نامه: مبارزه و در برابر چگالی در شرق دنور (6/21/20)

مبارزه و در برابر چگالی در شرق دنور

Re: “جدا کردن” ژوئن 14 ستون نظر

اندی Bosselman قطعه نشان می دهد که اثرات سیاست های نژادپرستانه می تواند لغو شد اجازه می دهد upzoning در شرق منطقه دنور و نقاشی, کسانی که مخالف upzoning به عنوان گروهی از نژادپرستان است wrongheaded و تکذیب حقایق است. دنور شرق محله های اول و حامیان آن مخالف هستند به upzoning پیشنهاد در شهر دنور شرق منطقه طرح در بخش های بزرگ به دلیل upzoning مضرات بسیار مردم آزار با سیاست های نژادپرستانه از گذشته است.

بر خلاف Bosselman آشکار باور است که upzoning خواهد حل بحران مسکن و ایجاد عدالت مطالعات توسط آندرس رودریگز-مطرح و مایکل Storper از مدرسه اقتصاد لندن و Yohan Freemark دانشجوی دکتری در برنامه ریزی شهری در موسسه تکنولوژی ماساچوست نشان داده اند که upzoning منجر به افزایش هزینه های مسکن و جابه جایی از جوامع اقلیت. مطالعات بیشتر نشان می دهد که قیمت با بحران مواجه شده دنور و شهرهای دیگر این است که در درجه اول مربوط به دستمزد و نابرابری درآمد به جای به بیش از مقررات شهری بازار مسکن.

بخش های از شرق منطقه شهر پیشنهاد کرده است به upzone در میان مقرون به صرفه ترین بخش از شرق منطقه, اما آنها نمی خواهند همچنان اگر شهر اجازه مقرون به صرفه تر خانه های تک خانواری به جایگزین جدید گران تر چند خانواده واحد است. ما شاهد اثرات این سیاست در اسلوان دریاچه از ارتفاعات RiNo و دیگر محله که در آن gentrification را تحت فشار قرار دادند فقیر و خانواده های اقلیت ،

دنور شرق محله اول همواره نام در شهرستان برای رسیدگی به علل ریشه ای بحران مسکن و به تصویب سیاست های است که در واقع افزایش مقدار مقرون به صرفه سهام مسکن. تا زمانی که چنین سیاست هایی در محل upzoning تنها به نفع توسعه دهندگان در حالی که آسیب رساندن به مردم بسیار Bosselman و YIMBYs ادعا می خواهید برای کمک به.

برای ثبت دنور شرق محله اول هرگز فرستاده هر خواسته به برنامه ریزان شهرستان. برنامه ریزان آیا درخواست پیشنهادات (به عنوان آنها با شرق, Colfax, محله) و کسانی که توصیه های ارائه شده بودند. پس Bosselman تا حدی به نقل از یکی از کسانی که توصیه های, در اینجا نقل قول: “ما را پشتیبانی نمی کند هر گونه تلاش برای تغییر منطقه بندی به جای تراکم بیشتر و درک است که این منطقه می تواند در جذب تعداد واحد شهر هدف قرار داده برای گنجاندن در شرق منطقه بدون هیچ گونه تغییر به منطقه بندی.”

گری مارتین, پارک هیل

جین لی هیل


Bosselman نظر قطعه ظاهر طولانی نادیده گرفته شده از جنبه های مسکن دسترسی به, قیمت و فرصت های برابر برای همه مردم بدون در نظر گرفتن مسابقه. آن است که روشن شدن عمدی یک خانواده ى تصمیمات اتخاذ شده توسط دنور اوایل سیاست گذاران امروز گسترده تر اجتماعی و اقتصادی شکاف.

امروز مسکن تبعیض بر اساس نژاد و دیگر محافظت کلاس های طراحی شده برای جلوگیری از مردم را از دستیابی به خانه های که در آن زمان تا حد زیادی سفید طبقه متوسط در محله های غیر قانونی است. اما محدود کردن منطقه بندی در محله به تنها خانواده های تک مسکن همچنان به حفظ کردن “ناخواسته.”

تعداد قریب به اتفاق از دنور ساکنان می گویند که آنها در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به پیام و حرکت به توقف پلیس قتل از افراد. اما این حمایت در تضاد با آنچه به نظر می رسد کمی و یا بدون آگاهی چگونه برای محدود کردن محله ى به تنها خانواده های تک مسکن کمک کرده است به همین دلیل بسیاری از معترضان در خیابان های امریکا احساس خاموش کردن از فرصت های دیگران که زندگی در این محله را برای اعطا.

