نامه: چرا تهمت ممکن است پس رانده شده را به نفع خود در ماه نوامبر (7/12/20)

چرا تهمت ممکن است پس رانده شده را به نفع خود در ماه نوامبر

Re: “مشاور سابق رئیس جمهور می گوید: خواست چین برای کمک به او را گرفتن دوباره انتخاب” 18 ژوئن داستان اخبار

در کتاب خود “اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات” جان بولتون سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می نویسد: “من سخت فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم در طول تصدی من که نبود رانده مجدد محاسبات است.”

این مهم است که به درخواست, یک بار دیگر, چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت می خواهد به از دست دادن در Nov. 3. او در حال حاضر ثابت شده است او می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری و در صورتی که اتفاق نمی افتد دوباره او می تواند اعلام پیروزی به سرقت رفته بود از او; او در حال حاضر در مرحله تنظیم برای چنین ادعا می کنند. چنین هیاهو و می تواند به راحتی خود نفس کبود اما آن را نمی خواهد معکوس شکست و عواقب آن برای او.

تبدیل شدن به یک شهروند خصوصی دوباره را مغلوب ساختن پیشی جستن بدون حفاظت در برابر جنایی کیفرخواست, محکومیت و مجازات. اقدامات قانونی علیه او می تواند نشان دهد که چگونه پول کمی او واقعا است و می تواند در نتیجه دولت تشنج و یا بسیاری از دارایی های مالی. بعلاوه, او ممکن است دلایل خوبی برای ترس قوی بازیگران با آنها او را connived که ممکن است مایل نیست خود را در معرض رسمی پرس و جو.

رئیس جمهور و حزب او خواهد هر چیزی را به نفع خود دوباره. ما باید آماده شود.

همه کارکنان دولت است که ممکن است دریافت بخشنامه به نقض مبارزات انتخاباتی و قوانین انتخابات در راه است که می تواند کمک به هر گونه خاص نامزد یا نامزدها باید آگاهانه تشویق و پشتیبانی می کند که آنها حق و مسئولیت به رد هر گونه سفارشات.

مت نیقودیموس بولدر


قصرها جابجایی بیشتر خانه های مقرون به صرفه

من به عنوان دیده بان در عین حال یکی بیشتر از متوسط مقرون به صرفه Mayfair ییلاقی در شکل بزرگ در حال پاره کردن توسط یک توسعه دهنده برای ساخت یک میلیون دلار به علاوه خانه پر لبه-به-لبه به یک مقدار زیادی کوچک — به طور کامل از دین و شخصیت با هر خانه در بلوک — من باید تعجب می کنم که چرا شهر دنور اجازه می دهد تا این کار در عین حال ادعا می کند که ما به شدت نیاز به بیشتر “مقرون به صرفه مسکن. راه حل خود را به پاره کردن خانه بعد از خانه است که مردم در واقع می تواند استطاعت به طوری مرفه می تواند حرکت کند به بزرگ جدید طنز جایگزینی این خانه فروتن و سپس ساخت مسکن ارزان برای کسانی که دیگر نمی توانیم به زندگی در بار متوسط محله مانند Mayfair حال و Montclair, به عنوان یک نتیجه ؟

در پایان این رویکرد در واقع هل تنوع در محله های ما. سپس به آدرس حاصل کمبود مسکن مقرون به صرفه ما قرار است به تجمع در پشت ساختمان ارزان, بد گل های آپارتمانی برای آوارگان مردمی که در آرزوی به بیشتر, درست مثل هر کس دیگری ؟ چگونه است که این نه redlining?

به جای آن که چرا ما در کمک به دوستان و همسایگان ما با درآمد متوسط بسیاری از کسانی که برگزار شده است را برای نسل های حرکت در جهان با خوب شغل خوب آموزش و فرصت های خوب, دسترسی به وام و غیره. به جای انبارداری آنها در Colfax. بیایید نگه داشتن مسکن مقرون به صرفه ما در حال حاضر در شرق دنور و پیدا کردن راه های خلاقانه برای کمک به مردم برای زندگی در رویای آمریکایی از داشتن کمی شیرین خانه در استقبال محله به جای پذیرش است که جابه جایی تنها “مقرون به صرفه” راه حل.

