آزادی دانشگاه جری فالول جونیور حکم دستگیری صادر شده برای روزنامه نگاران و…انجام روزنامه نگاری


Illustration for article titled Liberty University’s Jerry Falwell Jr. Got Arrest Warrants Issued for Journalists for...Doing Journalism

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

امروز در “اگر شما نمی ssssssit یو باسن پایین” اخبار جری فالول جونیور رئیس جمهور از آزادی دانشگاه گفت: حکم دستگیری صادر شده برای روزنامه نگاران روزنامه های نیویورک تایمز و ProPublica برای ارتکاب جنایات غیر قابل بیان و…انجام شغل خود را.

تبلیغات

با توجه به Politico, فتوکپی از دو حکم بازداشت ارسال شده در مجری رادیویی محافظه کار Todd Starnes وب سایت نشان می دهد که فالول به دنبال بزه تعرض اتهامات جولیا Rendleman یک عکاس آزاد برای بار الک MacGillis یک ProPublica خبرنگار بودن در پردیس در حالی که پوشش خود را به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار تصمیم به بازگشایی مدرسه خود را با وجود خطرات ناشی از COVID-19 شیوع.

به عبارت دیگر تخفیف سرهنگ ساندرز او star-spangled pantaloons همه در یک دسته بیش از سازمان های خبری گزارش این خبر گفت: به دلیل خبری نیست بسیار چاپلوس به او و نمایش مطلق dumb-assery که او خواستار رهبری است.

به جای فکر کردن به خود “شما می دانید شاید به معنای واقعی کلمه همه حق است و اجازه می دهد بیش از 5000 دانش آموزان به بازگشت به دانشگاههجوم اجتماعی فاصله دستورالعمل در جهانی همه گیر—نبود یک ایده خوب” فالول تصمیم به جلو و نهایی “من می خواهم به صحبت می کنند به مدیر خود را” حرکت و مقامات درگیر است.

در واقع از حالا به بعد من فقط به تماس او را “کارن.”

کارن است که شناخته شده حامی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مانند تهمت کارن در ابتدا به عنوان جدی از coronavirus شیوع گفت: فقط یک ماه پیش از آن بود که “پر از شکوفه. ثانیهe حتی رفته پس تا آنجا که به نشان می دهد که کره شمالی ایجاد شده ویروس است. اگر نیست که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن و کلا نا مشخص گه من نمی دانم چیست.

تبلیغات

بنابراین در حال حاضر کارن گرفته شده یک صفحه دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن کتاب از برخورد با چیزهایی مانند یک بچه لوس شلاق در رسانه ها برای اینکه فوق العاده معنی به او.

اما به عنوان همکار من و سردبیر برای براق کردن Maiysha کای گفت: “چگونه در مورد انجام نمی گه خنگ و ما نمی خواهد گزارش در آن است؟”

تبلیغات

البته کارن ادعا می کند که تصمیم خود را به حکم خدمت کرده است, همه چیز در مورد حفاظت از دانش آموزان است. با توجه به سیاست او ادعا وجود دارد “هیچ خاطی” علائم ارسال شده در “هر ورودی.” او همچنین پیشنهاد کرد که روزنامه نگاران تا به حال احتمالا آمده از coronavirus نقاط داغ مانند واشنگتن یا نیویورک و که آنها با قرار دادن آزادی دانش آموزان در معرض خطر بودن در پردیس—همان دانشگاه او بازگشایی در وهله اول.

اما ریچارد Tofel, رئيس جمهور از Marketplace گفت که او نمی داند هر چیزی در مورد کارن حکم تا زمانی که او ساخته شده بود از آن آگاه بودن ارسال شده در Starnes’ سایت.

تبلیغات

دیوید McCraw در خانه مشاوره برای بار گفت که او عکاس دعوت شده بود در محوطه دانشگاه توسط یک دانش آموز. McCraw نیز در بیانیه ای گفت که “جولیا مشغول بود در معمول ترین شکل از جمع آوری اخبار: گرفتن خارج از منزل, عکس از کسی که مصاحبه برای یک داستان اخبار.”

“ما در حال نا امید آزادی که دانشگاه می گیرید که به یک پرونده جنایی و پس از یک روزنامه نگار مستقل زیرا مقامات آن ناراضی بودند با پوشش خبری این دانشگاه تصمیم به تشکیل کلاس در میان همه گیر,” او اضافه شده است.

تبلیغات

این امکان وجود دارد که McCraw و Tofel فقط پیدا کردن آنچه که مردم سیاه و سفید شناخته شده اند برای مدتی: سفید, شکنندگی است جهنم از مواد مخدر است.

آه و Karens عشق تماس با پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im