نامه: احترام نمی ترس COVID-19 (5/27/20)

احترام نمی ترس COVID-19

من 76 سال است. من شکل من را ساخته اند آن را از این راه دور از طریق یک ترکیب موفق باشید و انجام بیش از حد بسیاری از چیزهای احمقانه. من نمی خواهد به عنوان مثال رسیدن به دست من به حلقه مار زنگی. خواهد بود که یک چیز احمقانه است که به احتمال زیاد من را درد بسیار.

من در حال حاضر خودم احاطه شده توسط یک کوروناویروس که بیشتر مسری و کشنده تر از هر دیگر دیده می شود در طول عمر من است. این ویروس نیست مراقبت یک ذره در مورد سیاست و یا دین من. آن را فقط lookin’ به صورت یک خانه. این امر می تواند کاملا محتوا برای پیدا کردن که در بدن من و یا بدن از خانواده و همسایگان. که باعث می شود من بسیار درد و نه فقط برای خودم.

و بنابراین به دیگران که می گویند که من ترس و ترس اگر من انتخاب در خانه ماندن و اجتناب از اماکن عمومی و نزدیکی با دیگران در خارج از خانواده من می گویند “من برای شما آرزوی موفق باشید.” اما فقط به خاطر من احترام یک حلقه مار زنگی و نه رسیدن به آن معنا نیست که من می ترسم از مارهای زنگی. این بدان معنی است که من احترام آنها و آنها را به محل خود را در محیط زیست است. در حال حاضر این کروناویروس یک مکان در محیط زیست من, و من احترام بالقوه آن به علت درد به من و خانواده و همسایه ها.

من می توانم احترام آن را بدون ترس. شاید شما باید همان را انجام دهید. ترس نیست. اما انجام کارهای احمقانه اگر به شما احترام خود و خانواده و همسایگان خود را.

لایحه بیرد, قلعه راک


حفاظت از آینده کشور ما بیش از حد مهم است

مبارزه با COVID-19 نامیده می شوند یک “جنگ” و به حق ، همه ما باید انجام بخشی از ما برای جلوگیری از گسترش این بیماری و به خصوص تعداد مرگ و میر. وجود دارد یک تفاوت قابل توجه از دیگر جنگ ها مانند جنگ جهانی دوم است. سالگرد 75 بعد از اینکه به یاد ما از تفاوت.

ما تاسف بیش از صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر ناشی از U. S. سربازان پس از آن, اما آنها به مبارزه شجاعانه به دفاع از دموکراسی و آینده کشور ما است. جوان سالم سربازان هرگز بازگشت به خانواده خود همسران و فرزندان. در عین حال پشتیبانی شد, در کشور در زمان جنگ تلاش هزاران نفر.

بدیهی است که وجود دارد نظرات مخالف در مورد ما نقش داشتند و عزم راسخ است که آینده کشور ما مهم بود.

امروز در جنگ آینده قربانی شدن خاموش شدن ناگهانی دولت و بدهی غرق صرف. توجیهی برای این است که ما باید حفاظت از آسیب پذیر است. آنچه که برای من مهم است که ما اقتصاد عملکرد همراه با ما مدارس ورزشی و رستوران.

من یک عضو از سالمندان آسیب پذیر که ممکن است تحت تاثیر قرار. من می دانم که من در حال حاضر بسیار کمی برای کمک به آینده کشور ما. من انتظار هر تلاش ساخته شود برای پیدا کردن واکسن و درمان COVID-19. اما من انتظار ندارم که این آسیب را به آموزش و پرورش و کسب و کار کارآفرینی روح و از لحاظ مالی غیر مسئولانه بدهی به میراث ما.

جیم Scherer, دنور


نه پوشش شایسته است ؟

Re: “بایدن: نظر در مورد سیاه حامیان ‘cavalier’,” مارس 23 داستان اخبار

بنابراین گفتن. پست موفق به پیدا کردن یک محل برای این مقاله در صفحه 12. که در آن این بوده است اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال آن را گفته است ؟ نوع درشت در بالای صفحه 1. جو بایدن, نگه دارید تا کار بزرگ! شما را از صحبت کردن من امیدوارم که آمریکا در حال گوش دادن.

دیانا R Walworth برایتون

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de