نامه: گام به گام تا و خود را در خدمت شهری مالیاتی منطقه; نگه داشتن “RunRide” خدمات; را درک نمی جانبازان حمایت از رئیس جمهور تهمت (2/27/20)

گام به گام تا و خود را در خدمت شهری مالیاتی منطقه

جمعه, فوریه. 28 مهلت برای ارسال فرم به قرار دادن نام خود را در رای گیری برای انتخابات برای خود شهری منطقه مدیره — اگر شما زندگی می کنند در یک.

چرا بر روی زمین باید از شما مراقبت?

شاید به این دلیل که خود مترو منطقه دریافت صعودی از 50 درصد از پرداخت مالیات به شما پرداخت — در علاوه بر این به هر سه ماهه ارزیابی ها و هزینه های.

یا شاید در جامعه خود را این واقعیت است که توسعه را به راحتی لغو گذشته انتخابات هیئت برای یک دهه یا بیشتر چوب در craw. شما همچنین ممکن است ناراحت شود در مورد تضاد منافع و عزت برخورد می بینید.

یا شاید این واقعیت است که دولت های محلی و نظارت و اجرای قانون وجود ندارد چرا که دولت قوانین حاکم بر مترو منطقه نمی نیاز به هر گونه نظارت یا اجرای. مترو منطقه یک جعبه پاندورا به اکثر شهر و مقامات شهرستان. مسائل به طور کلی به سمت چپ به منطقه مدیره.
یا شاید شما برداشت تا در قدرت سیاسی از مجتمع صنعتی تغذیه کردن 2,400 ویژه مناطق در کلرادو. این مجموعه شامل بدیهی است که توسعه دهندگان را انتخاب وکلا, مهندسین, حسابداران, جامعه, مدیران, باند نمایندگی بانک ها سرمایه گذاران و مقامات منتخب و لابی. بله, ما می توانیم نکنید که فقیر لابی.

خبر خوب: شما باید تصمیم برای اجرا به هیئت مدیره خود را, مترو, منطقه, شما نمی خواهد به تنهایی. بله وجود دارد و بسیار به یاد بگیرند و آن را ممکن است به نظر می رسد تهدید آمیز است. وجود دارد یک جنبش در حال ظهور را به نور خورشید و حمایت از شهروندان انجام شده است.

آن را به ما برای حل این مشکل است.

جف قهوه ای, شفق قطبی


نگه داشتن “RunRide” خدمات

Re: “‘RunRide’, اتوبوس, ممکن است در بلوک سفت,” فوریه. 22 داستان اخبار

RTD است پیشنهاد حذف “RunRide” سرویس اتوبوس به تخته سنگ برای جسورانه بولدر آغاز این سال است. هزاران نفر از شرکت کنندگان و تماشاگران سفر به تخته سنگ هر سال در روز یادبود به افتخار کسانی که قربانی به کشور ما را به آنچه در آن است امروز. تغییرات در سرویس اتوبوس در حال ساخته شده و گاهی اوقات بر اساس ridership. اما RunRide اتوبوس ها اغلب به ظرفیت پر شده. بیایید نه کاهش این کلرادو سنت ساخت آن را سخت تر برای مردم را به حضور در. لطفا با RTD و اصرار آنها برای حفظ این سرویس است.

حداکثر Noel, Centennial


نمی فهمم جانبازان حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

من به شنیدن این که هر سرویسکار یا کهنه پشتیبانی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان یک نیروی دریایی در طول جنگ کره و من آن را درک نمی کنند. من فکر می کنم آنها باید دلایل بسیاری به مخالفت با او.

در اینجا فقط چند:
• او طفره رفت پیش نویس پس از یک پزشک در نامه ای که او تا به حال استخوان مهمیز.
• او سطل آشغال بهداشت ، جان مک کین یک قهرمان آمریکایی که شکنجه شد در حالی که یک زندانی جنگ در هانوی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من مانند افرادی که نبودند دستگیر شده است.” پس از مک کین از سرطان درگذشت تهمت دستور داد پرچم را نمی توان پرواز در نیمه کارکنان تا خشم او را مجبور به عقب نشینی سفارش.
• او سوال سکوت ارتش سروان. همایون خان را در طول یک ادای احترام در کنوانسیون ملی دموکرات ها نشان می دهد که او سرکوب شد به دلایل مذهبی. پسر او کشته شد توسط یک بمب گذار انتحاری در عراق است. او بعدها گفت که او صحبت نمی کنم چرا که او می ترسید او را از دست او آرامش.
• او افتخار است که او “دقیق” از ژنرال های خود را; های متعدد عالی رتبه نظامی مقامات ترک و یا اخراج از کاخ سفید به دلیل موقعیت آنها را پشتیبانی نمی کند و سیاست های خود را.
• او در زمان بودجه از بودجه پنتاگون برای کمک به پرداخت برای دیوار در مرز ایالات متحده و مکزیک پس از امیدوار کننده است که مکزیک را برای آن پرداخت.

به نظر من دو جانبازان به دنبال نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری Tulsi Gabbard یا پیت Buttigieg بهتری خواهد بود فرمانده.

از Irv استرنبرگ, دنور

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im