نشت در معرض ملوان نیروی دریایی ایالات متحده به عنوان یک بار-پرکار کارگزینی برای نئو نازی ها گروه


Illustration for article titled Leak Exposes U.S. Navy Sailor as Once-Prolific Recruiter for Neo-Nazi Group

تصویر: جیم کوک (Gizmodo)

نفرت انجمن ها و رسانه های اجتماعی سیستم عامل به احتمال زیاد ساخته شده آن را آسان تر برای مؤثری سفید supremacists و نئو نازی ها برای پیدا کردن افراد همفکر تخمگذار پایه برای یک تجدید حیات در راست سازماندهی و خشونت است. اما است که آمده تا با یک قیمت: طولانی آنلاین دنباله دار است که باعث می شود آن را دشوار است برای ناشناس ماندن. نشت و سست زبان می تواند اجازه لغزش اطلاعات است که می تواند زوج با منبع باز اطلاعاتی از داده های در دسترس عموم منابع مانند پروفایل های رسانه های اجتماعی و وب حساب تحت عمل واقعی نام سوابق و آرشیو وب سایت های.

در مرکز نشت اخیر توسط نئو نازی ها سازمان Atomwaffen بخش های خشونت آمیز گروه که رهبر جان کامرون دنتون بود دستگیر ماه گذشته در مونتگمری تگزاس برای توطئه برای ارعاب روزنامه نگاران توسط فریب پلیس مسلح به ورود در خانه های خود را, با توجه به U. s. وزارت دادگستری.

تبلیغات

دنتون که می رود توسط کاربران آنلاین حاضر در رسیدگی به “تجاوز به عنف” و co-توطئه گران گفته شده حداقل سه swatting تماس از نوامبر 2018 ژانویه 2019 هدف قدیمی قلمرو دانشگاه در طول تاریخ سیاه, Alfred Street Baptist Church و ناشناس کابینه رسمی با توجه به FBI استشهاد. دنتون بود نیز گفته های درگیر در این سخنان از یک ProPublica خبرنگار درگیر در گروه تحقیق و همچنین انتشار را در حالی که یکی دیگر از مشهور Atomwaffen رهبر Kaleb کول بود دستگیر و به اتهام توطئه برای ارسال و تهدید آگهی به خبرنگاران گفت. نه دنتون و نه کول نظر می رسد که تا کنون وارد رسمی درخواست خود را در مورد.

سال قبل از دنتون بازداشت Gizmodo آموخته است به نظر می رسد او معرفی شده اند به Atomwaffen توسط David Cole Tarkington یک پرکار Atomwaffen همکاران که در حال حاضر ملوان در نیروی دریایی ایالات متحده ،

تبلیغات

Tarkington در حال حاضر در اوایل 20s رفت و توسط نام کاربری “به Yank” در بین رفته سفید supremacist فروم آهن مارس که ناپدید شده از وب در سال 2017 اما تا به حال آن پایگاه داده SQL ریخته در اینترنت بایگانی اواخر سال گذشته توسط فردی ناشناس رفتن توسط دسته “antifa-داده است.” ثبت شده در سال 2011 توسط مسکو بر اساس مرد به نام Alisher Mukhitdinovآهن, مارس یک مرکز عمده ای برای نئو نازی ها و نخست فضای آنلاین برای جذب اعضا به همیشه بیشتر خشونت آمیز و نژادپرستانه گروههای مانند نئو نازی ها گروه Atomwaffen.

تبلیغات

آهن مارس نشان داد نشت ایمیل و آدرس های IP و همچنین به عنوان پست و پیام مستقیم, تاریخچه هر کاربری که حذف شده و حساب خود را قبل از مارس آهن از بین رفت. کاربران از انجمن کاهش یافته و خیلی چیزهای از اطلاعات شخصی مانند سن و محل کار و آموزش و پرورش, تاریخ و حساب و سایر خدمات است. این دنباله از شواهد در نهایت گره خورده است “به Yank” به Tarkington را آفلاین هویت.

