نامه: پلیس پاسخگویی و اوباش پاسخگویی (6/2/20)

دنور است مینیاپولیس

اعضای دنور اداره پلیس هیچ نقشی در مرگ جورج فلوید. که تراژدی اتفاق افتاده 900 مایل دور. و آن را در واقع یک تراژدی است. اما مقامات در مینیاپولیس در حال حاضر گرفته شده در طول تاریخ اقدام سریع در دستگیری افسر متهم باعث مرگ فلوید.

مردان و زنان از دنور اداره پلیس همچنان به انجام شغل خود را هر روز با شجاعت و حرفه ای. آنها به تشکر و تحسین را در حال حاضر نیست که سنگ و بطری پرتاب آنها را.
یک بار دیگر یک فاجعه اتفاق می افتد در جایی دیگر در این کشور تبدیل شده است بهانه ای برای lawless نوجوانان masquerading در بدن به ربودن صلح آمیز به خوبی در نظر گرفته شده تظاهرات و محول آنها را به شورش است.

ما باید بسیار با دقت به جعبه پاندورا است که برخی از خطرناک و غلط ناراضیان در حال تلاش برای باز کردن در اینجا در دنور و در شهرستانها در سراسر کشور در حال حاضر است.

با تشکر از شما دنور اداره پلیس. صحبت کردن برای من معتقدم که اکثریت شهروندان ما شهر ما درک آنچه شما انجام می دهند هر روز به حفظ نظم و حفظ حقوق شهروندان مطیع امن از مجرمان خطرناک است.

Kenneth Breun, دنور


چرا اعتصاب غذا?

این واقعا غم انگیز است برای کشور ما که در آن زمان از این ویروس است که ما باید با هم به عنوان یک مردم ما شاهد بزرگ نژادی نزاع که رک و پوست کنده هیچ کس نمی داند که در آن عنوان شده است. جدا از اقتصادی ویرانی های ناشی از مستند ما در حال حاضر برای مقابله با انسان-ساخته شده ویرانی دنیا از خشم و نفرت نژادی و عدم تحمل.

چه غمگین است که 50 سال پس از مارتین لوتر کینگ جونیور, ما هنوز هم در برخورد با این مسابقه موضوع است. ما افتخار پادشاه میراث هر سال پس چرا ما نیز افتخار آموزه های خود را — که تغییر آورده می شود می تواند صلح آمیز است.

من همدردی برای افرادی که احساس می کنید که آفریقایی-آمریکایی ها زیر پا گذاشته شده است پس برای بیش از حد طولانی است. خواهد خشونت و سوزاندن و غارت تغییر ملت ؟

اگر ما احساس می کنیم بنابراین بصورتی پایدار و محکم است که تغییر را می توان به شکل دراورده شده و ما در حال شجاع در مورد آن, ما باید تمایل به مرگ شود. اعتصاب غذا شده اند که بیشتر محترم.

جین Liew, Littleton


تحمل نژادپرستی

حوادث اخیر در مورد مرگ آقای فلوید در مینیاپولیس در حال غم انگیز و دلخراش و هرگز نباید دوباره اتفاق می افتد. هیچ تحمل برای نژاد پرستی از هر نوع و از هر کسی صرف نظر از وضعیت و یا موقعیت.

اخیر روز یادبود جشن مفتخر فعال و کهنه خدمات مردان و زنان و اولین پاسخ دهندگان. در این گروه بودند تاسکیگی Airman از جنگ جهانی دوم آمریکایی های آفریقایی تبار بود که به اصرار در تلاش برای خدمت در نیروهای مسلح. و خدمت به آنها را فوق العاده! و ما هنوز هم نمونه هایی از نژاد پرستی در این کشور امروز. شرم بر ما.

در این کشور رهبری ما باید به شدت از صحبت کردن در برابر نژاد پرستی در هر فرم. ما هرگز نباید تحمل نژادپرستی و تعصب نام تفرقه زبان به تنزل هر گروه از این کشور است که یک دیگ ذوب از بسیاری از پس زمینه تمام تلاش برای موفقیت با توجه به فرصت است. آخرین فضا پرتاب نشان دهنده چه چیزی می تواند اتفاق می افتد زمانی که یک تلاش یکپارچه ساخته شده است. مارس اخیر حوادث غم انگیز و موفقیت آمیز به فضا پرتاب نتیجه مترقی در تلاش برای درمان, ایجاد تغییر مورد نیاز و وحدت این کشور است.

