نامه: بازمانده فریاد به سنت آنتونی کارکنان; با تشکر از شما برای اجتماعی فاصله; Hickenlooper است که مبارزه سخت با وجود مستند (4/14/20)

بازمانده فریاد به سنت آنتونی کارکنان

Re: “بیماران بازشماری ترس سرخوردگی” مارس 5, اخبار, داستان

به پزشکان و پرستاران و کارکنان مراقبت های بهداشتی در ER, ICU و طبقه هفتم در بیمارستان سنت آنتونی:
من نوشتن را به می گویند با تشکر از شما. پس از همه, شما صرفه جویی در زندگی من با یک مجموع از 18 روز در بیمارستان, 14 که در ICU. حرفه ای خود مهربانی و شفقت بود. حرفه ای داده شده است اما به اعتقاد من شفقت و مهربانی بودند از اهمیت مساوی. این چیزی است که من نگه داشته مثبت و انگیزه.

من می دانم که چقدر سخت و دشوار زندگی خود را در حال حاضر. شما برای مراقبت از بیماران خود را, اما شما همچنین باید برای مراقبت از خود و خانواده خود را. به این معنی که شما فقط می توانید به خانه بروید و لذت بردن از خانواده خود را; شما باید به خود شده است. شما در حال زندگی در زیرزمین و گاراژ و کار راه های دیگر برای محافظت از خانواده خود را. شما قهرمانان واقعی و مراقبت از رزمندگان مبارزه با باطل و دشمن. هر کس در این سیاره نیاز به دعا برای شما بی وقفه.

من را خودم از دعا برای شما و ضمن تشکر از شما. خانواده من نیز می خواهد برای تشکر از شما.

خدا نگهدار شما و خانواده خود را.

خود را بیمار,
مایکل سالیوان, لیکوود
یادداشت سردبیر: سالیوان بود که برای درمان COVID-19 زمانی که او برای آوریل 5, اخبار, داستان. او مرخص شده.


با تشکر از شما برای اجتماعی فاصله

این مشکل بار. من و همسرم می خواهیم برای تشکر از رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس برای تلاش های خود را برای از بین بردن coronavirus از طرف ما به عنوان بخشی از این گروه از “خطر” شهروندان ارشد و همچنین باقی مانده از کلرادو شهروندان است.

ما به شما التماس کردن به پذیرفتن هر گونه فدرال پیشنهاد و یا حکم به نفی احکام اجتماعی “فاصله”و اجازه می دهد تا غیر ضروری کارگران برای بازگشت به کار و یا به مردم اجازه می دهد به جمع قبل از عظیم تست با نتایج قابل قبول. ما درک آنچه که در حال انجام توسط همه پرسنل بهداشت و درمان و مختلف دیگر کارگران ضروری است که تلاش روزانه برای خدمت به بشریت با هر شغل خود را به دنبال دارد. ضمنا لیست کارگران ضروری است که در واقع بیش از حد حجیم به ذکر است به صورت جداگانه اما ما قدردانی از همه آنها.

John J. Nuspl ویندزور


Hickenlooper است که مبارزه سخت با وجود مستند

Re: “Hickenlooper حق ندارد به Dem نامزدی” آوریل 5 نامه به سردبیر

در روز یکشنبه نامه نویسنده تا حد زیادی اطلاعات غلط در این ادعا که سابق رژیم صهیونیستی. shive است “نه بلند کردن انگشت” به کمپین.

من درگیر شده اند با مبارزات انتخاباتی خود و در چند هفته گذشته او با بسیج نیروهای نظامی در یک زوم جلسه پیام کوتاه داوطلبان برگزار شد انرژی مجازی تاون هال نشست با گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس تفکیک گروه از 60 شرکت کنندگان به نظر می رسد چندین بار در کابل خبر به ترویج رای گیری از طریق پست و نیاز به هواکش در کلرادو و به shoutout در توییتر به پاره پوشش در کسب و کار کوچک شنبه.

او در حال شکل گرفتن هیچ چیز مسلم است و عاشقانه کار روز به سیاست های توسعه به بهترین خدمت Coloradans و برای کسب رای خود را.

جین رابینز, Centennial

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de