نامه: مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه است در مورد قدرت خود را بیش متحده اقدامات; چگونه به اولویت بندی سلامت; مزایای رانندگی (4/15/20)

مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه است در مورد قدرت خود را بیش متحده اقدامات

Re: “مغلوب ساختن پیشی جستن: تماس خود را در زمانی که به سهولت قوانین فرمانداران’,” مارس 14 اخبار داستان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار او است و در مجموع قدرت بیش از کشورهای وقتی که می آید به کاهش محدودیت. او همچنین ادعا کرد که صفر مسئولیت ملی پاسخ و یا برای قرار دادن قدرت دولت فدرال به کار به سهولت متحده تدارکاتی مشکلات برای تجهیزات پزشکی. او فرض صفر پاسخگویی برای مرگ هزاران نفر از آمریکایی ها است. ما نیاز به یک رئیس جمهور است که با استفاده از قدرت خود را و مسئولیت برای کمک به مردم آمریکا به جای منافع خود را.

ایرنه Eggink, Littleton


من فکر کردم من تا به حال شنیده ام همه چیز را به آینده از تهمت اما پس از آن چه او گفت: دیروز طی مراسمی در کاخ سفید که توسط راه مردم را طول می کشد کیک!

که آیا او فکر می کنم او است ؟ او نه یک پادشاه و کشور ما است نه پادشاهی خود را. او است که در اینجا برای خدمت به خدمت گرفته شود و او نمی باید “قدرت مطلق.” او تا به حال خوانده قانون اساسی ایالات متحده? این است که تا آنجا که من می دانم یک دموکراسی و ما افراد خود را.

چه چیز دیگری آن را برای جمهوری خواهان به موضع و انجام کار آنها انتخاب کنم ؟ چقدر شرم آور و آسیب است که این مرد قصد تحمیل قبل از اینکه کاری انجام شده است ؟

امید من این است که آمده نوامبر در کشور ما صحبت می کند با صدای بلند و روشن و رهایی از بیماری است که, شده است و تهمت را هم در کاخ سفید است.

کارمن C. Gorgas, دنور


چگونه به اولویت بندی بهداشتی

Re: “مغلوب ساختن پیشی جستن و FEMA هستند اولویت سلامت و ایمنی” مارس 14 تفسیر

من تقریبا خندید وقتی که من خواندن جف شکار ادعای اینکه کلرادو دریافت 100 هواکش از FEMA باید یک “لحظه از جشن است.” در مورد فرمانداران’ درخواست برای کمک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این یک خیابان دو طرفه است. آنها باید برای درمان به ما هم همینطور. آنها نمی توانند بگویند هی ما باید این ما باید دریافت که. “رژیم صهیونیستی. Jared پلیس در ابتدا درخواست 10,000 هواکش و پس از آن تماس گرفته شده است که به 1000 نفر پس از اقامت در خانه بخشنامه بود اثبات موثر باشد. اما بیایید خوشحال حدود 100!

مغلوب ساختن پیشی جستن فقط کاهش یافته است به بازگشایی ثبت نام در قانون مراقبت مقرون به صرفه برای آمریکایی ها که از دست داده اند شغل خود را به دلیل بیماری همه گیر. می توانید شکار واقعا می گویند که مغلوب ساختن پیشی جستن است اولویت سلامت ؟ شد, شکار در خواب در حالی که تهمت اتلاف وقت با ارزش کم اهمیت جلوه دادن خطرات ناشی از ویروس ؟

Kari Epstein, دنور


مزایای رانندگی

Re: “تعداد قطره به رانندگان ماندن را” مارس 5, اخبار, داستان

با تشکر از دنور پست بروس فینلی برای خود, آموزشی, درجه یک, مقاله در مورد هوای پاک و آلودگی کمتر به دلیل ویروس و مردم کمتر رانندگی. این وحشتناک همه گیر می تواند یک زنگ خطر برای ما حیوانات انسان که مسئول نه تنها برای ما فضای بلکه به طور غیر مستقیم برای میلیاردها حیوانات غیر انسان که پرسه زدن پرواز و خزیدن بر روی سیاره ما است. ما می توانید با ابتکار و خلاقیت و هوش و اراده کمک به نجات خودمان و مادر زمین و همه ساکنان.

امید Steffens-بدون, تخته سنگ

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de