همانطور که انتظار می رود نتایج نهایی برای Jadavpur دانشگاه (JU) اتحادیه دانشجویی نظر سنجی در کلکته نشان داد که در سمت چپ انتخاب شده است به پیروزی یک بار دیگر در تمام چهار پست ها و موفقیت خود را حفظ پردیس تسلط. دانشجويان فدراسیون هند (SFI) برنده با اختلاف قابل توجهی در هنر بخش در حالی که جناح چپ دموکراتیک دانش آموزان فدراسیون (DSF) صعود بیشترین تعداد آرا در بخش مهندسی.

وزارت علوم شد, برنده های مستقل دانشجویی بال ما مستقل (WTI).

اما آنچه که کمی از شوک این زمان بود که پیشرفت Akhil Bharatiya Vidyarthi Parishad (ABVP) دانش آموز بال از Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS). زعفران سازمان در نهایت افتتاح حساب در جو معمولا به عنوان یک دن از چپ و صعود مقام دوم در بخش مهندسی بیش از SFI در رای خود به اشتراک بگذارید. قابل توجه دانشجو بال زعفران اردوگاه تصمیم گرفته بود به نظرسنجی نامزدها برای تمام اتحادیه دانشجویی پست های این سال است. برای اولین بار در تاریخ این دانشگاه ABVP تا به حال تن به تن نامزدها برای هر چهار پست از CP, GS, AGS (روز) و AGS (شب) برای هنر و مهندسی بخش است.

اما SFI تحت سلطه سهم رای در JU هنر بخش. این شاخه دانشجویی حزب کمونیست هند (مارکسیست) (CPI-M) موفق به کسب چهار کرسی در مرکزی پنل است.

انتخابات به 8 از 39 کرسی در وزارت علوم صورت گرفت در روز پنج شنبه. در بقیه صندلی WTI برنده شده بود پیش از آن. این هشت نفر هم برنده شد توسط WTI نامزدها در این روز است.

DSF برنده بزرگ در بخش مهندسی. در مرکزی, پانل های برنده DSF نامزد برنده 3,304 رای. ABVP در مقام دوم برنده 508 رای. SFI برنده 288 رای و امن مقام سوم در بخش مهندسی. این Trinamool کنگره Chhatra Parishad (TMCP) دانش آموز جناح حاکم Mamata نوری-led TMC امن چهارم موقعیت.

width: 1080px; height: 503px;

شاخص تورم مصرف کننده(M) امور Srijan باتاچاریا گفت: “تبریک به دانش آموزان Jadavpur دانشگاه. آنها را رد کرده اند ABVP به خصوص دانشجویان گروه هنر و نگه داشته اند و ایمان خود را در SFI.”

باتاچاریا در ادامه گفت که چپ در جو یکی از دلایلی که وجود دارد این است که آزادی در دانشگاه و هر کس می تواند اعتراض علیه بی عدالتی آزادانه و بدون انسداد است.

“Mamata بانرجی باید یاد بگیرند که از سمت چپ. TMCP تأکید کرده است تسلط خود را بر بقیه دانشگاه ها در دولت است. آنها باید اجازه می دهد انتخابات در دانشگاه های دیگر نیز هست. از آن خواهد شد ساخته شده روشن است که دانش آموزان پایه با چپ” شاخص تورم مصرف کننده(M) رهبر گفت.

این اتحادیه دانشجویی در انتخابات صورت گرفت و پس از سه سال در Jadavpur دانشگاه در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im