LG آنیل Baijal overrules Kejriwal, دولت در تصمیم به رزرو بیمارستان برای Delhiites

معاون فرماندار آنیل Baijal روز دوشنبه رد دهلی نو تصمیم دولت برای نوار درمان غیر مقیم برای COVID-19 در بیمارستان ها از سرمایه های ملی.

وزیر Arvind Kejriwal بود روز یکشنبه اعلام کرد که بیمارستان های اجرا شده توسط دولت دهلی نو و همچنین بیمارستان های خصوصی تنها درمان Delhiites برای COVID-19.

این حرکت باعث عظیم خشم به عنوان ساکنان همسایه منطقه اوتار پرادش و هاریانا – بیشتر از Noida Ghaziabad Faridabad و Gurugram – اغلب با استفاده از امکانات پزشکی در سرمایه های ملی.

این حرکت را نیز به چالش در دادگاه عالی دهلی نو.

Baijal است که رئیس دهلی مدیریت بحران اقتدار (DDMA) به کارگردانی ادارات و مقامات NCT از دهلی نو به اطمینان حاصل شود که درمان محروم است برای هر بیمار بر اساس بودن مقیم دهلی نو است.

این تصمیم را در کمک به بیماران و خانواده های آنها از خارج از دهلی نو است که ممکن است به دنبال COVID-19 در طول درمان بیماری همه گیر.

Kejriwal بود روز یکشنبه اعلام کرد که بیمارستان های اجرا شده توسط دولت دهلی نو amd خصوصی اشخاص را تنها درمان Delhiites برای COVID-19.

“بیش از 90% از مردم می خواهند دهلی بیمارستان به درمان بیماران از سرمایه های ملی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“از این رو تصمیم گرفته شده است که دولت و بیمارستان های خصوصی در دهلی نو تنها درمان بیماران از سرمایه های ملی” Kejriwal گفت.

وجود دارد حدود 40 دهلی دولتی بیمارستان در سرمایه های ملی از جمله LNJP بیمارستان GTB بیمارستان و راجیو گاندی فوق تخصص بیمارستان.

دهلی بيمارستان های دولتی باید حدود 10000 تخت در حالی که مرکز-اجرای بیمارستان تقریبا همان تخت Kejriwal گفت.

رئیس جمهوری گفت که دولت مرکزی-اجرای بیمارستان می تواند اعتراف بیماران از کشورهای دیگر که به اعتصاب تعادل بین نیازهای مردم در دهلی نو و خارج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de