرود ملی که نوشته شده بود توسط یک مالک که دردناک مرجع به برده داری در آن کمتر شناخته شده در بند سوم.

“این خیلی بیشتر قابل استفاده به ایالات متحده به عنوان ما آن را دوست دارم بیش از ‘The Star-Spangled Banner,'” جوان گفت: از سیاه سرود.

همراه با اعتراض قدرت ماندن “بالابر هر صدا و آواز” به مخاطبان گسترده تر نیز می تواند اعتبار به بزرگترین هنرمندان و چهره های سیاسی که اشاره شده آن است.

Beyoncé انجام این آهنگ در مقابل عمدتا سفید مخاطبان در Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره سال 2018 است. اواخر Rev. Joseph Lowery خود را آغاز کرد benediction خواندن این آهنگ سومین آیه در مراسم تحلیف رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2009 و نوازندگان مایک فیلیپس و غرب برد پاشیده در قطعه ترانه در حالی که سرود ملی در نسکار 2020 Pocono 350 در روز یکشنبه.

NFL بازی خواهد کرد “بالابر هر صدا و آواز” قبل از هر بازی در طول هفته 1 یک فرد آشنا با مباحث آسوشیتدپرس گفت. آن را می توان اولین زمانی که قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs میزبان هوستون تگزاس به پا زدن کردن NFL فصل به طور منظم در سپتامبر. 10.

ماه گذشته دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن منتشر شد “بلند کردن هر صدای” برنامه است که یک مرجع به این آهنگ. طرح پیشنهاد برای رسیدگی به مسائل در جامعه از جمله “سیستمیک سوء” در ادارات پلیس و دادسراها.

برگرد. Markel Hutchins گفت: بایدن مرجع به آهنگ و شنیدن سفید آمریکایی ها آواز از آلبوم داده است و او را “امید و اعتماد به نفس, اگر چه ما در یک مکان تاریک به عنوان یک ملت است.”

“تاپیک جدید الهام بخش و انگیزه در امریکا امروز برای مردم از هر قدم از زندگی هر نژاد و هر فرهنگ و هر گرایش” او گفت:.

برخی از NBA و دانشگاهی تیم بازی آهنگ در بازی های طول تاریخ سیاه ماه سال پیش به لطف یوجین ویلیامز. بازنشسته دانشگاه هاوارد استاد لابی برای تیم به بازی ترانه در ماه فوریه است.

ویلیامز می خواهد این آهنگ را در تمام ایالات متحده سالن های ورزشی, اما جوان و Hutchins مطمئن نیستید در صورتی که باید در این مورد. Hutchins فکر می کند این آهنگ باید آواز با غرور و نه به آرامی گرفته شده.

“من فکر می کنم این آهنگ را خیلی مقدس می شود کاهش می یابد به آنچه ‘The Star-Spangled Banner” است,” او گفت:. “از ‘Star-Spangled Banner’ میهنی است و ذاتا و منحصر به فرد آمریکایی است. آن را نشان دهنده پیچیدگی های امریکا است. اما ‘بالابر هر صدا و خواندن” بسیار مقدس در نظر من و باید به کار گرفته می مانند.”

Sharpton با اطمینان گفت که این آهنگ باید انجام شود و در سالن بزرگ برای رویدادهای ورزشی و فراتر از آن.

“باید آن را به دلیل آن را به رسمیت می شناسد میراث و واقعی معتبر امریکا, مبارزه,” او گفت:. “وجود دارد همیشه بحث در مورد مسابقه درگیر بودن در سرود ملی. در اینجا معتبر سرود بیرون آمدن از آمریکا تجربه می کند که بدنام کشور بلکه uplifts مبارزه و تاکید مردم شده اند که بخشی از این کشور است.”

___

دنبال AP سرگرمی نویسنده جاناتان dani w جونیور در توییتر http://twitter.com/MrLandrum31

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *