نامه: Wadhams باید پرداخت برای فضای pro-مغلوب ساختن پیشی جستن پوشش; دموکرات نمی تواند خرید پوشش بهتر; تر پاسخ (2/5/20)

Wadhams باید پرداخت برای فضای pro-مغلوب ساختن پیشی جستن پوشش

Re: “فقیر Shive” فوریه. 2 تفسیر

شرم بر شما دوباره دنور پست برای اجازه دادن کیر Wadhams به فوران خود نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن و بس. Shive احساساتی است اما از سوی دیگر ، کوری گاردنر ثابت خائن به کشور ما, دولت و محیط زیست است. Hickenlooper بدیهی است که کمتر از دو evils. من کنجکاو هستم: آیا Wadhams شما پرداخت خود را به اجرا مهمان تفسیر? اگر نه او باید دلیل آن را یک طرفه مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات شما در حال دادن دور.

جیمز شادی, ویت ریدج


دموکرات ها نمی تواند خرید پوشش بهتر

Re: “کلاغ به ارمغان می آورد سرباز-مشاهده چشم به کنگره محاکمه رئیس جمهور” “Neguse انتقاد محدودیت های جدید به عنوان بیگانه” و “چگونه کوری گاردنر رای محکوم قطب شمال پناهگاه حیات وحش ملی به نفت و گاز حفاری” Feb. 1 خبر و نظر داستان

من فکر نمی کنم کلرادو دموکراتیک رهبری می تواند خرید پوشش بهتر. شما اعتیاد به مواد مخدره دو حزب دموکرات و دوباره قطع خواه. در Rep. Jason کلاغ ستایش, من با اشاره به در پیش از آن نامه ای که به اوکراین کمک های منتشر شده قبل از congressionally موظف تاریخ. دوم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه کشنده کمک. تحت سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, بدون کشنده کمک داده شد.

چگونه بسیاری از فوت در آن یا زمانی که “خط قرمز” به معنای چیزی ؟

وسلی غرب, قلعه راک


سال کبیسه تولد باعث می شود برای همه شیوه ای از عوارض

Re: “آب و هوا سالنامه: زمستان گرداند در این ماه” فوریه. 1 خبر

آب و هوا سالنامه برای این ماه کاهش یافته است و آخرین روز از بهمن ماه 29. بنابراین 29th رفتن به هیچ آب و هوا ؟ من منافع مقرره در دانستن پس از 29 روز تولد من است. این سال من 72 در زمین — من را به جشن من تولد 18. و این امر می تواند تورم را به برخی از حس از آنچه آب و هوا روز برگزار خواهد شد.

من تولد می شود تا از بسیاری از تقویم و رویدادهای هر چهار سال. آن است که بسیار سخت برای بقیه شما را به نگه داشتن در ذهن است که 29 می آید در سراسر به ناچار هر چهار سال ؟ آن را به ارمغان می آورد کمی پرش در برنامه یک zap به عادی یک بع بع کردن ، هر کس می شود یک روز اضافی را بیشتر از. لذت بردن از آن هر آنچه که آب و هوا است که شما را فراموش کرده به پیش بینی برای ما.

پاملا Thiele, لیکوود
یادداشت سردبیر: ما در تماس با آب و ارائه دهنده در مورد حذف. عادی درجه حرارت بالا و پایین برای Feb. 29 50 درجه و 22 درجه بود. رکورد 70 درجه در سال 1992 و کم سابقه منفی-9 درجه در سال 1960. طلوع آفتاب خواهد بود 6:33 صبح و غروب آفتاب خواهد بود 5:50 p. m. مهم ترین پیش بینی برای شاد تولد 18.


جمهوری خواهان دو استاندارد در واکسن

Re: “فرماندار پشت پیشنهاد” Feb. 4 داستان اخبار

دولت Rep. پاتریک نویل, R-سنگ قلعه نقل شده است که گفت: در مورد واکسن “من فکر نمی کنم هیچ یک از ما خواهان هستند در برابر واکسن. این تنها چیزی است که به اعتقاد ما یک نقش بین پدر و مادر و پزشکان خود را, نه دولت.”

چرا که این همان استاندارد اعمال می شود و نه به زنان حق را به خود باروری انتخاب ؟ سلامت زن تصمیمات نیز باید بین او و دکتر نه دولت!

دیل مارکوس, Englewood

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de