لورن Boebert ضرب و شتم یک کلرادو کنگره. او بعد از مذاکرات ؟

همیشه از دموکراتیک موج 2018, تراویس Oliger صندلی از La Plata County حزب جمهوریخواه آمده است انتظار می رود پایین مشارکت مردم در نامزد ملاقات و خوش آمد می گوید او می چیند.

اما در اوایل سال جاری زمانی که او در یک ملاقات و خوش آمد می گوید جمعیت در دموکراتیک متمایل به غرب, کلرادو, شهرستان وجود دارد بسیاری از جوان چهره ناآشنا و آنها وجود دارد برای دیدن یک کمی شناخته شده نامزد کنگره به نام لورن Boebert.

“این نوع مانند با مغلوب ساختن پیشی جستن” Oliger به یاد می آورد که غیر منتظره ای بزرگ جمع آوری است. “مردم نشان داد و بیرون آمد و به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و آنها را به من بگویید:” من اینجا هستم نه برای حمایت از حزب من واقعا نمی مانند جمهوری خواهان اما من برای مغلوب ساختن پیشی جستن ” و آن را مانند, ‘وای واقعا؟’ این بسیار شبیه است.”

Boebert a 33-year-old رستوران صاحب کشیده تابستان بزرگترین سیاسی ناراحت در تاریخ 30 ژوئن سرنگونی وقت جمهوری خواه در کنگره اسکات Tipton در کلرادو 3rd کنگره منطقه یک منطقه گسترده است که دهانه نیمه غربی کشور همراه با جنوب کلرادو. سیاسی تازه کار است که در حال حاضر پیشتاز به پیروزی Nov. 3 بیش از دموکرات دایان Mitsch بوش در این جمهوری خواه متمایل منطقه.

“او به ارمغان می آورد یک مقدار مشخصی از هیجان به حزب جمهوری خواه در غرب شیب که من نمی دانم ما تا به حال در حالی که گفت:” کوین McCarney صندلی حزب جمهوری خواه در مسا شهرستان که در آن Boebert تحت سلطه Tipton.

Boebert ساخته شده است آن را از این راه دور در سرپیچی از تاریخ و عقل متعارف با قوی استراتژی سیاسی است که بافت اجتماعی رسانه savviness و فراوان سپاس برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با سنتی تاکتیک های مانند قوی داوطلب پایه و بهبود فصاحت و بلاغت و مهارت. نتیجه این است که یک جمهوری خواه نامزد منحصر به فرد مناسب برای این محیط سیاسی و حزبی جنگ که آن را تعریف می کند.

“دموکرات ها می ترسند به بیرون می آیند و بسیار و بسیار سخت گیر و بسیار خواستار از آنچه در اعتقادات خود هستند” گفت: Garfield County Sheriff لو Vallario یک حامی. “من فکر می کنم که حزب جمهوری خواه از نوع فاقد که در کنگره است. ما نیاز به پیدا کردن برخی از افراد مایل به مرحله و ضد. که آنچه در این مورد تمام شده است.”

Boebert انتخاباتی کاهش یافته است مصاحبه درخواست برای این مقاله. یک سخنگو گفت او به جای تمرکز زمان خود را در ساختن یک تیم سیاست و جمع آوری پول.

Lauren Boebert, owner of Shooters Grill ...

کایل آسیاب گلنوود اسپرینگز پست مستقل

لورن Boebert صاحب بورس کوره در تفنگ چک در تعداد کمی از مشتریان خود را در خیابان خارج از رستوران خود را. پس از بازگشایی در ماه مه به شام خوردن در مشتریان Boebert صادر شد متوقف و دست بردارد منظور پس از یک دادگاه صادر شده و سفارش ضابط موقت برای نقض COVID-19 سلامت قوانین.

فقر و کسب و کار

Boebert متولد فلوریدا و مطرح در آنچه که او خواستار “یک بخشی از دنور” — این Montbello محله — و شفق با کمی پول و استارک خاطراتی از پیاده روی به فروشگاه های مواد غذایی با EBT کارت. او بنادر دشمنی نسبت به دموکرات ها برای به عنوان او می بیند که گمراه کننده و متقاعد کردن او را که او نمی تواند در حمایت از خانواده را بدون کمک دولت است.

