هنوز هم بحث مسیرهای دوچرخه سواری

Re: “در حال دوچرخه خطوط شرط بندی امن است?” Feb. 2 نامه به سردبیر

من کاملا تصدیق نیاز به رانندگی را کاهش دهد و به افزایش مسیرهای دوچرخه سواری و ایمنی برای دوچرخه سواران.

با این حال من به نظر نویسنده نامه که احساس می کند که تنها راه برای رانندگی را کاهش دهد و مردم را به استفاده از حمل و نقل عمومی و دوچرخه است به “رانندگی خیلی دردناک است که در نظر گرفتن اتوبوس یا قطار است یک جایگزین بهتر است.” که به نظر می رسد تنبیهی.

آنچه در مورد سالمندان یا معلولان که نمی تواند دوچرخه ؟ من ارشد من زنده 2 مایل از یک کلینیک پزشکی. رانندگی زمان: 10 دقیقه. RTD اتوبوس با حداقل پیاده روی: حداقل یک ساعت.

و کاملا رک و پوست کنده من احساس امن تر از رانندگی بعد از آن برف. با راه دنور بلوس — به یاد داشته باشید فشرده یخی, جاده ها در ماه نوامبر ؟ — و این واقعیت است که مالکان و کسب و کار نمی بیل آن را امن تر برای رفتن درب به درب در ماشین من و اجتناب از راه رفتن و عبور یخی خیابان به یک اتوبوس.

بیایید فقط نگه داشتن در تلاش برای انجام یک کار بهتر با جایگزین, حمل و نقل, اما لطفا نگه داشتن ذهن باز. رانندگان لزوما بی تفاوت نسبت به محیط زیست است. شما واقعا نمی دانم چرا کسی در حال رانندگی, آیا شما?

ریتا لیبرمن, دنور


من 10 سال دارم و رفتن به مدرسه در لینکلن ابتدایی. من در غرب زندگی می کنند شستن پارک. من اینجا هستم تا با شما صحبت کنم در مورد پیشنهاد مسیرهای دوچرخه سواری. این است که از یک کودک که رانندگی نیست.

من فکر می کنم که دوچرخه خطوط نیاز به قرار داده می شود سریع تر و نه کندتر از آنجا که من نیاز به مکان با خیال راحت. من و خانواده ام (از جمله من 6 ساله خواهر) دوچرخه در سراسر شهرستان و من واقعا احساس نمی امن گاهی اوقات وقتی که من دوچرخه سواری. و من احساس می کنم باید احساس امنیت زمانی که من در دوچرخه سواری. من شهر بچه ها, اما هنوز هم سزاوار به احساس امن است. به همین دلیل من فکر می کنم آنها باید قرار داده می شود سریع تر. با تشکر از شما برای وقت خود و فرصت.

لوسی O’Dwyer, دنور


لطفا توضیح دهید که ما به همین دلیل این شهر پول برای مسیرهای دوچرخه سواری در حالی که ما در خیابان های مرکز شهر در حال وحشت به درایو با تمام چاههای? همچنین این شهر ندارد پول برای شخم خیابان پشت, اما ما باید پول اضافی برای مسیرهای دوچرخه سواری.

جیم Pacifico, دنور


اجازه رای عمومی در معرفی گرگ خاکستری

Re: “بیل را به گرگ ها به دولت مشکلات رای گیری ابتکار حامیان” Jan. 28 داستان اخبار

باید بگویم من بیش از به طور کامل نا امید با دولت ایالت کری داناون معرفی یک رقابت بیل در برابر رای گیری ابتکار به معرفی آمریکای شمالی گرگ خاکستری به کلرادو. من متوجه داناون می خواهد به مطمئن شوید که همه علاقه مند به گروه ها و احزاب باید یک صدا در جدول برای این بسیار مهم حفاظت از محیط زیست پیروزی اما مهم تر آن است که یک حزب علاقه مند باید اول صدا و است که شهروندان و ساکنان کلرادو.

همه ما دفاع و پشتیبانی چگونه ما می خواهیم به نگه داشتن سیاست از حفاظت از محیط زیست. خوب در اینجا یک مثال کامل از نحوه سیاست می تواند از خط خارج چنین تلاش است. من دفاع هستم که کشاورزان و دامداران سزاوار نیست برای جبران هر دام که در حال کشته شدن توسط گرگ خاکستری. آنچه من در دفاع از این است که اجازه رای گیری عمومی از جمله کشاورزان و دامداران برای اولین بار صدای نظر خود را در مورد این موضوع و پس از آن اجازه دهید ما نمایندگان وزارت امور خارجه اقدام به پرش به مطمئن شوید که تمام اشخاص علاقه مند باید یک صندلی در پشت میز.

علم همیشه باید در خط مقدم هر محیطی پروژه مرمت بنابراین اجازه دهید ما را در حفظ و سیاستمداران و برنامه های خود را از فرایند تصمیم گیری تا رای گیری عمومی تا به حال فرصتی برای اجازه دهید آنها را می دانیم که ما را در تصمیم گیری در کلرادو که به چه کسی خوش است و چه کسی نیست. گرگ خاکستری سزاوار است که صدای بیش از حد.

الکس نشانه, همیشه سبز

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im