سینتیا Kemper, دنور


کوپن راب مدارس نیاز به بودجه

Re: “Bye bye بلین” جولای 5 مهمان تفسیر

کن باک ستایش از تصمیم دادگاه عالی به اجازه متحده گسترش بودجه عمومی به مدارس مذهبی صورتحساب به عنوان “مهمان تفسیر.” اما مانند اکثر ارتباطی توسط GOP سیاستمداران آن شامل شخصیت ترور و دشمن-شناسایی مورد نیاز خود ،

کردم به ذکر است کسانی که ترسناک بیخدا, “ترقی خواهان” و معلم “اتحادیه های کارگری.”

در ضمن — محکوم کردن کمک های عمومی برنامه که “فاسد” مردم کم درآمد و شخصیت و نادیده گرفتن عظیم عمومی و مشکلات در جامعه — کنگره جمهوری خواهان به طور منظم انتقال میلیاردها دلار پول مالیات دهندگان برای سالم شرکت های خود را صاحبان و مدیران در حالی که گسترش عمده کاهش مالیات و راه اندازی نرم افزار رایگان همراه با دیگر نعمت های فوق العاده ثروتمند 20 درصد آنها خدمت می کنند به طور انحصاری است.

سیاستمداران جمهوری خواه’ اقدامات و inactions حتی بدتر از تفرقه زبان.

Daniel E. Brickley, Littleton


Rep. کن باک پشتیبانی از انتخاب برنامه بورس تحصیلی رنگی سال تحقیق در منفی و یا در بهترین حالت خنثی, تاثیر مالیات دهندگان بودجه یارانه شناخته شده به عنوان مدرسه کوپن.

این کنگره آمده است که “خانواده ها باید این آزادی را به بهترین آموزشی انتخاب برای فرزندان خود” و او معتقد است انتخاب برنامه کمک هزینه تحصیلی به کودکان بهترین فرصت برای موفقیت است. بیش از دو دهه از ارزیابی آموزشی نشان می دهد که کوپن دانش آموزان انجام بهتر و اغلب بدتر در موفقیت آزمایش در مقایسه با زمانی که به مدرسه هستند.

انتخاب برنامه کمک هزینه تحصیلی به معنی انحراف از سیستم آموزش و پرورش عمومی به مدارس خصوصی اجازه تعدادی از مدارس محله به وخامت است. آمریکایی, طنز پرداز, گریسون کیلر نوشت: “زمانی که شما جنگ را در مدارس دولتی به شما حمله خمپاره است که دارای جامعه با یکدیگر است. شما نه یک محافظه کار به شما یک خرابکاری.”

ریک Johnson, قلعه راک


سرمقاله اما در جایی در شمال درست

Re: “نگاهی به پایین پایونیر یادبود” جولای 5, سرمقاله,

با تشکر از شما برای تحریریه. من موافقت می کنم که چه مجسمه یا بنای تاریخی افتخارات و تاریخ ایجاد آن باید در نظر گرفته شود که تعیین اینکه آیا آن باید برداشته شود و یا بازسازی. این تصمیم باید با شفافیت و در پرتو بحث های عمومی برای اطمینان از همه صداها شنیده می شود و نه توسط اوباش خشمگین در وسط شب.

بنابراین من خوشحالم که رژیم صهیونیستی. Jared پلیس و دنور شهردار مایکل, Hancock, راه اندازی کمیته مستقل برای نظارت بر این روند.

ما باید خودمان آموزش و درک تاریخ ما به عنوان یک دولت و ملت زگیل و اگر ما برای زندگی کردن به آرمان “آزادی و عدالت برای همه است.”

