چقدر (یک مشکل) است که doggie در پنجره ؟

Re: “قانون به دنبال ممنوعیت سگ, گربه, فروش در فروشگاه حیوان خانگی” Feb. 1 خبر

درست است که وجود برخی از فروشگاه حیوان خانگی است که ممکن است فروش “آسیاب توله سگ” سگ اما این قانون پیشنهادی با تشکر. مونیکا Duran رنگ بیش از حد گسترده با برس! زمانی که ما خریداری شده ما زن cockapoo فقط از حیوانات خانگی در درخت تنهاست ما مطمئن شد که آنها خود را دریافت کنید سگ از توله سگ میلز و پرورش دهندگان دقت در تولید توله سگ. سگ ما در حال حاضر خوشحال, سالم, 9 سال و ما مدیون است که به مراقبت از او دریافت کرد و به عنوان یک pup قبل از اینکه ما او را خریده.

برای قرار دادن خوب مردم از کسب و کار به دلیل برخی از آنهایی که بد است wrongheaded در افراطی است. وجود دارد باید به راه های بهتر از اجرای مناسب مراقبت از سگ و گربه) برای فروش. هنگامی که زمان می آید ما را دریغ نکنید برای خرید یک توله سگ از حیوانات خانگی.

جیمز Barnard, هیقلندس رنچ


مقاله خود را نتواند به ذکر است که هزاران نفر از adoptable حیوانات خانگی از این قانون بهره مند می تواند به عنوان به خوبی به عنوان سود به همه Coloradans با کاهش ناخواسته پت جمعیت. سریع و گذرا جستجو نشان می دهد بیش از 200 adoptable puppies در 25 مایل از درخت تنهاست ، بسیاری ذکر شده مخلوط نژاد, اما برخی از آنها با نژاد خالص; نزدیک به یک هزار نفر در کل سگ در دسترس هستند فقط در آن منطقه کوچک از کلرادو.

ما شهرداری پناهگاه بودجه با مالیات ما در حال شارژ با پرداختن به حیوان خانگی ازدیاد جمعیت موضوع است. این قانون منافع نه فقط سگ و گربه اما همه Coloradans.

به عنوان کوچک حیوان خانگی فروشگاه ما خرید تجهیزات ما از یک بوتیک کوچک حیوان خانگی فروشگاه که نیست فروش حیوانات, بلکه, فروش عشق خود را از ما حیوانات.

امی Christianson, لیکوود


گودال گاو بحث

Re: “Pit bulls رفتن از اعدام به مشروط شدن” Jan. 24 تفسیر

Krista Kafer طرفداران پیت بول نژاد است. او را به ما نمیگوید چرا. من شما را مشاوره آموزش دیده و با تجربه مربی سگ من استفاده می شود برای آموزش من سگ نژاد بزرگ چند سال پیش. با توجه به این خوبی واجد شرایط و مورد احترام مربی است که ارائه آموزش اطاعت به طیف گسترده ای از نژاد بیش از سال های بسیاری از او آغاز شد و بدون هر گونه تعصب منفی علیه هر نژاد اما تجربه خود را به رهبری او را به اجتناب آموزشی نژادهای خاصی از جمله pit bulls, با توجه به خود را بالاتر از حد طبیعی غیرقابل پیش بینی رفتار پرخاشگرانه. ببخشید Krista من به مشاوره از یک فرد با سالها تجربه بیش از آن که از نظر مقاله نویس با undefined گرم, fuzzy احساسات نژاد او حتی خود را.

همین Tarrence, دنور


تجلیل به Krista Kafer برای ستون در گودال گاو. نظرات او همیشه سنجیده و مستدل و این یک قاعده مستثنی بود. وجود دارد هیچ بد نژاد; با این حال وجود دارد برخی از سگ بد است که به احتمال زیاد به علت بد صاحبان. در حال حاضر من قصد دارم به عشق من زرد آزمایشگاه قبل از من او را.

کوتاه و مختصر تاد, دنور

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de