LeBron James لیکرز از بین بردن قطعات’ winning streak با اضافه کاری برنده

LeBron James’ قدرت سر در گم کرده است صدها نفر از تیم قبل اندازه او قریب به اتفاق آنها چشم انداز خود را چیدن آنها را از هم جدا.

ناگتس شد آخرین قربانیان چهارشنبه شب در پپسی سنتر, سقوط 120-116 در وقت اضافه با وجود تلاش شجاع در آخرین بازی قبل از همه ستاره. از دست دادن جامعی دنور چهار بازی برنده خط خط کاهش یافته است و ثبت آن به 38-17 رفتن به شکستن.

در یک matchup از Nos. 1 و 2 دانه در کنفرانس غرب جیمز blitzed راه خود را به 32 امتیاز بیشتر تاکید بر این که سلطنت خود را در بالای لیگ نیست بیش از فقط رتبهدهی نشده است. جیمز در حال حاضر به حال یک شب به ثمر رساند و خود را 14 کمک ساخته شده است آن را حتی سخت تر برای جلوگیری از بقیه لس آنجلس در حمایت از بازیگران.

این قطعات تا به حال چندین شانس به کراوات آن را در وقت اضافه اما نیکولا Jokic راکت های سیار عبور با کمتر از 20 ثانیه باقی مانده و دنور هرگز نمی تواند بهبود می یابند. Jokic که مبارزه ناپاک مشکل کل بازی به پایان رسید و با 22 امتیاز و 11 پرتاب ریباند و شش پاس گل.

قطعات گارد جمال موری فوق العاده بود دوباره در پایان با 32 امتیاز و 10 کمک می کند. آن بود که او در نیمه دوم بازی که در نهایت مجبور به اضافه کاری ،

آنتونی دیویس ثمر رساند تا بازی-33 امتیاز تأمین 64-48 استفاده لس آنجلس متعلق به داخل است.

Jokic چیتی همه شب با لیکرز’ frontcourt اما تا به حال به حال به اندازه کافی پس از یک سوم-چهارم سوت و ناودان توپ در نا امیدی. چهارم خود را ناپاک فرستاده او را به نیمکت اجازه داده است که برای موری به هماهنگ جرم و بیش. موری به ثمر رساند 13 امتیاز در سه ماهه تنهایی 6-برای-8 از این زمینه است. با ناهموار درایوهای به حلقه و استادانه لمس جامپر موری همراه با قوی پس از اتمام از Jerami اعطای کمک قطعات سهام یک 87-84 سرب به عنوان چهارم.

قبل از بازی قطعات مربی مایکل مالون انباشته ستایش در جیمز که او مربی برای مدت پنج سال به عنوان دستیار در کلیولند.

“این یک چیز است که همیشه زحمت من در مورد LeBron داستان” مالون گفت. “همه می گوید, دبیرستان, NBA, ایالات متحده آمریکا, بسکتبال, بازیکن بزرگ اما هیچ کس تا کنون مذاکرات در مورد, چرا که او خیلی ورزشی استعداد آنها فکر می کنم آن را برای او آسان است. او را ساعت های بی شماری را به ورزشگاه. … می شود که هرگز به اندازه کافی صحبت در مورد دلیل آنها 6-پا-8 ورزشکار قطار فراری, و آن را آسان به بلند شدن در آن است.”

که قطار فرار مناسب از طریق این خط در اوایل سه ماهه سوم برای تاکید غوطه زیادی برای لذت بردن از آواز بنفش-و-طلا وفادار که سفر برای بازی.

دنور بهترین جواب بود برای ادامه به خوراک خود ستاره.

موری به طور متوسط است 28.3 امتیاز در نزدیک به 60 درصد عکسبرداری از میدان پس از بازگشت از آسیب مچ پا چهار بازی پیش. هر چند او به نظر می رسد به تشدید آسیب در دنور به پیروزی سن آنتونیو در دوشنبه او ادامه داد: دامداری اجرا در نیمه اول روز شنبه.

رفتن به بازی روز چهارشنبه مالون ستایش موری را تعیین.

“اگر یک مرد وجود دارد و او در حال حرکت هست و او را تبدیل شدن به یک ضرر به تیم, پس از آن بدون در نظر گرفتن آنچه که او می گوید من قصد دارم به جلو و پلاگین” مالون گفت. “من برای انجام این کار چه چیزی بهترین را برای این تیم است. اما جمال در چهار سال ثابت کرده است که وقت و زمان دوباره به سختی مشتری ذهنی و جسمی. قابلیت بازی از طریق درد بسیار بالا و آستانه درد.”

13-نقطه منجر دنور چنان سخت کار برای ساخت تبخیر در سه ماهه دوم به لس آنجلس تاسیس یک جای پا در رنگ. لیکرز آویزان 38 امتیاز در سه ماهه دوم به سهام یک 61-55 منجر به حاصل کار دو تیم.

جیمز و دیویس چیره ناگتس’ نسبتا کوچک frontcourt bulldozing برای یک ترکیب 28 در نیمه اول. لیکرز گل 36 امتیاز در رنگ به طور کلی در حالی که دنور ستاره اواز یا موسیقی دو نفری آن را نگه داشته ،

Jokic و موری تقریبا به همان اندازه به عنوان موثر انداختن 24 امتیاز هم بیش از دو چهارم. این قطعات نیز سهم قابل توجهی از مونته موریس و پل Millsap بودند که ابزاری در ساختمان سرب در وهله اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su