کابوس رفت و آمد به Avs بازی

شنبه شب چهار نفر از ما برخی از ما بهمن دارندگان بلیط فصل پس از آنها آمدند به کلرادو سوار برای حضور در فضای بازی در برابر L. A. پادشاهان در آکادمی نیروی هوایی. آن زمان ما بیش از دو ساعت به رفتن حدود 9 کیلومتر با هیچ گزینه ای جز نشستن در یک خودرو که در حال حرکت بود شاید یک ماشین طول هر 5 دقیقه.

ما به تماشای پرواز هواپیما و آتش بازی به عنوان ما نشسته و نشسته در تلاش برای رسیدن به پارکینگ. هیچ کس به کمک هر یک از ما شکل پارکینگ سیستم می باشد. ما تا به حال پرداخت 20 دلار در پیشبرد برای پارکینگ اما هیچ یک از خواسته به دیدن رسید. پرسنل نمی تواند مسئولیت رسیدگی به تعداد زیادی از اتومبیل.

در زمان ما وارد اولین دوره این غرفه بودند از آبجو گرم شکلات و قهوه. خمیر از مردم در این ورزشگاه به معنای شما نمی تواند حرکت به صندلی خود را. کارکنان خنده شد در مورد چگونه وحشتناک همه چیز بود.

ما را تماشا دوره دوم در سمت چپ و 8 دقیقه سوم از ترس دو-ساعت-به همراه درایو فقط برای رسیدن به ایالتی 25.

بنابراین برای ساعت رانندگی و پول برای چهار خوب صندلی ما شاهد حدود 28 دقیقه هاکی است. هر کس برنامه ریزی شده این باید سر خود را مورد بررسی قرار گرفت. آن را اتلاف وقت و پول و همه ما به تلخی نا امید کرد. فضای بازی در Coors زمینه عالی بود; این یک کابوس است. ما هرگز این کار را دوباره.

لیندا Sippel-لممر, گرینوود


خطر یکسان نیست برای dispatchers

Re: “911 dispatchers پیوستن به صفوف از اولین پاسخ دهندگان” Feb. 6 داستان اخبار

من برای یکی همیشه ارزشمند و گرامی این کار که dispatchers انجام دهد. اما به عنوان یک آتش نشان حرفه ای برای بیش از 30 سال من این را به عنوان یک توهین شخصی — و قطعا تا حدودی روی سوسیالیستی جانبی — زمانی که شهرداری شروع به برابری در این سطح. پس چه بعد از برف شخم اپراتور اجازه می دهد که پاسخ دهندگان برای اولین بار برای رسیدن به صحنه ؟

این dispatchers و خانواده خود را می توانید بقیه آسان در دانش است که آنها را از آمدن به خانه امن پس از یک تغییر در خود, برشته, air-conditioned مراکز اعزام آتش نشانان و افسران پلیس ،

جیم لینچ, شفق قطبی


تشخیص مطالبات در پلیس

Re: “تقاضا بهتر از پلیس” Feb. 15 نامه به سردبیر

نیروهای پلیس در واقع باید برگزار شود تا با استانداردهای بسیار بالا. اما تصور کنید خودتان را به عنوان یک افسر پلیس نزدیک شدن به ماشین در یک روال ترافیک متوقف یا کسی جلو درب در پاسخ به یک تماس. با توجه به این واقعیت است که تقریبا هر کسی که تنفس می تواند یک تفنگ و تعداد زیادی از غیر نظامی-در-غیر نظامی در آمریکا, شما در حال رفتن به در مورد زندگی خود را هنگامی که درب باز می شود.

وجود دارد ممکن است چند trigger-happy, افسران, اما اکثریت قریب به اتفاق متخصصان انجام ضروری خدمات عمومی. اگر آنها می تواند به تمرکز تنها بر اجرای قانون به جای نیز در زندگی خود این سوال تیراندازی خواهد بود بسیار کمتر به احتمال زیاد به رخ می دهد.

فرد Wedemeier, لیکوود


هیچ جایی برای استدلال

مدیر عامل دلتا می گوید آن را به مشتری بپرسید برای اولین بار قبل از آنها تكيه صندلی خود را. واقعا ؟ به جای ایجاد یک بحث که آیا “به خم شدن و یا به تكيه” چگونه در مورد ما تماس حریص شرکت های هواپیمایی برای به حداکثر رساندن سود با فشردن در بسیاری از ردیف ها در هواپیما که آنها را ساخته اند مسافرت هوایی بسیار ناراحت کننده است. دلتا مدیر عامل شرکت شما باید از خودتان شرمنده! شما به سرزنش برای این مشکل است. در حال حاضر آن را ثابت!

جین کریستال, دنور


زندانیان سیاسی در ایران

یک کمبریج تحصیل دانشگاهی در ایران برگزار شد پس از سپتامبر 2018 شده است “رها شده و فراموش شده” با توجه به نامه های قاچاق به خارج از زندان اوین و نشان داد به تایمز لندن است. دکتر کایلی مور-گیلبرت یک مدرس در دانشگاه ملبورن است که یکی از چندین خارجی برگزار می شود به عنوان زندانیان سیاسی در ایران است. یک ایرانی نازنین Zaghari-Ratcliffe است که در میان آنها است.

ایران, نقض آشکار حقوق بشر چیز جدیدی نیست. وزارت امور خارجه بریتانیا صحبت کرده است تا به نمایندگی از خانم مور-گیلبرت اما این کافی نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل شرایط سخت تحریم های اقتصادی در ایران, اما اروپایی ها شده اند میلی به دنبال آن ، در ضمن آمریکایی و انگلیسی شهروندان در رنج کشیده ایران زندان رها شده و فراموش شده است.

برایان Stuckey, دنور

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im