من متولد و بزرگ شده در سریع شهر در شرق لبه سیاه تپه فقط 25 مایل از تن. Rushmore. تصور کنید من در بهت و حیرت به پیدا کردن از پست هیئت تحریریه که عظیم مجسمه های رئیس جمهور جورج واشنگتن و توماس جفرسون تئودور روزولت و آبراهام لینکلن به حال منتقل شده است و از محبوب من بچگی از داکوتای جنوبی به North Dakota! آن را به حال شده است به فروش می رسد و بی سر و صدا روحیه شمالی در مرده شب ؟ من واقعا متولد و بزرگ شده در داکوتای شمالی, نه, داکوتای جنوبی, به من گفته شده بود تمام زندگی من?

من به سرعت در تماس با پدر و مادرم به خانه که به آرامی به من اطمینان که “حرم دموکراسی” همچنان در بلک هیلز داکوتای جنوبی.

کورتیس Dominicak, لیکوود

یادداشت سردبیر: اصلاح اجرا شد در چاپ برای این خطا و تغییر بود قبل از سرمقاله آنلاین رفت.


بگویید تاریخچه صادقانه با احترام و رزرو

Re: “مشکل پیشگام مجسمه” جولای 7 تفسیر

نویسنده Prescott, Cynthia شناسایی آنچه او می داند و در عین حال یکی دیگر از نگرانی برای انعکاس برای شهروند آمریکایی خواسته های به رسمیت شناختن او میراث. او نشان می دهد این آثار تاریخی ارج نهادن به آنچه از نظر ما به سوی غرب گسترش ماجراجویان “فقط به عنوان مشکل به عنوان مؤتلفه و فاتح مجسمه.”

چگونه پرسکات کمک به ما برای درک بهتر آنچه اجتناب ناپذیر تاریخی مارس تمدن به معنی?

جمعیت و فرهنگ, رشد و تغییر برای بسیاری از دلایل. خالی از سکنه اراضی و unmapped مرزهای در حال تغییر و یا گسترش یافته است. سازمان ملل مبارزه, معرفی کارش انبوهی و کاشفان ارسال توسط رهبران و پادشاهان را باز کرد تا سرزمین در طول تاریخ ثبت شده است.

ما کل جمعیت سیاره را تجربه تحولات, تهاجم usurpations تغييرات از مرزها و مرتب سازی مجدد از قومی اکثریت و اقلیت. چنین رخ داده در امریکا است.

ما پس از آن به عنوان یک کشور برای همیشه خستگی ناپذیر فرو رفته در اتهام و مجرمیت? ما داستان ما صادقانه با احترام و رزرو اما خوب بیشتر باید افتخار و حفظ شود.

Neiel Baronberg, دنور


OK, کارن, er, Krista

Re: “بی قانونی دارد می تواند عذاب حتی یک شهر بزرگ مانند دنور” جولای 5, تفسیر

Krista Kafer نیاز به تغییر نام خود را به “کارن” Kafer. او مقاله یک مثال کامل از ناله در مورد امتیاز سفید. او باعث می شود هیچ اشاره ای به جابه جایی از اصلی ساکنان دنور محله و یا کمبود مسکن مقرون به صرفه است که بلوک خود بازگشت.

به عنوان به رجزخوانی در مورد در مقیاس کوچک غارتگران من نشان می دهد او به عنوان خوانده شده اخیر مقاله نیویورک تایمز “این نئولیبرالی غارت آمریکا” به درک چگونه بانکداران وال استریت و سهام خصوصی کلاهبرداری غارت میلیاردها دلار از کارگران و مصرف کنندگان و دولت در هر سال است.

و یا به عنوان یک “نظم و قانون کارن” شاید Kafer باید خواندن مارس 28 تیتر در پیاز “معترضان انتقاد برای کسب و کار غارت بدون تشکیل شرکت سهام خصوصی برای اولین بار” و آن را در زمان به طور جدی.

جیم Blugerman, Georgetown

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de