LeBron James جشن سال 2020 کلاس با ستاره نکردم تلویزیون ویژه


Illustration for article titled LeBron James Celebrates 2020 Class With Star-Studded TV Special

عکس: هری چگونه (گتی ایماژ)

NBA ستاره LeBron James بار دیگر اثبات خود به عنوان یک قهرمان هر دو در و خارج از زمین بسکتبال است. سه بار قهرمان NBA شده است کنار هم قرار دادن همه ستاره رویداد به افتخار 2020 دبیرستان فارغ التحصیلی کلاس پس از مراسم فارغ التحصیلی نیست اتفاق می افتد به علت ادامه بیماری همه گیر.

تبلیغات

با توجه به AP, اخبار,از, LeBron James Family Foundation می پیوندد نیروهای با XQ موسسه و صنعت سرگرمی بنیاد برای تولید برنامه تلویزیونی ویژه فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس از سال 2020 است. یک ساعت خاص قابلیت اجرای برنامه و شروع سخنرانی مهمانان مشهور و هوا در NBC, ABC, CBS و Fox on May 16 در 8 pm ET.

“من می خواستم برای کمک به ایجاد یک نشان می دهد که نگاه و احساس بسیار متفاوت از سنتی ویژه. چیزی که صحبت می کرد به بچه ها در راه های مختلف. این بچه ها خیلی سخت برای تحصیلات تکمیلی و آنچه که اتفاق می افتد به آنها را واقعا ناعادلانه” جیمز گفت: AP اخبار. “من امیدوارم که ما می توانیم به آنها و خانواده شان چیزی سرد است که باعث می شود موفقیت خود را احساس خاص.”

تبلیغات

در میان مشهور خواهد شد که حضور در تحصیلات تکمیلی با هم هستند Pharrell Williams, لنا Waithe, H. E. R., یارا شهیدی رپ Chika و فعال ملاله یوسفزی.

با توجه به NBC Sportsویژه است که سرپرستی دبیرستان, دانش آموزان, مربیان و فدراسیون معلمان آمریکا و نیز هوا در سیستم عامل های دیجیتال از جمله Facebook, YouTube, PeopleTV و Tik Tok.

این نگاه خوب است برای تمام کسانی که در بالا دانش آموزان سراسر کشور که سخت کار می کرد برای تحصیلات تکمیلی به دست آورده و خود مراسم. آنها سزاوار این است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net