Tarkington را در پیام خصوصی در هیئت مدیره نشان می دهد که در کتاب “Yank” شخصیت او تبدیل از 15 سال جوان تازه وارد در سال 2013 به یک پرکار Atomwaffen همکاران که اقدام به جلب حداقل 12 مارس آهن اعضا تا پایان سال 2016. او همچنین اقدام به کار با یک نماینده از گروه دولت انگلستان بعد طبقه بندی شده به عنوان یک سازمان تروریستی است.

تبلیغات

نیروی دریایی در حال حاضر بررسی Tarkington آشکار نقش در اوایل روز از Atomwaffen بخش با توجه به فرمانده ران فلاندری سخنگوی نیروی دریایی نیروهای هوایی ناوگان اقیانوس آرام. فلاندر گفت: Gizmodo در یک مصاحبه تلفنی که “این امر می تواند مناسب برای من به اظهار نظر در تحقیقات جاری” اما تایید Naval Criminal Investigative Service (NCIS) به دنبال این موضوع بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط Gizmodo.

نیروی دریایی اسناد و مدارک نشان می دهد که Tarkington است هوانوردی ماشین آلات mate شاگرد با حمله اسکادران جنگنده VFA-41 (“Black Aces”) بر اساس لمور, کالیفرنیا. او داوطلب خدمت سربازی در ماه جولای سال 2019 و فارغ التحصیل از هوایی نیروی دریایی, آموزش های فنی مرکز در پنساکولا فلوریدا در ماه دسامبر 2019. که رتبه های برگزار شده توسط ملوانان که بازرسی ، نگهداری و تعمیرات اساسی هواپیما و موتور و ملخ هواپیما و که ممکن است دریافت و پیشرفته آموزش های فنی به انجام وظایف خود.

تبلیغات

Gizmodo رسیده به آدرس ایمیل مرتبط با Tarkington آهن مارس حساب با یک لیست از سوالات و درخواست برای نظر. ما با دریافت یک پاسخ هنوز تحت رسیدگی به “Yank,” پرسیدن “آیا شما یک تعداد ما می تواند صحبت می کنند؟” Gizmodo را نمی شنوند و در بیشتر از دو ایمیل درخواست برای راه اندازی یک زمان به بحث اگر چه یک ایمیل ردیاب نشان داد ما ایمیل شد افتتاح ده ها بار.

تبلیغات

Atomwaffen بخش به معنی “سلاح های هسته ای بخش” یک شبکه از نئو نازی ها در گزارش به چند ده عضو یا بیشتر و دسترسی به یک بزرگتر استخر “آغاز.” Atomwaffen طرفداران که پایان چند نژادی جامعه را تنها از طریق خشونت آمیز انقلاب با استفاده از ترس تاکتیک. اگر چه Atomwaffen نشده است به طور مستقیم مرتبط به هر موفقیت حملات تروریستی اعضای خود را به اشتراک محاصره ایدئولوژیکه طرفداران مستقل, سلول های سفید supremacists مرتکب اعمال خشونت جمعی و تروریسم است.

Atomwaffen و دیگر نئو-فاشیست گروه که معتقدان به خشونت سرنگونی دولت ایالات متحده به مدت طولانی به دنبال جذب اعضاء با آموزش نظامی و تجربهمشاهده آنها را به عنوان یک ضرورت برای ساختمان های شبه نظامی ظرفیت و پل زدن شکاف از آنلاین سازماندهی به خشونت فیزیکی. سرخوردگی اعضای کنگره باید پرسید که چرا نظامی نیست انجام بیشتر برای جلوگیری از آن.

