نامه: به دنبال کیفیت آموزش و پرورش در حیاط خلوت خود ما (3/15/20)

به دنبال کیفیت آموزش و پرورش در حیاط خلوت خود ما را

Re: “غرب دنور: ساکنان به دنبال جدید دبیرستان گزینه” Feb. 29 اخبار داستان

با تشکر از شما برای مقاله خود را در مورد دبیرستان گزینه برای دنور دور باد از شرق محله. ما نقل مکان کرد به Green Valley Ranch با یک چشم در بالا انجام DSST: Green Valley Ranch مدرسه برای ما قدیمی ترین کودک است.

اما با توجه به تقاضا برای نقاط وجود دارد و او با توجه به یک نقطه در DSST: هنرستان سبز میانه مدرسه. او در حال حاضر یک افتخار DSST: هنرستان سبز ، ما تا به حال به مبارزه برای دبیرستان بنابراین ما درک عدم قطعیت است که بسیاری از Noel والدین و دانش آموزان روبرو هستند.

هنرستان سبز شماره 1 دبیرستان در دنور. اگر آن را تا به حال دریافت نکرده ساختمان صدها نفر از دانشجویان (به خصوص دانشجویان از رنگ) را از دست رفته استثنایی تجربه آموزشی.
دنور کلی جمعیت دانشجویی در حال کاهش است اما دور باد از شرق جوامع در حال رشد هستند. خانواده ها به سادگی تمایل بسیار عالی مدارس برای بچه های خود را به همین دلیل است که DSST: Green Valley Ranch دبیرستان یک waitlist از نزدیک به 200. ارائه Noel — شماره 1 مدرسه در دنور — با یک دبیرستان نه تنها قادر وسط آن دانش آموزان به ادامه در موفقیت تحصیلی را ارائه می کنند قابل مقایسه و کیفیت گزینه برای بخشی از بسیاری از خانواده ها به دنبال یک نقطه در دره سبز در مرتع پرورش احشام ، این امر تقویت حضور بالا انجام مدارس و دانش آموزان در یوگسلاوی جامعه و در نتیجه دیدار قبل از تقاضای موجود.

Manyesha Batist, دنور


من به عنوان خوانده شده با بهره قطعه در روز شنبه و در ویژه, مدرسه, مدیره, معاون رئیس جمهور, Jennifer Bacon بیانیه “ما نه فقط به فکر صندلی ما در حال فکر کردن در مورد کیفیت صندلی.” من این را تحسین خانم بیکن بیانیه و باور رهبران شهر باید نقش فعالی در کمک به دنور مدارس عمومی رسیدن به این نتیجه است.

شهر ما می ایستد در یک پرتگاه — ما با تجربه فوق العاده ای اقتصادی و رشد جمعیت در دهه گذشته هنوز مدارس ما موفق به تهیه بسیاری از دانش آموزان کالج و زندگی است. این است که نه تنها زیانی به ما بچه ها و خانواده ها خواهد شد اما ما امد و شد زیاد به عنوان ما به دنبال پر کردن مشاغل شهر ما را به خود جلب کرده.

ما همین حالا هم به زباله — DPS باید گوش دادن به جامعه تقاضا و باز مدارس که در آن لازم است. و DPS با شهر و مدنی رهبران و آگاهانه حمایت جامعه باید به همان اندازه آماده به مراحل سخت و لازم است به عملکرد ضعیفی مدارس. ما به سادگی باید هر دو را انجام دهد اگر ما برای دیدار با آموزش و پرورش نیازهای رو به رشد ما و شهر پر جنب و جوش.

گلوریا A. سامرا دنور

یادداشت سردبیر: سامرا توسط رئیس هیئت مدیره از DSST مدارس دولتی.


از تجربه شخصی از زمان مبارک Haynes بود در هیئت مدیره مبارزه برای بهتر اصلاحات در آموزش و پرورش, من به یاد داشته باشید که چگونه او و دیگران بودند محوری جامعه به موقعیت خود را به یک صدای قوی برای آموزش بهتر. این اتفاق در خیلی از جوامع هستند که یک بار دیگر در یک نبرد برای آموزش و پرورش خوب گزینه های. این همیشه در مورد داشتن یک مدرسه ثابت شده است که توانایی را به بچه های ما آموزش آنها قطعا سزاوار است.

