جلسه با دشمن نشان می دهد نفاق

این آخر هفته گذشته سناتور. کریس مورفی, D-Conn., مخفیانه ملاقات با وزیر خارجه ایران جواد ظریف ، مورفی توجیه این جلسه گفت: “من فکر می کنم آن را خطرناک به صحبت کردن با دشمنان خود را.

بحث و گفت و گو ها یک راه برای کاهش تنش و کاهش شانس برای بحران است.”

ظاهرا این استدلال نمی شود به رئیس جمهور به عنوان نشان داده شده توسط حزب دموکرات در واکنش به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات گذشته با کیم جونگ سازمان ملل متحد از کره شمالی. آشکار ریاکاری بد است به حداقل می گویند!

فرد Ruder, Broomfield


بد برای ماری جوانا کسب و کار خوب برای مجرمان

Re: “ماری جوانا در سال 2019: کلرادو آمار فروش ضبط $1.75 B” Feb. 19 داستان اخبار; و “ماری جوانا: بانکداری لایحه مقاومت مواجه می شود” فوریه. 18 داستان اخبار

وای ما در حال صحبت کردن با پول واقعی در اینجا! نه جالب اینجاست که در صفحه دوم از روز سه شنبه دنور پست مقاله ای است که خود ما نمایندگان جمهوریخواه ، کن باک و داگ Lamborn مخالفت امن بانکی عمل می کنند که ارائه قانونی شاهدانه کسب و کار و دسترسی به خدمات بانکی است.

ظاهرا باک و Lamborn ترجیح می دهند انکار خدمات بانکی به این حقوقی شرکت است که منجر به “پول نقد در دست” منازل به قصد سرقت از کشت ماری جوانا و درمانگاه ها. شاید این سارق باید کمک به باک و Lamborn را در مبارزات انتخاباتی.

ژن Reetz, دنور


این زمین است که زمین ما

به عنوان رئیس جمهور تهمت بازدیدکننده داشته است خود ما کلرادو اسپرینگز در این هفته او فدرال و رهبران را به خوبی به یاد داشته باشید که آنها در سواحل شرق کنه. غربی ها به شدت محافظ از زمین های عمومی. برای روشن ما با اشاره به بیش از فقط ما پارک های ملی است. در سراسر غرب آینده صدها میلیون هکتار از زمین های عمومی است که تصمیم گرفت سیاست گردد در واشنگتن, d. C. عمومی مدیریت زمین تبدیل به فوتبال سیاسی ایران یک حزبی مسئله است که در واقع یک همه آمریکایی موضوع است. که نشان دهنده میراث ما را ترک فرزندان ما.

در اینجا در کلرادو در حدود 35% از ما دولت فدرال عمومی متعلق به زمین است. این زمین به مدت طولانی پشتیبانی از اقتصاد محلی از طریق تفریح و سرگرمی دامی و توسعه انرژی. آنها همچنین پشتیبانی مهم ماهی و جمعیت های حیات وحش. ما باید درخواست های بی شماری بار است که رئیس جمهور تهمت آژانس فدرال و رهبران و اعضای ما از کنگره احترام ملت ما زمین های عمومی اما ما شنیده نشده است. پرندگان مانند بیشتر حكيم باقرقره و boreal جغدها به ما می گوید زیادی در مورد چگونه ما زمین های عمومی انجام می دهند و آنها را به خوبی انجام می دهند. ما در علم و ما باید حمایت عمومی است. در حال حاضر ما فقط باید به جلو فکر کردن رهبری است.

لیندا Hodges, کلرادو اسپرینگز


موافق به مخالف

Re: “دولت از اتحادیه واکنش” Feb. 6 نامه به سردبیر

نویسنده نامه درست بود در شک که دنور پست تحریریه احساس همان راه او و برخی دیگر در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 دولت از آدرس اتحادیه.

من شک دارم که اگر او خواندن نامه ای که به دنبال او موافق با او.

او باید خوشحال بود که حرف خود را به نظر می رسد در صفحات یک روزنامه است که بخشی از امریکا رایگان را فشار دهید (در غیر این صورت شناخته شده به عنوان “دشمن مردم” و “خبر جعلی”).

دو نامه نمایندگی رسم خطرناک 2020 حزبی خطوط نبرد.

جو Nigg, دنور

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im