“مادر من یک آبی واقعی دموکرات و او اعتقاد داشت که همه این نهفته است که او گفت که او نمی تواند در حمایت از من و برادران من در خود” Boebert گفت: در Facebook تصویری. “او گفته بود که اگر او را به تلاش برای حمایت از ما بدون کمک از سیاستمداران دموکرات او شکست خواهد خورد. از آنجا که ما رشد ضعیف است.”

زندگی بهبود یافته پس از نقل مکان خانواده به غربی شیب زمانی که Boebert بود 12 سال — “امید متولد شده است در اینجا” نامزد پس از گفت — و او شروع به کار در یک رستوران فست فود زمانی که او 15. او احساس قدرت با دریافت یک چک اما به سرعت آموخته به نفرت پرداخت مالیات است. او بعد از سقوط در عشق, ازدواج کردم, به هنگام تولد به چهار پسر و آغاز یک رستوران در تفنگ.

“داستان او بزرگ آمریکایی داستان موفقیت” McCarney گفت: از Boebert. “اگر شما در مورد پس زمینه خود را, او واقعا از هیچ جا آمد. خانواده اش در رفاه و آسایش او به کار می رود در مک دونالد در سنین پایین نیست پایان دبیرستان. او می توانست از طرف دیگر از داستان در رفاه و کمک دولت تمام زندگی خود را, اما او راه خود را خارج از آن و به آنچه که او در حال حاضر است که یک صاحب کسب و کار کوچک.”

بورس کوره Boebert تفنگ با مضمون رستوران در تفنگ مرکزی به سیاسی مشهور است. از آن جایی که او به دست آورده او اولین عناوین خبری که در آن او به دست می آمد شناخته شده برای تفنگ خود را حمایت از حقوق و جایی که او برنده محافظه کار و تمجید برای هجوم بهداشت عمومی سفارشات با بازگشایی این رستوران در اوایل این سال است.

همچنین با توجه به سوابق گاهی اوقات در تنگه وخیم مالی و حتی قبل از همه گیر و رکود اقتصادی فلج رستوران ها در سراسر کشور است.

در افشای مالی فرم در ژانویه Boebert نوشت که کوره از دست داد $242,347 در سال 2018 و Garfield County سوابق نشان می دهد Boebert بارها و بارها تلاش برای پرداخت مالیات بر املاک در بورس های بین 2016 و فوریه این سال است. هشت پیوندها مالیات جمعا حدود $20,000 واصل شده اند در برابر بورس در چهار سال گذشته است.

Boebert منتشر شد از چند پیوندها در ماه فوریه از سال جاری با توجه به اسناد عمومی و Boebert کمپین گفت: آن غافل است از هر گذشته به دلیل مالیات و یا برجسته پیوندها در برابر بورس کوره. این کمپین گفت: قبلی مالیات اختلاف حل و فصل شد Boebert و هیچ مالیاتی برجسته مسائل باقی می ماند.

پس از او در 30 ژوئن برنده Boebert نیز مواجه سوالات متداول در مورد یک حادثه مسمومیت غذایی در سال 2017. با توجه به تحقیقات توسط Garfield County بهداشت عمومی اداره Boebert رستوران بود تنها وراج برای کاری که در آن 80 نفر بیمار شد و پس از خوردن گوشت خوک بورس لغزنده. نمونه مدفوع از بیمار آزمایش مثبت برای یک باکتری است که باعث مسمومیت غذایی است.

وزارت بهداشت این تیم تحقیقاتی مشخص بورس کوره بود که نه مجوز برای خدمت به مواد غذایی در تفنگ بازار مال فروشان مسئول بیماری. در گزارش خود به این تیم تحقیقی نوشت که “آلودگی باکتریایی به علت نامناسب مواد غذایی و شیوه های ایمنی” در بخشی از بورس.

