‘اجازه ماندن در خانه برای آنها’: Akshay Kumar, Ajay Devgn, Karan Johar, Alia Bhatt با تشکر از پلیس بمبئی برای خدمات خود را

بالیوود ستاره ها و افراد مشهور گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای ابراز قدردانی به پلیس بمبئی به صورت فوق العاده ای خود را تلاش برای حفظ نظم و قانون در این شهر در میان COVID 19 مستند.

آکشی کومار در توئیتر خود نوشت: “وجود یک ارتش از مردم کار روز و شب ما را امن خانواده های ما امن است. بیایید با هم می گویند #DilSeThankYou به آنها به خاطر این که حداقل ما می توانیم انجام دهیم.”

Ayushmann, ترجمه تصویری ارسال شده توسط پلیس بمبئی و تمجید نیروی برای انجام وظیفه خود را خستگی ناپذیر. او توییتی در مراتی: “اصلا کلمه ای برای تشکر از شما به اندازه کافی! امروز من با تشکر از شما با تمام قلب برای نگه داشتن ما امن است.”

بمبئی پلیس به یک شوخ پاسخ در مراتی با اشاره به Ayushmann را فیلم Vicky Donor و Shubh منگل Zyada Saavdhan. “با تشکر از شما, ویکی, ما همه چیز را به نگه داشتن mumbaikars zyada saavdhan” آنها نوشت.

Ajay Devgn در توئیتر خود نوشت: “سلام بمبئی پلیس, شما, شناخته شده به عنوان یکی از بهترین در جهان است. سهم خود را به COVID-19 همه گیر بی نظیر است. Singham خواهد خود را می پوشند و Khakee و ایستاده در کنار شما هر زمان که شما بخواهید. Jai Hind, زندانی, Maharashtra @CPMumbaiPolice @MumbaiPolice”

آنیل کاپور بیان شده: “این هم صمیمانه تشکر ما بمبئی پلیس که ترک خانواده خود را در خانه در حال کار با روحیه بالا و تلاش های خستگی ناپذیر برای ما امنیت و ایمنی.. با تشکر از شما پلیس بمبئی.. عشق شما پلیس بمبئی.”

تایگر شروف نوشت: “خیلی ممنون و خوش شانس ما به همه شما @MumbaiPolice. می توانم با تشکر از ما قهرمانان واقعی به اندازه کافی.”

در همین حال پلیس بمبئی توییتی ذکر آبیشک باچان شخصیت در Dhoom حق رای دادن ACP Jai Dixit به عنوان الهام بخش است. رسمی خود را رسیدگی به اشتراک گذاشته: “فقط مصرف ACP Jai Dixit مسیر به اطمینان حاصل شود که شهر به حالت عادی که به زودی بیش از حد با یک Dhoom! همه Mumbaikars نیاز به انجام است را Dus Bahaane در مورد بیرون رفتن بی ارزش!” در واکنش به صدای جیر جیر, Abhishek نوشت: “همیشه در بدهی به آنها و کار بزرگ انجام می دهند. @MumbaiPolice.”

در طول پنج شنبه, توییتر نگه داشته وزوز با قدردانی پیام از B-Towners.

Raveena Tandon به اشتراک گذاشته: “این بار برای تشکر از ما بمبئی پلیس که ترک خانواده خود را در خانه و در حال کار با تلاش های خستگی ناپذیر برای ما امنیت و ایمنی.. با تشکر از شما @MumbaiPolice ما برای همیشه مدیون است.”

جکی شروف با بیان: “@MumbaiPolice @DGPMaharashtra Asli ستاره #RealHeroes #OurPride.”

Urvashi Rautela نوشته شده: “این هم صمیمانه تشکر ما @MumbaiPolice & ماهاراشترا پلیس که ترک خانواده خود را در خانه در حال کار با روحیه بالا و تلاش های خستگی ناپذیر برای ما امنیت و ایمنی.. #ThankYouMumbaiPolice #ThankYouMaharasthraPolice.”

Arsalan Sharma نوشت: “ما امن در خانه نشسته و تنها چیزی که ما نیاز به انجام است ، من خانواده من سپاسگزار هستند و لازم نیست که کلمات برای تشکر از پلیس و پزشکان و سازمان های غیر دولتی, ساختمان سپاه پاسداران و هر کسی در خارج وجود دارد به ما کمک امن و طوفان این بحران است. @MumbaiPolice @mybmc #DilSeThankYou.”

مدیر تولید و مجری Karan Johar بیان شده: “این زمان برای نشان دادن قدردانی ما را به آنهایی که در حال کار selflessly و خستگی ناپذیر برای ما امن نگه دارید. با وجود اینکه دور از خانواده و عزیزان آنها کار خود را با روحیه بالا برای محافظت از ما. و برای که ما بسیار سپاسگزار @mumbaipolice. با تشکر از شما!”

در حالی که Alia Bhatt توییتی “با تشکر از شما @MumbaiPolice کلمات نمی توان بیان عشق و قدردانی است. اجازه ماندن در خانه برای آنها. #TakingOnCorona”.

فیلمساز Madhur Bhandarkar نوشت: “سلام & احترام به ما @MumbaiPolice #IndiaFightsCoronavirus.”

تولید کننده Ekta کاپور به اشتراک گذاشته: “خود را فنا ناپذیر روح عزم و شجاعت را به شهرستان ما را امن فوق العاده است. قرار دادن ایمنی ما قبل از هر چیز دیگری, شما بچه ها ستون که در حال نگه داشتن ما قوی! … قدردانی #ThankYouMumbaiPolice برای همه کار سخت خود را! #DilSeThankYou @MumbaiPolice.”

خواسته قلبی و تشویق یادداشت از بالیوود نگه داشته ریختن در طول روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de