له برون جیمز در بازی با طرفداران در حضور و غیاب با توجه به کروناویروس ترساندن: ‘Nah’


Illustration for article titled LeBron James on Playing With No Fans in Attendance Due to Coronavirus Scare: Nah

عکس: Katelyn Mulcahy (گتی ایماژ)

خبری از کروناویروس گسترش سریع تر و گسترده تر از ویروس خود را به نظر می رسد. در حال حاضر ما در حال دیدن گزارش می دهد که حتی ورزش جهان است که نهفته و آن را به عنوان حرفه ای تیم های ورزشی به صورت بسیار واقعی امکان داشتن به بازی در خالی استادیوم بدون تماشاگر.

با توجه به ایالات متحده آمریکا, امروز, چند, NBA تیم مدیران باید گفت آنها در نظر گرفته ایم بازی در پشت درهای بسته اما تنها به عنوان آخرین چاره طرح احتمالی. تیم های ورزشی در سراسر جهان مجبور به برخورد با همان نه فقط به عنوان یک امکان, اما به عنوان یک واقعیت است.

تبلیغات

همچنین, Los Angeles, Laker LeBron James ain’t داشتن آن است.

با توجه به ایسناجیمز می گوید: coronavirus شود سر در گم او حاضر به بازی بسکتبال در پشت درهای بسته.

“بازی بدون طرفداران? هیچ. که غیر ممکن است. I ain’t بازی” جیمز به خبرنگاران گفت: پس از لیکرز’ پیروزی بر Milwaukee Bucks در مرکز استیپلز در روز جمعه.

“I ain’t got طرفداران در میان جمعیت. این که من برای” James ادامه داد. “من برای هم تیمی های من. من بازی برای طرفداران. که آنچه در آن همه مورد است. اگر من تا به عرصه وجود طرفداران در وجود من نیست ، آنها می تواند انجام آنچه آنها می خواهند به انجام است.”

تبلیغات

با توجه به بی تن که مشخص نیست که آیا یا نه جیمز جدی در مورد امتناع از بازی sans مخاطبان (حتی خبرنگاران شنیده می شود که با خنده آن را خاموش). شاید این فقط یک زانو حرکت تند و سریع بدون مقدمه دهید. پس از همه, این بازی هنوز هم به عنوان یک پیروزی و یا از دست دادن این که آیا وجود یک جمعیت شاهد آن یا نه. یکی می خواهم به فرض که جیمز درک بسیار واقعی بهداشت عمومی خطرات درگیر در امکان او را و یا هر حرفه ای دیگر ورزشکار نیاز به بازی در یک خانه خالی است.

تبلیغات

با توجه به HuffPost جیمز سخنان خود را تنها چند ساعت پس از در سراسر جهان شمارش برای عفونت گذشت 100,000. Coronavirus اتحاد کشته شدن حداقل 17 نفر در ایالات متحده از صبح روز شنبه. با وجود آن. ایالات متحده فدرال مقامات بهداشتی می گویند او فوری خطر سلامت به عموم مردم باقی مانده است کم است. این امکان وجود دارد این است که چرا بسیاری از آمریکایی ها را تا حدودی cavalier نگرش نسبت به همه گیر ممکن است. (احتمالا کمک نمی کند که ما خود رئیس جمهور را نگه می دارد تلاش برای تطهیر جدیت ویروس تهدید تناقض گزارش CDC.)

دوباره pro-تیم های ورزشی در سراسر جهان در حال حاضر به غیر معمول احتیاطی. تیم های فوتبال در اروپا نه تنها تا به حال به بازی در بسته-درب عرصهاما آنها نیز مجبور به انصراف از بازی در دسترس نباشد و به تازگی Axios گزارش داد که در لیگ برتر ممنوع از مراسم قبل از مسابقه دادن.

تبلیغات

می توانید تصور کنید چه مقدار از آن باید خورد برای بازی در یک خالی آرام عرصه هنگامی که شما مورد استفاده برای بازی به خروش جمعیت هزار نفر اما قطعا وجود دارد به مراتب بیشتر از مسائل جدی که coronavirus ارائه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im