تبلیغات

در ضمن سفید supremacists باید به عنوان یک اولویت عمده برای اف بی آی زیر تیرباران های دسته جمعی در کنیسه در پیتسبورگ پنسیلوانیا و پووی کالیفرنیا; خارج شده در El Paso, تگزاس; یک کلیسا در چارلستون کارولینای جنوبی; کشنده ماشین حمله در یک راست تجمع در Charlottesville, Virginia; و چندین قتل دیگر در آمریکا به راست ایدئولوژی در دهه گذشته. وزارت امور خارجه نیز گزارش با هدف طبقه بندی Atomwaffen به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی, برای اولین بار یک supremacist گروه با توجه به سیاست.

Atomwaffen عضو شده اند به حداقل پنج مرگ و میر پس از 2017 و مربوط به چندین دستگیری مربوط به توطئه بمب و سلاح های انبار. این گروه همچنین دارای قابلیت اتصال به یک رشته از دیگر راست سازمان از جمله “پایه” یک گروه که مسلح به اردوگاه های آموزشی و اخیرا هدف از یک سری از شر حملات.

تبلیغات

در مارس 19, 2017, 18 سال, پیر Atomwaffen عضو دوون Arthurs به ضرب گلوله کشته و دو همکار خود را کادر و هم اتاقی جرمی Himmelman و اندرو Oneschuk در تمپا, فلوریدا گفته انگیزه در بخشی با اختلاف ایدئولوژیک بیش از Arthurs’ تبدیل به اسلام رادیکال. یک چهارم هم اتاقی Atomwaffen که رهبر براندون راسل فرار کرد و پس از قتل و محکوم به پنج سال زندان در سال 2018 بعد از محققان پیش سازهای مواد منفجره, در خانه, چاشنی و Hexamethylene triperoxide diamine (HMTD بالا مواد منفجره مرکب) در آپارتمان مشترک. Arthurs قاطعانه بود به محققان است که هم اتاقی خود را برنامه ریزی حملات تروریستی با توجه به Marketplaceهر چند هیچ کس در نهایت به اتهام تروریسم و جرائم مربوط.

در دسامبر 2017, 17-year-old Atomwaffen عضو نیکلاس Giampa گفته ضرب گلوله کشته شد پدر و مادر او دختر Buckley کوهن-Fricker و اسکات Fricker. دوستان و خانواده این مرحوم گفت: واشنگتن پست که کوهن-Fricker سعی کرده بود به مرحله مداخله و پس از او در بر داشت یک حساب توییتر لادن با اشاره به نازیسم; Giampa است که در حال حاضر در انتظار محاکمه. در ژانویه 2018, 20 سال Atomwaffen عضو ساموئل لینکلن وودوارد گفته چاقو به مرگ 19 ساله pre-med student فروغ برنشتاین بود که گی, بیش از 20 بار در اورنج کانتی, کالیفرنیا. وودوارد چهره ممکن است زندگی بدون آزادی مشروط از قتل; ProPublica گزارش نشان می دهد Atomwaffen اعضای ستایش او را در چت به عنوان “یک مرد یهودی wrecking crew.”

تبلیغات

Tarkington نگهداری نسبتا کم مشخصات آهن در ماه مارس با توجه به سوابق موجود در آهن مارس نشت بررسی توسط Gizmodo در نهایت با استفاده از این فروم به عنوان وسیله ای برای استخدام در Atomwaffen. با توجه به درز بایگانی Tarkington ارسال 224 پیام و 377 پست ها در زیر شخصیت از “Yank” بین ماه های سپتامبر 2013 و در ماه دسامبر سال 2016 که با توجه به Tarkington را پیام خصوصی او شده اند 18. او را متوقف خصوصی ارسال پیام به کاربران دیگر در ماه سپتامبر 2016. روشن نیست که آیا Tarkington دخالت فراتر از آن و حساب خود را تا آخرین ورود به تاریخ مارس 10 سال 2017 بیش از یک هفته قبل از تمپا قتل.

Tarkington هرگز خود نشان داد در زندگی واقعی هویت در باز کردن فروم. اما آهن مارس نشت نشان داد هر دو را ثبت نام ایمیل و پیام های که در آن او کمتر محتاط در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی از جمله اسکایپ رسیدگی است.

