Taapsee Pannu شده است و در پایان دریافت مقدار زیادی از ستایش پست انتشار آینده فیلم تریلر Thappad. این فیلم به کارگردانی Anubhav Sinha تلاش می کند برای شروع یک گفتگو در موضوع خشونت خانگی به عنوان Taapsee نقش تحصیل upper-middle-class زنی که مجبور است برای گرفتن سهام از رابطه او پس از سیلی با شوهرش.

“این فیلم نه فقط در مورد خشونت خانگی. آن است که فقط یک ماشه. وجود دارد یک گفت و گو در این فیلم که می گوید “من می تواند به طور ناگهانی دیدن تمام ناعادلانه چیزهایی که من متوجه نشدم زودتر’. بنابراین Thappad (سیلی) ماشه و ناگهان شما این چیزهایی که برای اعطا گرفته در یک رابطه” Taapsee گفت.

در طول مصاحبه با PTI او افزود: “ما در حال تلاش برای خارج کردن فیل در اتاق است. بیایید ببینید که چگونه بسیاری از بحث ها و یا چگونه بسیاری از سکوت بی دست و پا وجود دارد و مردم پس از دیدن این فیلم. آن را مانند وجود دارد (جداگانه) to-do list برای هر دو زنان و مردان است که از آنها انتظار می رود در ارتباط است. که تصمیم گرفت این ؟ آیا شما فقط کورکورانه دنبال آنچه گفته شد برای شما ؟ آن است که یک اشتباه از هر کسی اما هر کس به عنوان جامعه ای که ما در حال تلاش برای عادی سازی آن است.”

صحبت کردن در مورد شخصیت او و به همین دلیل آنها در زمان تصمیم گیری از جمله یک upper-middle-class خانواده در مخلوط Taapsee گفت: “آن نیست که چنین چیزهایی اتفاق می افتد در آن خانه که در آن مردم بی سواد این اتفاق می افتد در آموزش خانواده ها نیز هست. آن است که اتفاق می افتد با سه نفر از پنج.”

جدا از Taapsee, Thappad همچنین ویژگی های Pavail Gulati, Dia Mirza, Ratna Pathak, شاه, Tanvi Azmi, Kumud میشرا و Manav کال. این مجموعه به ضربه تئاتر در فوریه 28.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im