اثر ورزش برخی از عشق: Pronovias رایگان ارائه می دهد لباس عروس به بیمارستان پرسنل


Illustration for article titled Lifesavers Get Some Love: Pronovias Offers Free Bridal Gowns to Hospital Personnel

تصویر: مد خوراک (YouTube)

در این میان آنچه که تبدیل به یک بهداشت جهانی بحران قابل درک است که بسیاری از بسیار پیش بینی حوادث دیگر اولویت های ما به عنوان تلاش برای “صاف منحنی”—از جمله جشنواره graduations تعطیلات و حتی مراسم عروسی. اگر به تعویق افتادن و یا برنامه ریزی یک زندگی در حال تغییر رویداد مانند یک عروسی در طول زندگی تهدید بیماری همه گیر است و طبعا ویرانگر خود شهروند به طور متوسط تنها می تواند تصور کنید که چگونه کسانی که مشغول به کار در خط اول جبهه متاثر شده اند—از جمله پزشکان و پرستاران و دیگر پرسنل بیمارستان.

بارسلونا-بر اساس bridalwear نام تجاری Pronovias معتقد است کسانی که انجام می دهند بیشتر به درمان و شامل COVID-19 سزاوار نه تنها به رسمیت شناختن اما می شود به عنوان جشن قهرمانان آنها هستند. هفته گذشته مدیر هنری Alessandra Rinaudo اعلام کرد: “قهرمانان” مجموعه سرپرستی یک مجموعه ای از لباسهای برچسب اهدا خواهد شد مشغول به عروس که او نیز اتفاق می افتد به کارگران بیمارستان.

تبلیغات

“این یک افتخار است برای نشان دادن حمایت و بالا بردن سطح آگاهی تمام از این زنان انجام بهترین خود را برای غلبه بر این بیماری همه گیر. عشق را تسخیر تمام گفت:” Rinaudo در بیانیه ای در مورد این طرح (h/t women’s Wear Daily).

با استفاده از هشتگ #LoveConquersAll نام تجاری امیدوار کننده است به قهرمانان خود مجموعه در دسترس به طور انحصاری در Pronovias flagships (در بارسلونا, مادرید, سویا, رم, میلان, پاریس, لیون, مارسی, لیسبون, لندن, نیویورک, لس آنجلس, میامی, هوستون و مکزیک شهرستانها و همچنین تمام نیکول فروشگاه در ایتالیا) انتظار خود را reopenings پس از زمان مستند. ضمنا brides-to-be شما می توانید اطلاعات بیشتر در Pronovias سایت—و به عنوان British Vogue , گزارش استعداد لباسهای نیست فقط در نظر گرفته شده برای پرسنل پزشکی:

Pronovias برای اولین بار راه اندازی آن #LoveConquersAll ابتکار در چین در ابتدای سال از زمانی که اولین مورد از coronavirus قرار داده و فشار بر سیستم بهداشت و درمان در ووهان و فراتر از آن. در حال حاضر آن را تمدید خیریه برنامه شامل همه مشغول کارکنان مشغول به کار در بیمارستان در بریتانیا و اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و پرتغال و مکزیک و ایالات متحده است. همه پزشکی کارکنان و کسانی که مشغول به کار در کافه تریا و مربوط به فراشی موقعیت های واجد شرایط برای دریافت خود را رویای شب از مجموعه های موجود در گل سرسبد Pronovias فروشگاه تا 31 ماه اوت است.

تبلیغات

“اهدای عروسی ما لباس برای زنان فوق العاده است حداقل ما می توانیم را به شادی و شادی را به روز عروسی خود را, آنها را نگاه و احساس خود را بهترین” Amandine Ohayon مدیر عامل شرکت Pronovias در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im