این Montebello/دروازه جامعه در طول تاریخ نادیده گرفته شده است و محروم. حالا که دور باد از شرق تا مدارس با بهبود سابقه ما چیزی برای افتخار. هیئت مدیره مدرسه باید گام های لازم را به یوگسلاوی مدارس با این بهبود سوابق فرصتی برای خدمت به بچه های ما که همه سزاوار کیفیت آموزش و پرورش است.

Marcie L. وايت شفق قطبی


وزن گاردنر اعلام بزرگ

Re: “گاردنر ارائه می شود برای زمین های عمومی پارک” 8 مارس سرمقاله

من به کلرادو نقل مکان کرد برای شگفت آور, هوای آزاد, فرصت تفریح و خوشحال است برای دیدن کار سخت از سنسور. مایکل بنت و کوری گاردنر در زمین و آب حفاظت از صندوق در نهایت به اوج رسیدن در یک وعده دائمی بودجه.

حفاظت صندوق “تاج گوهر” حفاظت از برنامه ها ضروری است وقتی که می آید به بودجه حفاظت و ایجاد دولت و پارک های ملی بیابان و پناهگاه حیات وحش. دنور پست مناسب است برای دادن اعتبار به هر دو ما سناتورها و بسیاری از اعضای هیات نمایندگان کنگره مانند مظنونان حمله به دانشگاه institutvanier اد Perlmutter جو Neguse و جیسون کلاغ.

اما حفاظت از صندوق نیست و تنها مسئله ما اعضای کنگره به رأی است که باعث می شود یک تفاوت برای ما زمین های عمومی.

مانند دنور پست هیئت تحریریه امیدوارم که کمک های مالی معامله می تواند هموار کردن راه برای گاردنر به پشتیبانی کلرادو $62.5 میلیارد تفریح اقتصاد co-حمایت و کمک به تصویب کلرادو, هوای آزاد, تفریح و اقتصاد و یا هسته ای عمل رهبری سناتور. مایکل بنت و تشکر. جو Neguse.

رایلی Hutchings, دنور


Coloradans نمی شود فریب پست سرمقاله ستایش کوری گاردنر. این است که انتخابات سال سیاست در آن بیشتر ریاکارانه. گاردنر و تهمت و اداره شده اند در قدم اهسته به امید پال خواستار قطع بودجه دولت ما پارک های ملی ما, ماهی ها و حیات وحش, خدمات, ما, دفتر مدیریت زمین و دیگر برنامه های آنها می توانید شناسایی که حمایت از کسانی که گنجینه های ملی.

و آنها انجام شده است تا پس از سال 2016. به پیشنهاد این است که یک تغییر از قلب برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا گاردنر است به انکار رکورد تاریخی تلاش خود را به پال خواستار قطع بودجه دولت ما پارک ها و زمین های عمومی. اگر گاردنر یا مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مجددا انتخاب این قطره در سطل بودجه برای حفاظت و نگهداری از پارک های ما ناپدید می شوند در یک ضربان قلب خواهد شد و تا ما پارک ها و حیات وحش و زمین های عمومی.

رالف رابرتز, Littleton


این قفقاز در خدمت یک هدف مهم

Re: “زمان به خندق حزبی Colo.,” مارس 10 نامه به سردبیر

در حالی که این مهم است که برای هر یک از ما در کلرادو به رای در ایالت اولیه هدف واقعی از حوزه قفقاز است که بسیار بیشتر از رای دادن به حزب ملی نامزدها.

ما زندگی می کنند یک نماینده جمهوری و قفقاز نمایندگی ما فرصت را به انتخاب ما حزب سیاسی نمایندگان در ابتدایی ترین سطح در کشور ما است. ایجاد حوزه حزبی اجازه می دهد تا ما و همسایگان به هم و انتخاب نمایندگان خود بحث در مورد نیازهای جامعه و توسعه بالقوه حزب قطعنامه که در حال ارسال به شهرستان و مجامع امور خارجه که در نهایت تبدیل به بخشی از حزب ملی پلت فرم. حزب سیاسی مقدماتی می توانید این کار را انجام دهند. این سیستم حزبی است که پایه های اساسی پلت فرم بر چه تعریف ملت ما آن را به عنوان اجازه می دهد تا هر فرد به صحبت می کنند نگرانی خود را در مورد جامعه خود را در مقابل همسالان خود و به دنبال وضوح و به انتخاب نمایندگان خود را.