ایالات متحده در نمایشگاه مسکن عمل در نظر دارد به سطح و بیشتر تأیید فعال سیاست های مسکن به ادغام محله برای رسیدن به دسترسی برابر به بالا انجام K-12 مدرسه زندگی سالم و ایجاد ثروت از طریق مالکیت خانه. در عین حال محرمانه قوانین منطقه بندی محلی از خط خارج دسترسی و قیمت مسکن هنوز به صورت سیاه و سفید, لاتینی و دیگر گروه های اقلیت.

آن را خیلی دیر نیست برای سیاستگذاران به انجام کار درست توسط outlawing single-family تنها منطقه بندی در دنور محله که ایجاد مسکن برابر دسترسی و فرصت ها برای همه مردم است.

ریک M. گارسیا دنور


آن را فقط باعث می شود من چرخش سر به گوش مردم برابر بودن در برابر شرق منطقه طرح با بودن نژادپرستانه! بسیاری از ما را انتخاب کرده اند به زندگی می کنند در اینجا در بخشی به دلیل این منطقه یکپارچه شده است.

بودن در برابر EAP نیست در مورد تلاش برای کنترل که در کنار درب زندگی می کند; آن را در مورد چه چیزی است. بودن در یک محله از خانه های تک خانواری با متری در شهر چیزی است که ما در اینجا نقل مکان کرد ، به منطقه ما محله را به دور از ارزش مکان تماس با ما صفحه اصلی.

اگر ملک درب بعدی است redeveloped تحت EAP همسایگان سست فضای حریم خصوصی پارکینگ و بسیار با شخصیت است که باعث می شود منطقه مطلوب برای بسیاری از. اشتباه اکثر مردم مایل به فروش اموال خود را در EAP به احتمال زیاد خواهد شد به دست آوردن سخاوتمندانه monetarily اما در هزینه شخصی به کسانی که پشت سر گذاشت.

خنجر Turner, دنور


من می خواهم به نوشتن در حمایت از اندی Bosselman قطعه در یک خانواده ى در چشم انداز است. این یکی از آموزنده ترین و به خوبی نوشته شده قطعات منتشر شده توسط دنور پست در رشد مسائل در کلرادو است که من تا کنون خوانده شده است.

من به شدت توصیه می کنند که کسانی که پیشنهاد محدود کردن رشد در کلرادو را یک گام به عقب و منعکس کننده در مورد نحوه نژادپرستانه طرح هایی هستند که در پرتو این واقعیت است که آنها بیش از حد جلوگیری از خانواده های کم درآمد و مردم از رنگ از امنیت مناسب و معقول مسکن مقرون به صرفه در حالی که حفاظت از مالکان که در حال حاضر امن آنان است. من فقط آرزو ساکنان در بخش 4 از Lakewood که اکثریت رای برای عبور لیکوود قانون برای محدود کردن رشد یک فرصت برای خواندن Bosselman قطعه قبل از آنها رای دادند.

لوئیس Kolker, لیکوود


آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد در این بیماری همه گیر

بسیاری از کلرادو است که هنوز هم در مستند. ورزشی, تئاتر, هنرهای نمایشی, بسته هستند. کسب و کار رستوران ها و کلیساها باز با 50 درصد از ظرفیت یا حداکثر 50 نفر است. روتاری و گروه های دیگر تنها می تواند ملاقات با 10 نفر یا کمتر است. رژیم صهیونیستی. Jared پلیس خواست حق کار کردن معترضان به ماندن در خانه. او بسته قلعه سنگ رستوران که باز یک هفته زود است.

چند هفته بعد تظاهر و تظاهر کنندگان مجاز به دیدار با هزاران نفر برای هفته ها در پایان. آنها را شکست ویندوز, متوقف شد, ترافیک و بسته کسب و کار که در آن آنها را جمع آوری. آنها نمی فاصله اجتماعی و به ندرت پوشیدن ماسک. ریاکارانه رهبران دولت مانند ما دادستان کل چشم پوشی غیر قانونی رویداد در نزدیکی کنگره با دادن یک سخنرانی. شهردار Hancock راه می رفت با معترضان. این معترضان هستند به نام قهرمانان برای شکستن قفل قوانین برای یک علت خوب است.

