اجازه دهید بازی شروع

اجازه دهید بازی آغاز خواهد شد – سبک زندگی

به روز شده: Mar 29, 2020, 10:57 IST | Jaison Lewis | بمبئی

آن ممکن است شروع به مانند یک خنک هشتگ اما انزوای اجتماعی فاصله می تواند به شما بعد از چند روز. گم شده خود را با خانواده و دوستان ؟ چرا نوبت به بازی های اجتماعی? این یک راه عالی برای صرف زمان با یکدیگر در حالی که امن بودن در ثانیه

Mario Kart تور

Mario Kart تور نینتندو دوستانه همراه نسخه Mario Kart. آن را ویژگی های یک دسته از مکان های فوق العاده kart ها و مورد علاقه خود را شخصیت های نینتندو. بازی مستلزم گرفتن در اطراف مسیر به عنوان سریع که ممکن است در حالی که تخریب مخالفان با بمب. شما همچنین می توانید ایجاد یک اتاق در این بازی پس دوستان می توانند با هم جمع آوری و فقط مسابقه است. آن را به عنوان فانتزی به عنوان نینتندو سوئیچ نسخه اما در این بحران آن را انجام خواهد داد.

IOS: اپل.شرکت/2UF7XNh
اندروید: bit.ly/2UEUogO

دستمالی کردن رفتن

Scrabble Go

دستمالی کردن رفتن است کلمه بازی شما می دانید و عشق گرفته شده آنلاین. شما هم اکنون می توانید این بازی را با دوستان و خانواده است چرا که برای برخی از دلیل شما در حال OG و نمی خواهید به حل و فصل برای کلمات با دوستان است. حالت چند نفره نیز شامل یک شسته و رفته چت تابع است که اجازه می دهد تا شما برای اتصال و این نسخه جدید همچنین دارای یک دسته از جالب حالت است.

IOS: bit.ly/2UGfImt
اندروید: bit.ly/2UiIqum
Facebook: www.facebook.com/ScrabbleGO

Catan جهان

Catan Universe

Catan بر روی هیئت مدیره بازی مهاجران از Catan. به جای hunkering در مقابل یک boardgame در حالی که نادیده گرفتن اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای شما هم اکنون می توانید بازی Catan بر روی کامپیوتر خود و یا تلفن در حالی که تظاهر به کار می کنند. اگر شما نمی بازی Catan قبل از آن کمی پیچیده است به عنوان دور به عنوان هیئت مدیره بازی بروید و شما ممکن است از بازی آموزش. اگر دوست دارید یک چالش پرش به سمت راست و یادگیری به عنوان شما بروید. آن رایگان است را به بازی.

IOS: اپل.شرکت/3dx1nkT
اندروید: bit.ly/3al6bHR
مرورگر: catanuniverse.com/en/game
کامپیوتر: بیت.ly/3afOHN7

آسفالت 9: افسانه

Asphalt 9: Legends

آسفالت نمی کند نیاز به هر گونه مقدمه; این یکی از معروف ترین بازی های مسابقه ای موبایل. شما می توانید این بازی را با دوستان از طریق ایجاد یک باشگاه است. هنگامی که شما بخشی از این باشگاه شما می توانید مسابقات بنابراین هر کس می توانید بخشی را. مانند در همه جنبه های آسفالت و زندگی واقعی شما نیاز به سوخت در اینجا به بازی. بنابراین مطمئن شوید که شما به اندازه کافی قبل از بازی مگر شما نمی ذهن سرچشمه برخی از پول نقد.

IOS: gmlft.شرکت/A9WebIOSFP
اندروید: gmlft.شرکت/A9WebGPFP
کامپیوتر: gmlft.شرکت/A9WebW10FP

Kahoot!

میزبان بعدی خود را امتحان شب در Kahoot!, یک پلت فرم آنلاین است که به شما اجازه ایجاد و شرکت در آزمونها. شما تقریبا می توانید مسابقه و یا دریافت سوال بر روی هر موضوع. حتی وجود دارد یک مسابقه در Covid-19. شما می توانید این بازی را از یک مرورگر یا یک تلفن. آن را به عنوان زرق و برق دار به عنوان برخی از بازی های دیگر در اینجا, اما, این, آموزشی, بنابراین آن را به عنوان زرق و برق دار به عنوان آن می تواند باشد.

