نامه: کمک به یکدیگر در زمان ما نیاز (3/22/20)

کمک به یکدیگر در زمان ما نیاز به

آینده بررسی از دولت کمک خواهد کرد که بسیاری از, و من مطمئن هستم از آن استقبال خواهد شد. من, اما لازم نیست که این را بررسی کنید. من نشان می دهد که کسانی از ما که به اندازه کافی خوش شانس نیست که نیاز به این پول به سرعت آن کمک مالی به کسانی که نیاز دارند. من شخصا ارسال خواهد شد من به این برنامه است که در تغذیه کودکان که بستگی به مدرسه ناهار و صبحانه برنامه. در این زمان جدی همه ما نیاز به فکر می کنم از دیگران است. بیایید با هم به جلو و ایجاد یک تفاوت.

لین رایلی وستمینستر


من ثابت شوهرم, قهوه, امروز, انجام بهترین من برای مهار ترس من. او یک دکتر در ائتلاف برای بی خانمان و بدون تردید او را در راه خود را به کار می کنند. او شده است یک دکتر برای 40 سال, مراقبت از دیگران است. او shrugs شانه های او و به سادگی می گوید: “این وظیفه من.” من می ترسم برای او. و بنابراین بسیار افتخار می کنم.

با تشکر از همه شما کارکنان مراقبت های بهداشتی که در ادامه به نشان می دهد تا در این زمان پر سر و صدا. من می دانم که من تنها نیستم من صمیمانه قدردانی خود را از خدمات و فداکاری است.

Mary Kay مسیحی دنور


ملت ما دارای سابقه ای طولانی در Minutemen — مردان و زنانی که ایستاده بود و بی باک در مقابل خطر قریب الوقوع از طرف همسایگان خود است. مردم مانند Paul ریور و مبارزان انقلاب ما و یا زنان مانند Harriet Tubman که در معرض خطر زندگی و اندام او را آزاد مردم; لیست همچنان از طریق زمان. در 9/11 ما کارگران اورژانس ایستاده بود و در این فاصله به نجات کسانی که در نیاز با شجاعت و مایل قربانی.

امروز در مواجهه با یک نوع متفاوت از تهدید یک گروه جدید از مردم افزایش یافته است به این مناسبت است. خود را در خطر آنها کار را برای ما همسایگان خود برای دیدار با نیازهای خود و مراقبت از خود ترس است. بسیاری از آنها حتی در نظر گرفته می شود در معرض خطر بالاتر براکت به قرارداد این بیماری در عین حال آنها نشان می دهد.

که این قهرمانان گمنام امروز ؟ آنها تحویلدار خود را در فروشگاه های مواد غذایی محلی. در طول این زمان که مشترک فرد نشان داده ترس و خود نگرانی های این زنان و مردان وجود داشته اند به خدمت و مراقبت است. آنها آرام ترس و به دنبال زندگی را کمی بهتر کند.

فکر نمی کنم که آنها نمی خواندن اخبار و احساس ترس از یک بیماری است که می تواند به آنها حمله.

بعید است که قهرمانان آنها هستند! بیایید احترام آنها افتخار آنها و درمان آنها را با کرامت آنها سزاوار است. و دعا می کنم که آنها حفظ خواهد شد در طول روزهای آینده.

مارک آندره, شاهین


در طول چند روز گذشته من باور اصلی در قدرت آموزش و پرورش تنها عمیق تر. همکار من کارکنان را هماهنگ یک GoFundMe صفحه برای کمک به حمایت از دانشجویان برای هفته آینده که اصلا دسترسی به, وعده های غذایی, اینترنت و دیگر خدمات است که بسیاری از ما را برای اعطا. ما اصلی بوده و ثابت قدم در ما می گوید که در حالی که ما از نظر فیزیکی در مدرسه ما هنوز هم به کار می شود و شاید در حال حاضر بیشتر از همیشه.

ما با داشتن روزانه مجازی کارکنان جلسات طراحی خود ما آنلاین دوره های آموزشی برای رسیدن به دانش آموزانی که هر دو تلاش و شکوفایی و تلاش برای ایجاد حالت عادی در طول یک بسیار غیر طبیعی زمان. ما در حال حرکت رو به جلو و تعامل با دانش آموزان ما با استفاده از رسانه های جدید به این امید که در این زمان از قطعیت دانش آموزان می دانند که آنها می توانید تعداد در مدرسه خود را و جامعه خود را از معلمان است.