تبلیغات

با وارد کردن ایمیل ثبت نام استفاده شده توسط Tarkington آهن در ماه مارس به اسکایپ کاربر تابع جستجو بازگشت نام کول Tarkington و همچنین به عنوان یک عکس که با مته سوراخ شباهت نزدیک به کسانی که در Tarkington را به حساب های دیگر بر روی Facebook و Instagram. (Tarkington را Facebook “دوست” شامل عملیات گرگینه—یک فرقه مانند تناسب اندام گروهی که سهام آن با نام آدولف هیتلر هرگز-تصویب طرح برای رهبر نازی ها مقاومت پس از پایان جنگ جهانی دوم است.) Gizmodo همچنین تاسیس یک تعداد دیگر مسابقات بین “Yank” و Tarkington را آفلاین هویت.

جدا تحقیقات توسط Bellingcat نشان داده است که در سال 2014 و تحت پوشش خود را به عنوان “Yank,” Tarkington آپلود عکس خود را به یک فاشیست سلام خارج از آنچه به نظر می رسد ورود به جدید کوه سینا در گورستان سنت لوئیسیک قبرستان یهودی. Bellingcat همچنین گزارش داد که Tarkington آپلود عکس های فاشیستی آگهی فراخوانی برای نسل کشی از جمله یکی که به نظر می رسد به خارج از سنت مسیحی آکادمی.

تبلیغات

Tarkington bragged در مورد عکس ها در پست های آهن در, مارس نوشتن او آغاز شده بود شب توسط “sieg heiling در مقابل در ورودی با یک یهودی ستاره و حروف عبری در آن” و ادعا می گذشت این آگهی به اعضای عمومی.

A photo uploaded by “The Yank” in 2014.

یک عکس آپلود شده توسط “Yank” در سال 2014.
عکس: Bellingcat

تبلیغات

A photo uploaded by “The Yank” in 2014.

یک عکس آپلود شده توسط “Yank” در سال 2014.
عکس: Bellingcat

در ماه مه سال 2016 Tarkington شناسایی خود را به یک عضو از انگلستان نئو نازی ها گروه اقدام ملی که رفت و با نام “Insurrectionist” را به عنوان “سرپرستي Atomwaffen رهبری” در حالی که رهبر گروه راسل در “آموزش عمومی” (به احتمال زیاد اشاره به خدمات خود در این فلوریدا ارتش National نگهبان). دو مورد امکان همکاری بین اقدام ملی و Atomwaffen و همچنین راه هایی برای جذب نیروهای جدید.

تبلیغات

کمتر از هفت ماه بعد انگلستان را در خانه وزیر رسما ممنوع اقدام ملی به عنوان یک سازمان تروریستی است. Bellingcat شناسایی ملی اقدام عضو در تماس با Tarkington به عنوان کریستوفر Lythgoe بود که محکوم به هشت سال زندان در سال 2018 برای عضویت در یک ممنوعه سازمان بعد از پلیس شروع به دنبال به اتهام اقدام ملی طرح ترور کار MP روزی کوپر و یک افسر پلیس است.

“شما به طور کامل با عیار نئو نازی ها مملو همزمان دیرینه تثبیت نژادپرستی و یهودی ستیزی” آقای عدالت Jay گفت Lythgoe طی صدور با توجه به بی بی سی.

تبلیغات

در ماه ژوئن سال 2016 راسل گفت: یکی دیگر از کاربر در هیئت مدیره است که Tarkington بود “یک پردازش اعضای جدید است.”

کلید فردی که Tarkington با نزدیک شدن برای استخدام به Atomwaffen شد دنتون (با نام مستعار “تجاوز به عنف”), رهبر بازداشت شده در ماه فوریه سال 2020 است. تحقیقات توسط ProPublica در سال 2018 یافت که دنتون مرکزی بود به Atomwaffen را ایدئولوژیک آموزش و تبلیغات طراحی و همچنین در تماس با میسون. که سال دنتون تحت فشار قرار دادند, اعضای گروه به خرید زمین های روستایی به عنوان یک نقطه شروع برای شبه نظامی فعالیت و خروشان قرار است بیش از نشت به رسانه ها از درون گروه در برنشتاین قتل است.