IOS: اپل.شرکت/2UALKjI
اندروید: bit.ly/2UiINVM

GTA آنلاین

GTA Online

ممکن است زمان به آتش تا که کپی از GTA V شما دروغ گفتن در اطراف. فکر کردم این یک بازی بسیار عالی به انفرادی بازی آنلاین جزء است و حتی بیشتر سرگرم کننده به خصوص اگر شما دوستان در اطراف. شما می توانید برنامه ریزی و اجرای یک دزدی بانک, مسابقه اتومبیل خود را و یا فقط در کشتن ولگردی و قانونی شکنی. این همه چیز کیفری شما همیشه می خواهید به انجام و شما هم اکنون می توانید مجازی متخلفان را با بهترین جوانه. همچنین امن برای کودکان و نوجوانان پس از NSFW مربوط نیست دیگر.

کامپیوتر: بیت.ly/2JeWQWn
PS4: bit.ly/2WIvNuh
XBO: bit.ly/2JszwEJ

Ragnarok تعالی

Ragnarok Transcendence

که بازی RPG بود که تمام خشم در یک نقطه فقط اتفاق می افتد به یک بازی اجتماعی است که نیاز به تقریبا هیچ سخت افزار خاصی به بازی. بسیاری از علاقهمندان به بازی در برخی از نقطه بودند به شدت به این بازی شامل خودم صرف ساعت اگر نه روز تکمیل از quests. حالا که شما خیلی از آن Ragnarok به نظر می رسد مانند اتلاف وقت در مفید ترین راه ممکن است.

کامپیوتر: playragnarok.com

Don’t Starve Together

Don't Starve Together

Don’t Starve Together توسط چند نفره نسخه مستقل از گرسنگی ندهید. یک بازی که در آن شما باید برای زنده ماندن در یک سرزمین عجیب و غریب پر از موجودات عجیب و غریب در تلاش برای کشف کردن مواد غذایی, سرپناه و تهیه اقلام است. خوشبختانه با این نسخه شما می توانید آن را با یک دوست و بنابراین شما به تنهایی نیست. جذاب است به اندازه کافی به شما را فراموش 21-day مستند.

کامپیوتر: بیت.ly/3dohbpQ

فیفا 2

FIFA 2

طرفداران فوتبال باید به این یکی با هیچ مسابقات فوتبال اتفاق می افتد در هر زمان به زودی. شما ممکن است بخواهید به خود وانمود قهرمانی با دوستان است. بدون نیاز به
عمل اجتماعی فاصله در بازی و یا شما می توانید ناپاک مقابله و انجام برخی از علاقه داشتن به رفت و آمد درست مثل شما را از انجام در زندگی واقعی است. EA FIFA یک حلال E-Sports
بازی بیش از حد, بنابراین چه کسی می داند که با تمرین به اندازه کافی, شما ممکن است بعد مسی از فوتبال مجازی.

کامپیوتر: بیت.ly/2WLuzPc
PS4: bit.ly/2UicjuU
XBO: bit.ly/2QIY3sP

لودو پادشاه

Ludo king

لودو پادشاه یک نسخه دیجیتال از Ludo بازی شما می دانید و عشق است. در حالی که آن را بسیار نزدیک به اصل مراقب باشید که “تصادفی” تاس می اندازد می توان پیش بینی کرد در زمان. این بازی بسیار محبوب در هند و شانس هستند شما در حال حاضر آن را بر روی تلفن خود را. هیچ واقعی وجود دارد, چت, در, برنامه, اما شما می توانید یک لیست از پیش تعیین شده از عبارات و شکلک ها برای بیان چگونه شما احساس می کنید از جمله نا امیدی.

IOS: اپل.شرکت/2vTJzPU
اندروید: bit.ly/2UiICtA
ویندوز: bit.ly/2vPHKU5
Facebook: fb.gg/بازی/ludo-پادشاه-فوری

پادشاهان استخر

Kings of Pool

هیچ کس نمی تواند می گویند هیچ یک از بازی از استخر. این اجازه می دهد تا شما را به بازی با دوستان و غریبه ها بدون خطر آلوده شدن. شما همچنین می توانید به صورت یک قبیله با دوستان خود و در قبیله دیگر برای عملا بی فایده سکه. قبیله خود را پنجره چت که در آن شما می توانید یاد در مورد روز های خوب قدیمی.

IOS: app.adjust.com/mih09h
اندروید: app.adjust.com/mih09h

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de