من شده اند با دانش آموزانی که رسیده به دنبال راه هایی برای حفظ و یادگیری گفت: آنها را در کلاس درس. من را لمس زمانی که من 11 ساله پشت سر هم به اشک و گفت: “من فقط می خواهم برای رفتن به مدرسه.” من شده اند را لمس کرد که دولت دانش آموزان نا امید شد که سالانه بعد از آموزش به نام دموکراسی انجام بعد لغو شد. همه این عناصر با هم بافته خدمت به عنوان یک یادآوری برای من که آموزش و پرورش و مدارس مهم. آنها در واقع سنگ بنای جامعه است.

Justelle Grandsaert, تخته سنگ


آیا ما حق تصمیم گیری در مورد ویروس ؟

هر کسی که تا به حال به شما گفته آنها “اول ایمنی” دروغ گفته. ایمنی است که همیشه در بهترین حالت نگرانی ثانویه. سیاستمداران به طور کلی قرار داده خود را دوباره انتخابات اما مرده ترکیبات رای نمی دهند به طوری که آنها تصویب قوانین برای حفظ مردم به عنوان امن به عنوان آن را خواسته است. شرکت ها به طور کلی قرار, سود, اما کشتن مشتریان بد است برای کسب و کار به طوری که آنها را عملیات خود را به عنوان امن به عنوان مشتریان خود را تقاضا است. من نمی گسل آنها را; آن چه ما آنها را پاسخگو باشد.

هر یک از ما تصمیم به درایو پرواز و به طور کلی زندگی (یا نه) در هر روز است. در انجام این کار ما به صورت جداگانه و به عنوان یک جامعه — اختصاص مقدار به جان یکدیگر. به عنوان یک ملت ما تصمیم گرفته ایم که حدود 36,000 نفر که جان خود را در تصادفات در سال 2018 و 12000 61,000 افرادی که می میرند از آنفلوانزا هر سال یک قیمت عادلانه برای پرداخت به طوری که بقیه از ما می تواند درایو 65 mph و زندگی عادی زندگی می کنند. واقعا قرار دادن ایمنی برای اولین بار, همه ما در زندگی در پناهگاه و در عین حال به نحوی ماندن از لحاظ جسمی و روحی و معنوی سالم; یک کار غیر ممکن است اما ما با این وجود تلاش.

در حالی که COVID-19 مضرات آسیب پذیر از ما جسمی تحمیل انزوا مضرات آسیب پذیر از ما از لحاظ اقتصادی.

مناسب اقدامات احتیاطی باید گرفته شود اما اجازه دهید ما را به یاد خودمان و سیاستگذاران به مکث و وزن ، ، به عنوان سرفصل رانندگی ما را به ارتفاعات بالاتر از هیستری اجازه دهید همه ما به یاد داشته باشید به یک زندگی ارزش زندگی اول و “ایمنی دوم!”

دانیل Guerrant, Littleton


می تواند از آن بود که همه ما را به نگاه کردن به این به عنوان بزرگترین واکنش افراطی به یک “بحران” در تاریخ کشور ما (و جهان)?

من نمی دانم اما مطمئن احساس می کند مانند آن را از یک عملی. اقتصاد در cinders; بیکاری می گذرد بسیار بالا; مردم با خرید اسلحه و مهمات مانند دیوانه; احتکار شایع است; و در و در. مزایای بستن جامعه ارزش هزینه?

من نمی دانم, اما ما می خواهیم در هفته پیش رو است.

کیر Plastino, لیکوود


مناسب برای شناسایی به عنوان یک کلرادو بومی

Re: “پوست که ‘بومی’ سپر دشنه کردن کامیون خود را” مارس 15 تفسیر

این است که اجازه میمی مادرید او را می دانم تفسیر اعتراض “بومی” سپر تابلوچسبها ناخالص است و تحمل بی حرمتی به من حق آزادی بیان است.

من به عنوان مادری که هر به اصطلاح “بومی” فردی که تا کنون متولد شده در این کشور است. پس از همه, ما همه مزاحمان داده است که بشر تا به حال ریشه های آن در آفریقا (اگر ما می توانیم بر این باورند که انسان شناسان).

تنوع یک کلمه اطراف پرتاب شده و بیش از حد آزادانه در رسانه ها به دلیل این اصطلاح این است که همیشه به طور انتخابی استفاده می شود با توجه به جهان بینی شخصی. بدیهی است که برخی باور نمی کنم من یک راست به متنوع مشاهده روی وانت سپر.

