Laurence Fishburne شنود گذاشته به روایت منی ‘زندگی نامه مالکوم ایکس” برای شنیدن


برنده جایزه بازیگر لورنس Fishburne را روایت ‘زندگی نامه مالکوم ایکس’
عکس: اما مک اینتایر (گتی ایماژ)

خشمگین سبک خود را خشمگین سبک به یکی از بزرگترین داستان تا کنون گفت.

نه مقدس است.

یکی دیگر — به عنوان یکی از مهم ترین خاطرات نوشته شده در قرن گذشته.

تبلیغات

امی و تونی برنده جایزه, بازیگر لورنس Fishburne امضا کرده است و به روایت زندگی نامه مالکوم ایکس برای شنیدن.

مارک اولین بار که الکس هایلی-اسکریپت طعمه در دسترس خواهد بود از طریق مشروح صوتی پس از آن انتشار مقاله در سال 1965 کتاب صوتی منتشر خواهد شد در مارس 19امکه بوده ام از اواخر سال فعال حقوق مدنی را 95هفتم تولد است.

“این یک افتخار بزرگی است که باید از این فرصت برای گفتن Malcolm X داستان” Fishburne گفت: با اعلام رسمی این پروژه است.

“این مرد است که زندگی چند عمر در طول 40 سال است. الهام بخش, زندگی نامه مالکوم X باقی مانده است یک بیانیه قطعی در همیشه در حال تکامل حقوق مدنی و جنبش حقوق بشر. این یک مسئولیت بزرگ را بر روی این پروژه و من احساس افتخار را به شنیدن شنوندگان در این سفر عمیق.”

تبلیغات

58 ساله هنرپیشه – با یک نامی حرفه ای پوشا از پنج دهه در فیلم و تلویزیون و تئاتر – Fishburne به رسمیت شناخته شده است که عمدتا برای کار خود را به عنوان بزرگ خاندان Jason “خشمگین” سبک جونیور در جان سینگلتون را 1991 کلاسیک Boyz N the Hoodالهه خواب در ماتریکس فیلم و به عنوان آیک ترنر در چه عشق رو برای انجام با آنکه او برنده یک جایزه گلدن گلوب و نامزد جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد پیشرو.

در حال حاضر اجرایی تولید و بازیگران در ABC Black-ishبه آگوستا جورجیا بومی در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای نقش سرب در David Mamet را بوفالو آمریکایی در برادوی است.

تبلیغات

این تابستان Fishburne خدمت خواهد کرد به عنوان میزبان از تاریخچه کانال docu-سری تاریخچه را بزرگترین رمز و راز.

منتشر شده پس از مرگ او پس از ترور زندگی نامه مالکوم X نوشته شده بود با الکس هایلی (از ریشه شهرت) و در نظر گرفته شده است “خواندن مورد نیاز” توسط مجله تایم.

تبلیغات

اسپایک لی که با استفاده از این کتاب به عنوان منبع مواد برای 1992 biopic, Malcolm X, گفت که آن را “مهم ترین کتاب او را می خواند.

“این تغییر راه من فکر کردم آن را تغییر راه من عمل کرده است. آن را به من داده است شجاعت من نمی دانستم که من تا به حال درون من. من یکی از صدها نفر از هزاران نفر که زندگی بودند برای بهتر تغییر.”

تبلیغات

“برای اولین بار در تاریخ شنوندگان خواهد بود قادر به شنیدن Malcolm X قدرتمند داستان که الهام بخش نسل از مردم انجام شده توسط افسانه Laurence Fishburne” قابل شنیدن است SVP محتوای کسب و توسعه راشل Ghiazza گفت. “قابل شنیدن مفتخر است به عنوان یک خانه به این فوق العاده ای روایت – یکی از مهم ترین آثار غیرداستانی قرن 20 – و در ادامه به تقویت صدایی که باید شنیده شود.”

شنیدن یک شرکت تابعه از ابرقدرت شناخته شده به عنوان آمازون به تازگی تفاهم نامه همکاری با بازیکن فوتبال و فعال khezri به انتشار خاطرات خود را بعد از این سال.

تبلیغات

پاییز گذشته شرکت منتشر شد بهترین فروش سوفیا چانگ بیوگرافی Baddest در اتاقکه شد Ne بهترین فروشنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>