Les شاپیرو و ویک لومباردی جدید “غیر قابل توقف” پادکست جشن شخصی پیروزی در مواجهه با سختی

وقتی Les شاپیرو در ابتدا birthed مفهوم پادکست در مورد غلبه بر سختی او تا به حال هیچ ایده واقعا چقدر سختی بود در آینده در سال 2020 است. برای همه ما است.

“ما می خواستیم به انجام کاری منحصر به فرد” از دیرین دنور-منطقه-نشان می دهد بحث میزبان گفت: پست این هفته. “هستند بسیاری از پادکست ها در خارج وجود دارد در حال حاضر.”

و در عین حال از یک زمان بندی دیدگاه موضوع “ما توقف ناپذیر” شاپیرو و ویک لومباردی جدید پادکست احساس می کند بیشتر بجا از همیشه در جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

“توقف ناپذیر” که راه اندازی در اوایل این ماه در همکاری با BurstMarketing و حمایت از دانشگاه کلرادو Anschutz مرکز پزشکی, ویژگی های مصاحبه با ورزش و سرگرمی و ارقام منعکس در چگونه آنها غلبه یک چالش خاص در زندگی شخصی خود است.

المپیک شناگر میسی فرانکلین در یک قسمت جدید باز کرد تا در مبارزه با افسردگی و اضطراب است. افسانه ای ESPN پخش کیر, حیاتی مورد بحث زورگویی به عنوان یک جوان پس از یک دوران کودکی آسیب به او دست خوش پیشامد میشه چشم چپ. سابق رشته کوه های راکی مدیر Clint مانع مذاکرات در مورد غلبه بر اعتیاد به الکل و سرطان مثانه آخر که تشخیص داده شد در سال 2015.

“این هرگز ساخته شده” شاپیرو گفت: سابق کلرادو و پیتسبورگ کاپیتان. “در زمان او مدیر با دزدان دریایی و او احساس نمی کند لازم بود برای همه این را می دانند. آنها به مراقبت از آن را و او پاک بوده است.”

پادکست عنوان و شعار بودند و با الهام از تجربیات شخصی شاپیرو و لومباردی امی و برنده پخش که هر دو باید مبارزه سرطان در سال های اخیر است. این قالب شامل یک بخش با یک متخصص پزشکی از Anschutz بحث بالینی طرف از هر بحران مشهور در این پادکست به پیمایش.

“غیر قابل توقف” است که میله میله به رها کردن دو قسمت در هر ماه و در دسترس است از طریق تمام پادکست, ارائه دهندگان خدمات و در unstoppablepodcasts.com.

“وقتی که می آید به دو و میدانی ورزشکاران و مربیان و در مقابل دفتر, مردم همیشه می خواهند به بحث در مورد آسیب پذیری خود گفت:” شاپیرو که در سمت چپ بالا مایل رادیو ورزش در ماه فوریه و نقل مکان به Scottsdale, Ariz. “اما ویک و من شده اند قادر به استخراج آن … آنها را به باز کردن در مورد آن است.

“و شما در پیدا کردن آنها که خاضع در مورد آن. من فکر می کنم بسیاری از آن را با آنها مایل به کمک به مردم دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net