Michael L Gutesha, Arvada


تغییر شما به دنبال

Re: “می خواهم برای جلوگیری از خشونت پلیس? تغییر قانون” مارس 29 مهمان تفسیر

من به عنوان سوگواری از مرگ جورج فلوید و محکوم اقدامات افسران پلیس که از آن ناشی می شود من هم تعجب می کنم که در مورد اثر خشونت در آوردن تغییر واقعی. معترضان ادعا کرده اند به نظر می رسد تنها راه را در مورد تغییر است. دیوید لین در پست های اخیر مهمان ستون مشخص شده ممکن است تغییرات قانونی که ممکن است در مورد تغییر است. من فکر می کنم حداقل یک بیشتر: پیوستن به نیروی پلیس و به ما نشان می دهد که چگونه به آن را انجام دهد. من بیش از حد, اما تعداد زیادی از معترضین در این محدوده سنی که در آن آنها می تواند در مورد تغییر در حال تغییر … تبدیل شدن به یک افسر پلیس است.

Gary Moore, دنور


زمان برای درمان جوانان حق

به عنوان یک بازنشسته آموزش و پرورش ویژه معلم آموخته است که به مدت 24 سال در کوه سفید آپاچی رزرو در آریزونا و نه سال در مونترو در مدرسه با درصد بالایی از دانش آموزان اسپانیایی, من را دیده اند دست اول اثرات مخرب نژادپرستی و عمیق اختلاف درآمد که بسیار رایج در کشور ما است.

تظاهرات در مینیاپولیس و سایر شهرستانها در حال تهديد است اما نشانه ای از سال سرخوردگی و ناامیدی. هنگامی که یک جامعه اجازه می دهد تا این اختلاف درآمد و نژاد پرستی به ادامه سال پس از آن خواهد شد در نهایت صفحه نمایش آن زشتی که اتفاق افتاده با نرخ بالا از coronavirus مرگ و میر در میان سیاه پوستان و لاتین.

شخصیت یک ملت است که تا حد زیادی تعیین می شود, چگونه آن را رفتار خود جوانان و بر این اساس کشور ما به شدت فاقد شخصیت به عنوان توسط تعدادی از بچه ها در فقر زندگی می کنند و ما غیر قابل توجیه و وحشتناک انفعال در مورد تعداد تفنگ مرگ و میر رخ می دهد که هر یک سال در میان جوانان ما به ویژه در میان کودکان و نوجوانان از رنگ. آیا وقت آن ما نشان می دهد نجابت?

دیوید رایان مونترو


پلیس مسئولیت پذیری و پاسخگویی اوباش

من نوشتن در مورد مصاحبه من با رئیس جمهور مجلس سنا Leroy گارسیا. نقل قول گیر کردن به من. در مصاحبه خود گفت که آن را کمی متفاوت به همراهی کردن کنگره از طریق دسترسی به تونل زیرزمینی اما اگر ما به آدرس دلایل که چرا این اتفاق می افتد, پس از آن ما در حال شکست در یک بزرگتر سیستمیک راه است.

من می خواهم برای اولین بار موافقت با گارسیا که ما نیاز به آدرس مسائل مربوط به نفس بیش از حد پلیس و خشونت. من فکر می کنم ما باید هوشیار برای افسران پلیس که بی احترامی نشان.

با این که من را نمی شنوند و هر چیزی در راه برای محکومیت خشونت و تخریب است که مورد نیاز “کمی متفاوت” راه بودن روحیه از ساختمان کاپیتول.

من می خواهم به نمایشگاه به Garcia, بنابراین من خواهد شد عبارت از این به عنوان یک سوال (شاید توجه او را محکوم کرد آن را در جایی دیگری که من از دست رفته): رئیس جمهور گارسیا, آیا شما بر این باورند که این ممکن است به توافق با هدف اعتراضات و در همان زمان موافق نیست با استفاده از خشونت و تخریب برای رسیدن به آن به پایان می رسد ؟

افرادی که معتقدند در هر دو پلیس پاسخگویی و اوباش پاسخگویی کنجکاو هستند بدانند.

Cory گاینس استرلینگ

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>