تبلیغات

در پیام به “تجاوز به عنف” Tarkington نوشت:

Heil من مسئول استخدام اینجا را در Ironmarch و مطلع شد که شما علاقه مند به پیوستن با AW. به من خود را با نام اسکایپ اگر شما می خواهید به صحبت می کنند بیشتر, و ما به شما در تنظیم تاریخ و زمان برای من به صفحه نمایش شما.

تبلیغات

Atomwaffen ایدئولوژی بر ضرورت اعضا به دست آوردن آموزش نظامی و skillsets است که می تواند اثبات مفید برای اهداف نظامی. در مارس 2018, ProPublica یافت که سه فعال وظیفه ارتش یا نیروی دریایی enlistees شد اعضای این گروه در حالی که حداقل سه نفر دیگر تا به حال تجربه قبلی در نیروهای مسلح.

در 11 فوریه سال 2020 شهادت به کمیته نیروهای مسلح مجلس را فرعی در پرسنل نظامی این قانون فقر جنوب مرکز Lecia بروکس گفت: محققان باید شناسایی حداقل هفت Atomwaffen اعضای با خدمت سربازی, سوابق تشکیل بزرگی از آن به طور کلی عضویت و که این نوع تجربه “به طور قابل توجهی [افزایش] این گروه را از بالقوه به انجام حملات مرگبار.”

تبلیغات

“ما به ویژه نگران آن است که terroristic تلفن همراه, سبک, سفید supremacist گروه که در آغوش paramilitarism رفتار تاکتیکی اردوگاه های آموزشی برای اعضاء و به طور مستمر تشویق اعضا به انجام حملات علیه مردم و ملت زیرساخت های جذب جانبازان و فعال وظیفه اعضای خود را به صفوف” بروکس اضافه شده است. “اخیر بازداشت دو نفر از سربازان آموزش دیده—یکی از ایالات متحده و یکی از کانادا—که متعلق به بازداشت دو تن ماین گزار سفید supremacist گروه به نام پایه باید تنها به اوج ترس ما.”

تبلیغات

در طول جلسه با مسئولین نیروی هوایی, نیروی دریایی ارتش گفت: اعضای کنگره که در حالی که به طور فعال شرکت کننده در supremacist سازمان است که زمینه را برای بررسی یک سرویسکار به سادگی به عنوان یک عضو از یک گروه ممکن است در نتیجه تخلیه. چند تن از اعضای این کمیته به نظر می رسد شوکه شده با توجه به نظامی بار.

تبلیغات

“من flummoxed آنچه من شنیده ام امروز” نماینده جکی Speier گفت: در این جلسه.

در حالی که تعدادی از افراد وابسته واقعی سفید supremacist در سازمان های نظامی ایالات متحده ممکن است کوچک آنها به احتمال زیاد تا حد زیادی تعدادشان کمتر توسط دیگر اعضای خدمات که بندر راست اعتقادات. رای گیری از 1,630 فعال وظیفه سربازان منتشر شده در ماه گذشته توسط ارتش بار متوجه شد که “36 درصد است که از نیروهای نظامی در پاسخ باید دیده شواهد سفید supremacist و ایدئولوژی نژادپرستانه در ارتش” از 22 درصد در سال 2018 است.

تبلیغات

“تندرو فرهنگ گرایش به شبه نظامی—کلان برای مثال این است که به وضوح یک سازمان شبه نظامی آن آغاز شده توسط سابق نظامی افسران” آمریکایی صلیب شکسته Chapman نویسنده و استاد دانشگاه در پیت Simi گفت ProPublica. “بسیاری از سنتی نئو نازی ها گروه تمایل به تقلید از ساختار نظامی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de