ببخشید فرماندار اما مایل به رفتن به محل کار برای تغذیه خانواده خود پرداخت اجاره خود را نگه داشتن کسب و کار خود و باز کردن و یا مایل به عبادت به همان اندازه شایسته باعث می شود. اگر ما با پوشیدن یک ماسک و/یا اجتماعی فاصله, ما باید قادر به انجام تمام فعالیت های عادی ما.

تیم T. Schowalter, گرانبی


کتابخانه ها ضروری هستند در این عصر. کودکان و بزرگسالان نیاز به دسترسی به کتاب است. نه هر کس می خواهد برای خواندن یک e-version. کودکان نیاز به در واقع نگه داشتن کاغذ کتاب ها به طوری که آنها می تواند به توسعه مهارت های خواندن.

زمانی که در حال قدرت که توان رفتن به اجازه می دهد که کتابخانه های عمومی به باز ؟ من می توانم قرار داده و بر روی ماسک, رفتن به گروه فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها و در حال حاضر حتی قمار است اما نه در کتابخانه. در فروشگاه مواد غذایی و هدف من می توانید با استفاده از یک دستگاه برای چک کردن اما نه در کتابخانه.

کتابخانه هوشمند هستند. من مطمئن هستم که آنها می توانند با تدبیر و برنامه ریزی که در آن نقاب کاربران می توانند در صرف چند دقیقه و اتمام کتاب در حالی که هنوز هم حفاظت از کارکنان خود را. به اعتبار خود Jeffco کتابخانه ها در حال انجام منظقه وانت. آن است که تلاش شجاع اما بسیار کارآمد است. من تعدادی از کتاب های ما “انتظار” لیست. تا کنون در سه هفته, شوهر من است بدست دو کتاب من و بعد فورا رفت واز هیچ کدام.

متاسفانه کتابخانه ها در این زمان نمی تواند جامعه مراکز. بنابراین حذف صندلی محدود کردن تعداد کاربران در یک زمان محدود کردن استفاده از کامپیوتر حتی در حد ساعت پس از کتابخانه پرسنل به راحتی می توانید قفسه کتاب زمانی که هیچ مراجعان در حال حاضر. اما, لطفا, باز کردن کتابخانه ها.

سو Sanders, Arvada


رژیم صهیونیستی. Jared پلیس و تیم او ساخته شده یک اشتباه اجازه می دهد اردوگاه های شبانه در کلرادو به کار این تابستان. بیش از 85 درصد از اردوگاه های شبانه معتبر توسط American Camp Association در کلرادو در حال حاضر تصمیم گرفت که آن را در بهترین منافع بهداشت عمومی به تعلیق برنامه های تابستانی و نگاه به آینده به 2021 به عنوان زمان مناسب برای آوردن بچه ها با هم در اردوگاه های شبانه که مخالف اجتماعی فاصله.

اگر مدارس در حال مبارزه با چگونه به نگه داشتن بچه سالم در ماه اوت, چرا خطر در حال حاضر با اردوگاه های شبانه?

تفکر خود را نادیده واقعیت است که:

• CDC طبقه بندی اردوگاه های شبانه به عنوان بخشی از خود را “بالاترین خطر” دسته.

• یک COVID-19 شیوع در یک اردوگاه یک شبه نمی خواهد فقط تحت تاثیر قرار مردم در این امر تاثیر می گذارد و خواهر و برادر و پدر و مادر و خانواده از هر کودک و عضو هیات هنگامی که آنها بازگشت به خانه پس از کمپ.

• یک شب کمپ عملیات و زندگی را می توان نزدیک ترین نسبت به زندگی در کشتی کروز.

در نهایت این کودک و خانواده سلامت ما در حال صحبت کردن در مورد. در حالی که این نادر است که کودکان بیمار هنگامی که آنها را می توان به طور بالقوه خطرناک برای آنها و خانواده و جوامع اطراف است.
در اردوگاه گرانیت دریاچه مانند بسیاری از اردوگاه ها در دولت ما تصمیم به حفاظت از اردوگاه خانواده ها و بچه ها و چشم پوشی 99 ٪ از کسب و کار ما درآمد این سال است. در سال 2021 ما همه می دانیم که خیلی بیشتر در مورد چگونه به آزمون برای مدیریت و حاوی این ویروس. ما امیدواریم که فرماندار گام خواهد شد تا برای کمک به کسب و کار ساخته شده است که محافظه کار انتخاب برای محافظت از کودکان و نوجوانان و خانواده ها در این سال است.

تامی فلدمن طلایی

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de