نامه: سقوط از طریق ترک (4/18/20)

سقوط از طریق ترک

Re: “میلیون ها نفر بدون وضعیت قانونی نمی توانید چک” مارس 13 داستان اخبار

آن است که در ابتدا بسیار مورد افراد که در اینجا به طور غیر قانونی در حال گرفتن کمک های مالی چک. آنها بعد از همه شهروندان نیست. این واقعیت است که ما باید به آنها اجازه اقامت در کشور ما بدون اخراج باید بیش از کافی است.

ما در اثر پاداش غیر قانونی عمل است. این واقعیت است که آنها از پرداخت مالیات بسیار خوب است و من به اعتبار این که آیا پرداخت, و من امیدوارم که این کمک می کند تا به سمت شهروندی نهایی. اما آنها نه شهروندان و زندگی خود را در حال حاضر بسیار بهتر از آنها می شده اند به حال آنها باقی می ماند در کشور خود را دارند.

در عین حال این وضعیت به ارمغان می آورد یک نکته مهم در مورد سیستم مهاجرت ما. در هر صورت ما به دنبال ما قوانین و سیستم مهاجرت و کار آن گونه که باید و یا تغییر قوانین به تناسب زمان افکار و نیازهای مورد مهاجرت.

اجازه می دهد دو کلاس از ساکنان کشور ما است و نه قابل قبول است و نه اخلاقی. نمی اجازه می دهد یک گروه از مردم در کشور ما که در حال کار به طور غیر قانونی و به طور مداوم در معرض خطر به خود را دارند و در برخی موارد به دیگران علت ما را به تجدید نظر در این وضعیت ؟

William F Hineser, Arvada


Re: “این بیماری همه گیر خواهد شد و منجر به اجتماعی انقلاب” مارس 13 تفسیر

ما نیاز مبرم به یک انقلاب اجتماعی است که سطح نابرابری در این کشور است. یک مقاله در صفحه مقابل از همان ستون “میلیون ها نفر بدون وضعیت قانونی نمی توانید چک” تأکید این اختلاف بین فقیر و غنی, سفید و سیاه و قهوه ای “قانونی” و “غیر قانونی است.” و مقاله در همان صفحه “هند: شیوع فانینگ مذهبی نفرت” می گوید داستان از چگونه یک بیماری همه گیر می شود بی پروا رهبران به افزایش نژادی و مذهبی و نفرت. من امیدوارم که ما می توانند یاد بگیرند برای زندگی از عشق و ترس نیست و شامل همه ما در پاسخ به این معضل و منظورم این معضل از نفرت به عنوان به خوبی به عنوان معضل از coronavirus. اجازه دهید کار به سمت یک انقلاب مسالمت آمیز.

سوزان Permut, بنای تاریخی


خوب انتخاب در انتخابات سال 2020

یک قاطعانه دموکراتیک پدر یک مهندس تبدیل شد زمانی که شرکت ها هنوز هم تولید شده در ایالات متحده است. در سال 1994 پدر شروع به نگرانی در زمانی که بیل کلینتون و جو بایدن با جمهوری خواهان به تصویب نفتا — شغل خواهد بود خاموش-shored و آمریکایی ها خواهد بود مجبور به پایین تر پیدا کردن کار پرداخت. اما او احساس امن به عنوان یک پرداخت بسیار مهندس.

او شروع به نگرانی دوباره در سال 1999 زمانی که کلینتون و بایدن با جمهوری خواهان برای لغو Glass-Steagall Act, Franklin D. Roosevelt امضای قانون به سلطنت در قدرت وال استریت. اما او احساس شکست ناپذیر خود را با خوبی پاداش.

در سال 2008 پدر شد نگران حباب مسکن. اوباما و بایدن کار با وال استریت به مشکل سرمایه امداد برنامه برای بانک ها زمانی که حباب پشت سر هم; برنی ساندرز علیه آن رای دادند.

سپس پدر رو گذاشته و در بر داشت که با استخدام یک مهندس. آن را شکست قلبی پدر به تماشای اشک جریان پایین پسر جوان خود را زمانی که او اعلام کرد که آنها را مجبور به فروش خانه خود را. او در بر داشت یک کار در گذشته به عنوان یک گارد امنیتی. بیمه درمانی و دیداکتبل را 70 درصد خود را به صفحه اصلی پرداخت: آن بود که یا غذا روی میز به طوری که آنها می خوردند.

در سال 2016 دموکرات ها دستکاری برنی ساندرز, هیلاری کلینتون کردم نامزدی و ما رو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

و در اینجا ما در سال 2020 با شخصیت جوزف بایدن. من انتخاب سوفی است که در حال حاضر تهمت یا دموکرات ها که در او ایجاد شده.

آن است که “هیچ یک از موارد فوق است.”

مایکل McNeil مید


کلیساها می تواند دیدار با الزامات ایمنی

Re: “طلوع تجمعات تبدیل به خدمات خصوصی در خانه” مارس 11 اخبار داستان

من ابراز نگرانی کردند که ساکنان مجاز توسط فرماندار سفارشات برای رفتن به یک ساختمان پر از مردم برای خرید تفریحی ماری جوانا, اما آنها ممنوع از رفتن به نیمه خالی کلیسا برای دریافت, الهام بخش, انگیزه.

آزادی مذهب و مجلس مندرج در قانون اساسی ایالات متحده و هر کشور در اتحادیه اروپا, در حالی که در اختیار داشتن و استفاده از ماری جوانا است که هنوز هم یک جرم فدرال و در اکثر متحده است. آنچه در اینجا اتفاق افتاده است ؟

قدرت بیشتری به کشیش ویلیام اینگرام در مسیح کلیسای باپتیست و دیگر کلیساها هنوز هم نشست. آنها فقط نیاز به پیاده سازی همان اقدامات احتیاطی مناسب برای محافظت از خود شرکت کنندگان است که همه دیگر باز کردن کسب و کار در حال انجام برای محافظت از مشتریان خود را.

شان Pearman, ویت ریدج

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im