این مایه تاسف است چرا که من سپر دشنه نمایش داده نمی شود به عنوان یک چالش برای هر کسی است.

آن است که عمیق و غمگین نشان decrying به تباهی دولت را که من متولد 82 سال پیش را به عنوان نسل سوم ،

کلرادو به معنی “قرمز” در اسپانیا و در یک زمان ما با شکوه ،

پس از آن آغاز شد هجوم مردم از دولت با ناسالم و حتی آسیب رساندن به سیستم های سیاسی که در آن صنعت می تواند رشد. آنها فرار تنها به از نو خلق کردن کسانی که شرایط مشابه در خانه جدید خود را.

کلرادو رفته از شکوه رنگ قرمز به turgid بنفش. جرم و آلودگی و افزایش قیمت همه چیز, ازدحام و جنون عادات رانندگی فقط یک نمونه از میوه منفی حضور این ناراضی هجوم.

من به زودی پیوستن به رشد مهاجرت از کودکان بومی را در مناطق دیگر به مدیریت شامل جنون که در کلرادو در حال حاضر اشباع شده است.

میمی نمی خواهد که به تحمل نزد من سپر دشنه بسیار طولانی.

ران Mallett, Milliken


ما نیاز به درمان بهتر از همه شرکت های بزرگ دام

Re: “بیایید مرغ ما را از آن بی رحمانه قفس” مارس 15 تفسیر

نه تنها ما نیاز به مرغ که وضع ما تخم مرغ را از قفس بی رحمانه اما ما نیاز به انجام تعمیرات اساسی عمده ای به شرکت صنعت گوشت اصرار دارد که در درمان همه گونه های حیوانات در غیر طبیعی و غیر انسانی مد با محدود کردن آنها پرواربندی آنها را با سرعت بیشتری نسبت سالم است و نگه داشتن آنها را در شرایط غیر بهداشتی.

این خوب نیست پاسداشت. آن است که ساخت حیوانات و انسان که خود محصول بی ارزش بیمار به نام حرص و طمع است.

مواد غذایی باید در مورد تغذیه و کیفیت نه کمیت و سود.

نانسی فورد اروادا


در حقیقت در هائیتی است ؟ این یک مشکل جمعیت

Re: “چشم در هائیتی” مارس 15 تفسیر

معروف به جک نیکلسون خط از “چند مرد خوب” — “شما نمی توانید مسئولیت رسیدگی به حقیقت” — امر به این تفسیر.

حقیقت غم انگیز این است که هائیتی است پرجمعیت بدون کنترل تولد برنامه ای برای آن داشته باشد; آن را به یک زیر-جمعیت تحصیل کرده با هیچ امید بهبود برای کاهش فقر است. وجود دارد نه به اندازه کافی منابع طبیعی برای مردم برای زنده ماندن.

کلیسای کاتولیک — نگاه کردن به توسط بسیاری از مردم — در حال انجام هیچ چیز به کاهش مواد منفجره رشد جمعیت. و سرزنش نیست هائیتی مشکلات در حوادث آب و هوا; که آسان cop-out اما نه منبع مشکل.

حقیقت غم انگیز این است که “دست” برای هائیتی — اگر چه کمک به برخی از — هیچ چیز انجام خواهد داد به تغییر نتیجه کشور تا اساسی آن ازدیاد جمعیت خطاب است.

کوتاه و مختصر Anderson, Broomfield


تکبر برای اینکه یک جمهوری خواه

بسیاری از معلمان مدرسه احساس صدای آنها تحت ستم هستند و به همین دلیل حضور در تظاهرات مانند اخیرا لغو مربی بعد از عمل به صدای نظرات خود را. خود را لیبرال نظرات به طور گسترده ای پذیرفته شده و در جشن های عمومی سیستم مدرسه.

به عنوان یک افتخار, عمومی, معلم مدرسه و افتخار جمهوری خواه من تجربه بسیار متفاوت واکنش اگر من علنا ابراز من محافظه کار نمایش در همان راه همسالان من انجام دهد. من متاسفانه نمی باید همان اجازه را به صدای من شنیده می شود. من صدای مظلوم و متاسفانه من می دانم که اگر من به صحبت می کنند تا من به احتمال زیاد از دست دادن دوستان در محل کار. من نشستن در جلسات جایی که من شنیدن عبارات مانند “ادم سفیه و احمق مغلوب ساختن پیشی جستن” و “احمقانه اوباما” اطراف پرتاب شده و با این فرض که هر کس دارای مشابه views.

