سرطان خون – بیماری کشنده است که ادعا بازیگر کهنه Rishi Kapoor زندگی

کهنه بازیگر بالیوود Rishi Kapoor درگذشت در بمبئی آقا HN تکیه بنیاد بیمارستان در روز پنج شنبه (30 آوریل) صبح امروز پس از دو سال سخت و طولانی مبارزه با سرطان است.

67 سال بازیگر بود که برای درمان سرطان خون در آمریکا برای یک سال پس از آن او در بازگشت به هند در ماه سپتامبر سال 2019. روز چهارشنبه او در بیمارستان بستری و پس از شکایت برخی از مشکل در تنفس.

“عزیز ما Rishi Kapoor گذشت مسالمت آمیز در 8:45 am در بیمارستان امروز پس از دو سال مبارزه با سرطان خون. پزشکان و کادر پزشکی در بیمارستان گفت که او نگه داشته و آنها را سرگرم به گذشته است. او باقی مانده خوشگذران و مصمم به زندگی را به کمال حق را از طریق دو سال از درمان در سراسر دو قاره است. خانواده و دوستان و مواد غذایی و فیلم های باقی مانده تمرکز خود را و هر کس که او را ملاقات نمود در این زمان بود شگفت زده در چگونه او اجازه نداد که بیماری خود را بهتر از او” بیانیه منتشر شده توسط کاپور خانواده بخوانید.

لوسمی یک شکل از سرطان خون که ناشی از غیر طبیعی افزایش در تعداد سلول های سفید خون در بدن است. این گلبولهای سفید تولید شده توسط مغز استخوان جمعیت از سلول های طبیعی با ورود به جریان خون می کند و اجازه نمی دهد که سلول های طبیعی به درستی عمل. علائم سرطان خون شامل ضعف یا خستگی کبودی و یا خونریزی به راحتی تب یا لرز و درد استخوان یا مفاصل و سردرد و استفراغ, تشنج, تنگی نفس و عفونت های شدید.

بازیگر کهنه آمیتا باچان که مشغول به کار با Rishi در بسیاری از فیلم های, تایید این خبر در توییتر با نوشتن “او رفته است”.

او ناگهانی ترک کرده است طرفداران خود را در شوک عمیق. از سیاستمداران به بازیگران بالیوود و شهروندان هر زمان رسانه های اجتماعی برای ابراز غم و اندوه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im