طرح دعوی در دادگاه مدعی است که یانکرز پلیس مجبور زن مسلمان به برداشتن حجاب


Illustration for article titled Lawsuit Alleges That Yonkers Police Forced Muslim Woman to Remove Hijab

عکس: شاتر

من مطمئن هستم که شما مثل من خسته از خواندن در مورد همه عذاب و ناامیدی در ارتباط با زمان بیماری همه گیر. بنابراین اجازه دهید تغییر چرخ دنده ها و بحث در مورد پلیس بودن سطل زباله.

تبلیغات

NBC گزارش های خبری که طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط احسان Malkawi یک زن مسلمان در نیویورک مدعی است که یانکرز پلیس او را مجبور به حذف حجاب اسلامی زمانی که آنها رزرو شده خود در زندان است. Malkawi و همسرش دستگیر شدند و پس از دختر خود به نام پلیس و به اتهام سوء استفاده. کسانی که اتهامات یافت شد نادرست پس از یک بررسی.

از ان بی سی نیوز:

Malkawi ادعا در طرح دعوی در دادگاه به هرگز خواسته شده است به حذف او از حجاب در قبل و که او افسر گفت: که او نمی تواند آن را به خاطر آن بود که یک مد و لوازم جانبی اما مهم است که به او ایمان مذهبی.

این افسر زن مشورت یک مرد راهنما که حاضر اجازه می دهد تا Malkawi به حفظ حجاب اسلامی برای رزرو photo. افسران گفت Malkawi “این قانون” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

Malkawi می گوید او زخم تا صرف 36 ساعت بدون حجاب اسلامی و با پوشیدن یک تی شرت آستین کوتاه که هر دو در برابر او اعمال مذهبی. کلاس-اکشن طرح دعوی در دادگاه تنظیم شده است شامل چندین افرادی که خود را مذهبی حقوق نقض شده توسط پلیس. احمد محمد دادخواهی مدیر در شورای آمریکایی-اسلامی روابط نیویورک گفت: ان بی سی نیوز “این است و نه یک حادثه. این یک سیاست است. این چیزی است که اتفاق افتاده است برای بسیاری از مردم است.”

این به نظر می رسد خیلی قطع و خشک مورد کسی بودن حقوق نقض ، در سال های اخیر ما را از شنیدن “آزادی مذهبی” استفاده می شود به توجیه تلاش برای disenfranchise جامعه و زنان است. من امیدوارم که همان انرژی است که اعمال می شود به این زن که بسیار روشنly او آزادی مذهبی را تضعیف کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im