مقامات منتخب که صدای این نظر برای از بین بردن حزبی سیستم واقعا نمی خواهید به شنیدن صدای مردم نیازهای خود و خواسته های خود را در چگونه آنها را اداره خواهد شد.

آرتور Onweller, همیشه سبز


که در آن است که تنوع در حال حاضر ؟

Re: “سهشنبه بود و نه فوق العاده اما حزب دموکرات متحد شوید” 8 مارس تفسیر

ایان Silverii ترجیح آرمان گرایی بیش از رئالیسم است. به خاطر سلامت عقل خود را ستون می پرسد: “از زنان مردم رنگ مهاجران افراد جوان و عجیب و غریب مردمی” را به بازی شیر یا خط کنار آنچه مهم نیست (جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن) برای چه (معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن). او در توهم است که وحدت وجود دارد در درون حزب خود را متنوع تضاد جمعی. حزب دموکرات استقرار از سوی دیگر آن را روشن ساخته است آنها ترجیح می دهند, پیر, سفید, راست, مردان بیش از انواع.

واقعیت این است که هر دو Silverii و حزب او رانده اند قریب به اتفاق رای گیری بلوک فراتر از آن برسد. آن بود نه تهمت که ایجاد این رخ.

برای رئیس جمهور ما راه به وحدت واقعی تر است اگر آمریکایی ها همچنان به قرار دادن کشور خود را برای اولین بار.

فارست Monroe, درخت تنهاست


بدترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا?

ایان Silverii بسته ستون خود لیبرال و زاری با بیان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود “بدترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا (WPIAH).” واقعا ؟ من درک می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته های معنی همه چیز در توییتر می گوید: بسیاری از چیزهای دیوانه است بسیار خود شیفته ساخته شده است و سوال برانگیز اخلاقی انتخاب, اما انجام این کارها او را WPIAH?

چند گزینه های دیگر به ذهن می آیند. در بالای لیست نشسته Lyndon B. Johnson. عمده نیروهای نظامی در سطح شیب دار تا در جنگ ویتنام رخ داده در LBJ دیده بان; 58,000 مرده آمریکایی ها برای یک جنگ بی فایده را بدست آورده و او را مورد توجه جدی قرار گیرد.

اجازه دهید فراموش نکنید جورج دبلیو بوش است. حمله به عراق و ادامه جنگ در افغانستان در حال تصمیم گیری من مطمئن هستم که او می خواهم به عقب. این فاجعه نتیجه این تصمیم گیری را بدست آورده و او را به یک مکان در گفتگو. در حالی که تهمت می شود بسیاری از غم و اندوه (برخی سزاوار) از ترقی خواهان برای بازجویی اطلاعاتی ایالات متحده از سلاح های کشتار جمعی دست ما سرویس اطلاعاتی یک اشتباه بزرگ است.

چگونه در مورد اندرو جکسون و هند راهنمای عمل 1830? من معتقدم که اگر شما بخواهید هر یک از 60,000 بومی آمریکایی ها که راه می رفت دنباله از اشک آنها را انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان WPIAH.

اگر ترقی خواهان را مانند بقیه مردم به گوش دادن به ایده های خود را, آنها باید شروع به تلاش برای صدای جدی است. نام تجاری مغلوب ساختن پیشی جستن به WPIAH به شما نشان می دهد یا نه جدی فرد یا نادان از تاریخ آمریکا است. در هر صورت شما باید کمی موفقیت در فروش یک چشم انداز جدید برای امریکا است.

راسل راس کلرادو اسپرینگز


ساندرز در حال اجرا همسر

فقط فکر … اگر برنی ساندرز می شود حزب دموکرات نامزد برای ریاست جمهوری و چه کسی او را انتخاب کنید برای او همسر در حال اجرا? Josef Stalin, کارل مارکس و فیدل کاسترو در حال تمام مرده است. باقی مانده رهبران دموکرات هستند و نه بیش از حد اعتماد به نفس در حمایت از پلت فرم خود را. بسیار جالب!

مایکل Hult, Arvada

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im