زندگی در شما سریع می آید: Anti-مستند معترضان آزمون مثبت برای COVID-19


Illustration for article titled Life Comes at You Fast: Anti-Lockdown Protester Tests Positive for COVID-19

تصویر: هواپیماهای بدون سرنشین تصویری از بازگشایی N. C. اعتراض در رالی در آوریل 21 (فردا 17)

به عنوان نبرد بین علم پزشکی و افرادی که فکر می کنم حفاظت از یک ویروس کشنده است که “ظلم و ستم” درگیری بر ضد قفل اعتراض رهبر در رالی, N. C., به تازگی آزمایش مثبت برای همان بیماری است که مستندات به معنای سپر مردم از همان مستندات او صرف زمان اعتراض.

تبلیغات

فردا 17 گزارش که آدری Whitlock یک رهبر بازگشایی NC گروه نشان داد در Facebook پست در صفحه یکشنبه که او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. Whitlock نوشت که او در پایان او را قرنطینه و به نام خودش “یک بدون علامت COVID19 مثبت بیمار است.”

با توجه به معاون, Whitlock آغاز بازگشایی NC با دو زن دیگر در مارس 7 و بy مارس 21, او در حال حاضر کمک به سازماندهی دو رالی تظاهرات خواستار لیبریا روی کوپر آسانسور اقامت او در خانه که در اصل مجموعه ای از به پایان می رسد در آوریل 29, اما تمدید شد تا زمانی که ممکن است 8.

تبلیغات

Whitlock گفت که او تا به حال به نمایش گذاشته علائم کروناویروس در ماه ژانویه اما تا به حال بدست خودش تست شده برای این ویروس تا اوایل آوریل هنگامی که او اداره یک COVID-19 تست به عنوان یک تست آنتی بادی—که او آزمایش منفی است.

شما فکر می کنم محض طنز از اعتراض به اقدامات به منظور حفاظت از مردم از COVID-19—بسیار virus او به پایان رسید تا با آلوده—خواهد بود به اندازه کافی به مسری کارن دیدن خطا از راه, اما شما خواهد بود بیش از حد اعتباری ممتاز زن سفید که نه بیمار می شود و احتمالا افراد دیگر را آلوده. مسری کارن بدیهی است که اشیاء به گفته “هیچ” توسط دولت است و او در حال حاضر با استفاده از گرفتاری او به نوعی تقویت این ایده که ایالت مستندات نقض آزادی های مدنی.

“واقعیت این است که جامعه مدرن شده است و قادر به از بین بردن مسری ویروس” Whitlock نوشت: در بازگشایی NC Facebook صفحه. “نمونه بهداشت عمومی و قرنطینه خواهد رخ می دهد در یک مرکز پزشکی. من گفته شده برای شرکت در عمومی یا خصوصی تسهیلات توسط دولت به عنوان درخواست و در نتیجه محروم my 1st متمم حق آزادی مذهب.”

در حالی که معلوم نیست که او در حال گرفتن اطلاعات از یا آنچه در دین او فکر می کند او را محروم عمل آن است که کاملا روشن او را درک نمی کند که او را نمی توان تنها با قرار دادن خود در معرض خطر با حضور در تظاهرات بزرگ در حالی که آزمایش مثبت برای یک مسری است و ویروس مرگبار است.

تبلیغات

“جامعه حق دارد برای دفاع از خود در برابر بیماری مرگ. بنابراین این چیزی است که در کنار دولت است. در کنار فردی, البته این یک عمده نفوذ در یک فرد راست” UNC قانون پروفسور ویلیام مارشال گفت: CBS. “هنگامی که شما به پتانسیل آلوده کردن دیگران شما نه فقط صحبت کردن در مورد قرار دادن خود در معرض خطر است. شما در حال صحبت کردن در مورد قرار دادن افراد دیگر در خطر است و این زمانی است که من فکر می کنم دولت مشروع بهره به عمل برای جلوگیری از گسترش بیماری که.”

و است که سیاه و سفید الاغ پایین خط. اعتراض بودن شیوع میمون مسری کارن. آیا اعتراض چیزی است که محافظت از سلامت و زندگی هر کس در اطراف شما—از جمله خودتان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de