ارزش اصلی از بسیاری از لیبرال همکاران به قبول همه مردم بدون در نظر گرفتن خود را برچسب. آنها محکوم قضاوت دیگران بر اساس نژاد و گرایش جنسی و غیره. آیا این مضحک است که این همسالان من که در محکوم کردن این نوع از تعصب به قضاوت من اگر آنها می دانستند که من با مته سوراخ برچسب “جمهوری خواه”? این فقط یک برچسب. درست مثل “گی” “لاتین” و “جنسيت-مایع” فقط برچسب. برچسب تغییر نمی کند فرد زیر. آن تغییر نمی کند کسی که قلب شخصیت یا صداقت. یک دوستی محلول بیش از یک برچسب ساده — یک برچسب است که باعث می شود من متفاوت, یک برچسب آنها را قبول نمی کند — نیست که خیلی نفرت لیبرال ایستادگی در برابر ؟

نفاق در آن بهترین.

مولی Valenta, پارکر


اضافه کردن افراد به دنور خانواده

Re: “تجدید نظر که رادیکال طرح های متعدد بزرگسالان در خانه” مارس 15 تفسیر

واضح است که وینسنت کارول یکی دیگر از طبقه متوسط صاحب خانه که فکر می کند که آنها باید کنترل خیابان های عمومی در محله خود.

اگر همه این NIMBYs همچنان به راه خود را از لحاظ سیاسی ما هرگز دریافت یک دسته در حل بی خانمانی و مقرون به صرفه مسکن و مراقبت از ما بیمار روانی.

جیم Hannifin, دنور


با تشکر از شما, Vincent کارول برای افشای خطرات دنور پیشنهاد اصلاحات مربوط به منطقه بندی کد.

در صورت تصویب اصلاحات را کاملا از بین بردن و ایجاد حمایت از دنور زمان کد اجازه می دهد نامحدود گروه خانه.

من زندگی در یک محله آرام از خانه های تک خانواری در شرق دنور برای 15 سال است. دنور پیشنهاد من اجازه می دهد برای تبدیل من از 3000 فوت مربع خانه به جای 15 ساکنان و تمام کودکان کوچک خود را.

این ساکنان می تواند هر کسی از دانشجویان به بی خانمان ها. آنها می توانند همه را به خود اتومبیل و موتور سیکلت و…. بدون در نظر گرفتن پارکینگ در خیابان.

وجود خواهد داشت بدون نیاز که من و همسرم حتی همچنان به زندگی در من تبدیل خانه.

با توجه به شهرستان اجتناب ناپذیر سر و صدا و یا کد تخلفات مانند بیش از حد زباله می تواند به سادگی به کار گرفته شده توسط تلفن 311.

بدتر هنوز, همه همسایگان خواهد بود همچنین قادر به تبدیل خانه های خود را — و یا ایجاد امکانات جدید — به جای گروه زندگی به طور بالقوه منجر به چند گروه بزرگ خانه در یک بلوک.

صاحبخانه پول نقد می تواند با اجاره اتاق در چه اساسا تبدیل به مسکونی و خانه های شبانه روزی.

خیلی برای من خوب محله آرام. من و بسیاری دیگر از مالکان — گرامی تاسیس شخصیت ما محله حفاظت شده در بخش بزرگی از منطقه بندی است که اطمینان معقول این است که تراکم محدودیت حفظ خواهد شد.

دنور پیشنهاد گروه زندگی قوانین ظالمانه حمله به این حمایت. تنها دنور شورای شهر می تواند در جلوگیری از این فاجعه است. تماس و یا ارسال خود را عضو شورا در حال حاضر.

میله اسمیت دنور


کمک مالی برای شرکت های هواپیمایی?

Re: “خطوط هوایی ایالات متحده به دنبال 50 میلیارد دلار در کمک های اولیه” مارس 17 داستان اخبار

آیا این با نجات صنعت هواپیمایی? آنها سهم سود خود را در طول اوج? به یاد داشته باشید هنگامی که یک مشکل وجود دارد برای نجات بانک ها از چند سال پیش ؟ من اعتقاد دارم که همه آنها در پرداخت وام. ما نیاز به حفاظت از ما رو به رشد فدرال بدهی.

دانا Lucero, لیکوود

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im