Illustration for article titled Leaked Memo Shows Amazon Exec Using Racist Talking Points to Smear Fired Warehouse Worker: Hes Not Smart or Articulate

عکس: عکس از آسوشیتدپرس (Bebeto ماتیوز فایل)

آمازون از کار اخراج کارگر انبار مسیحی Smalls روز دوشنبه پس از او رهبری یک اعتصاب در یک جزیره استاتن توزیع انبار خواستار شرایط کاری امن تر. به عنوان اخبار از اعتصاب گسترش—و به عنوان Smalls شروع به صحبت کردن به عمده رسانه ها, اخبار رسانه ها در مورد بهداشت و مسائل ایمنی منجر به اعتراض—آمازون مدیران مورد بحث چگونه آنها رسیدگی خواهد بالقوه روابط عمومی خرید اینترنتی. یک داخلی به بیرون درز یادداشت به دست آمده توسط معاون آمازون را نشان می دهد رهبری مایل به لاغر عمیق نژادپرستانه اتحادیه متلاشیکننده تکنیک های.

“او هوشمند و یا بیان و به حدی مطبوعات می خواهد به تمرکز بر روی ما را در مقابل ما خواهد بود بسیار قوی تر روابط عمومی موقعیت به سادگی از توضیح برای زمان بی حد و حصر چگونه ما در حال تلاش برای محافظت از کارگران” نوشت: آمازون مشاور عمومی David Zapolsky در یادداشت از این نشست است که گردش “به طور گسترده” در این شرکت با توجه به معاون.

تبلیغات

مدیران در جلسه که با حضور مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس و ارشد منابع انسانی و خدمات به مشتریان رهبری همچنین در مورد استفاده از Smalls که به تضعیف گسترده تر فشار به داشتن اتحادیه کارکنان در آمازون. کارگران در Smalls’ مرکز JFK8 در استاتن آیلند, n. y., راه اندازی یک unionization تلاش در سال 2018 است.

“ما باید صرف بخشی از پاسخ ما به شدت تخمگذاری مورد که چرا این سازمان انجام شد غیر اخلاقی غیر قابل قبول است و مسلما غیر قانونی در جزئیات و تنها پس از آن دنبال کنید با ما معمول نقاط صحبت کردن در مورد ایمنی کارگر,” Zapolsky ادامه داد. “او را به جالب ترین بخش داستان و در صورت امکان او را به صورت کل اتحادیه/سازماندهی جنبش است.”

با توجه به Zapolsky یادداشت وجود دارد یک “توافق کلی” در این استراتژی میان او و دیگر شرکت کنندگان.

تبلیغات

Smalls سازمان روز دوشنبه تمرین برای تحت فشار قرار دادن آمازون به اولویت سلامت و ایمنی آن انبار کارگران که در حال برخورد با یک خرد کن و تقاضا در خرید آنلاین با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. پس از حداقل یک کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus در JFK8 تسهیلات کارگران می خواستم این سایت به طور موقت تعطیل و پس از آن می تواند به درستی بررسی و همچنین به عنوان پرداخت برای روز آنها نمی توانند کار کنند در حالی که این امکانات در حال بسته شده است.

Smalls که مشغول به کار به عنوان دستیار مدیر در این انبار گفت: حتی بیشتر کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus از آمازون اذعان کرده است.

تبلیغات

“آمازون یک زمین پرورش برای coronavirus. ما در حال رفتن به موج دوم” Smalls گفته معاون اوایل این هفته. “در حال حاضر من در تلاش برای جلوگیری از آن است.”

مگا-خرده فروش را انکار آنها کاهش یافته است توپ در ایمنی کارگر, گفتن, معاون آن رفته است به “اقدامات شدید” برای حفظ کارگران امن است. آمازون همچنین ادعا می کند آنها اخراج Smalls برای “نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و قرار دادن ایمنی از دیگران در معرض خطر” برای سازماندهی یک اعتصاب.

تبلیغات

قابل ملاحظه ای پس از این یادداشت به بیرون درز مشاور عمومی Zapolsky عذرخواهی کرد—در حالی که هنوز هم بعد این یادداشت را از نقاط صحبت کردن به این نامه است.

“من نا امید و ناراحت است که یک کارمند آمازون خطر می اندازد ایمنی و بهداشت از دیگر Amazonians توسط بارها و بارها بازگشت به محل پس از هشدار داده شده است به قرنطینه خود را پس از قرار گرفتن در معرض ویروس COVID-19,” Zapolsky گفت: معاون, در بیانیه ای. “من اجازه دهید احساسات من پیش نویس حرف های من و بهتر از من است.”

تبلیغات

اجازه دادن به احساسات خود را “بهتر” از شما—صدا و بسیار هوشمند در حال حاضر آن را ندارد ؟

ایالت نیویورک دادستان کل Letitia James به نام آمازون برای اتحادیه متلاشیکننده به عنوان CNBC گزارش.”در نیویورک از حق سازماندهی مدون است و به قانون و هر گونه اقدام تلافی جویانه توسط مدیریت مربوط به آن ممنوع است” جیمز گفت. “در زمانی که بسیاری از نیویورکی ها در حال مبارزه هستند و عمیقا نگران ایمنی خود را از این اقدام نیز غیر اخلاقی و غیر انسانی است.” در چند سال گذشته شرکت آمازون به شدت تحت فشار قرار دادند و ضد اتحادیه تاکتیک در پاسخ به رشد جنبش کارگری در این شرکت است.

تبلیغات

و بر خلاف آنچه که آمازون را شما باور Smalls نه تنها درک جامد در خود کارفرما اقدامات و ارزش او قادر به بیان آن با وضوح مطلق.

“آمازون خواهد بود و نه آتش کارگران نسبت به کل آن شکست به انجام آنچه در آن باید به نگه داشتن ما و خانواده های ما و جوامع ما امن” Smalls گفت: در یک بیانیه مشترک در اوایل این هفته. “من عصبانی هستم و نا امید, اما من نمی شوکه کرد. طبق معمول آمازون خواهد و نه رفت و برگشت یک مشکل زیر فرش از عمل به نگه داشتن کارگران و کار جوامع امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im