Boebert اخراج به زودی پس از ادعا در گلنوود اسپرینگز پست مستقل op-ed که نمونه مدفوع بودند “بسیار نادرست به کار گرفته شود.” او همچنین پیشنهاد کثیف grandstands ممکن است به سرزنش ادعا کرد برخی از بیمار مشتریان نمی خوردن گوشت خوک لغزنده — تناقض در بخش بهداشت و درمان را بررسی و سرزنش مطبوعات برای تلاش “برای ایجاد نوعی از ‘اخبار’ در حادثه منطقه است.”

Lauren Boebert waits for returns during ...

مکنزی Lange The Grand Junction روزانه نگهبان از طریق AP

لورن Boebert منتظر بازگشت در طول یک سازمان دیده بان حزب در گرند جانکشن کلرادو., در روز سه شنبه 30 ژوئن 2020. Boebert شکست پنج-مدت Rep. اسکات Tipton در جمهوریخواه اولیه در 3 کنگره منطقه.

“ضد تیم ملی”

Tipton از Cortez صرف پنج نظر در کنگره انجام تمام چیزهایی که کنگره در حال انتظار برای انجام رای برای پرداخت صورتحساب است که محبوب هستند در منطقه حمایت فدرال پول ارسالی به ناحیه — در حالی که اجتناب از رسوایی و جنجال. و که همراه با بدون زرق و برق, مبارزات انتخاباتی, هزینه او را از صندلی خود را.

در 116 کنگره آن است که دیگر به اندازه کافی برای رای دادن به عنوان بسیاری از ترکیبات خود را می خواهید. شما گاهی اوقات می رود در چند دقیقه پس از رای گیری به صدای جیر جیر و یا یک beeline برای جمعی از دوربین در مجسمه سازی سالن و یا توپ مدور و با صدای بلند توضیح نه تنها رای خود را, اما همچنین چرا مخالفان خود را مرده اشتباه هستند. Tipton, آرام و بی ادعا است بیمار-مناسب برای آن زمان فضای سیاسی کشور است که می تواند ارزش هیاهو بیش از bashfulness و مبالغه بیش از بالا و فکری.

“هنگامی که شما را به چهارم یا پنجم ترم, حتی اگر شما در حال انجام یک کار بزرگ…مردم نوع بگو شاید آن زمان برای یک تغییر'” گفت: Scott McInnis یک جمهوری خواه که به نمایندگی از 3 منطقه شش نظر از سال 1993 تا 2005. “و شما می گویید” یک دقیقه صبر کنید, نگاهی به رکورد من!’ اما آنها می گویند ” خوب آره اما شاید ما نیاز به یک هوای تازه است. من فکر می کنم اسکات ممکن است به اجرا که بیش از حد.”

بسیاری از Boebert بالا حامیان شیفته و بی میلی تحت تاثیر رسانه ها savviness از Rep. اسکندریه Ocasio-Cortez نیویورک و دیگر اعضای به اصطلاح تیم ملی, یک گروه کوچک از hard-خط ترقی خواهان در آمریکا ، رای دهندگان و داوطلبان endorsers از Boebert می خواهید او را به ایجاد محافظه کار معادل چه Vallario نیمه شوخی خواستار “ضد تیم ملی.”

که نیاز به یک اگزوز و برنامه ریزی رسانه ها ظاهر که Boebert به نظر می رسد به آرزوی. چند بحث در رادیو میزبان می گویند او یک عادت از رسیدن به آنها و درخواست خود را نشان می دهد. راس Kaminsky یک آزادیخواه KHOW میزبان که دعوت Boebert در هوا چندین بار بر این باور است که به او کمک کرد تا برنده ژوئن 30.

“او می دهد پاسخ به سوالات و نظرات و مسائل خود را در یک راه است که به نظر می رسد refreshingly میزان با آنچه یک ناظر انتخابات و یا گروه متمرکز برگزار خواهد بگوید که او باید می گویند. من فکر می کنم مردم واقعا به آن” Kaminsky در مصاحبه ای گفت:. “من فکر می کنم مردم قدردانی است که مورد تهمت در سال 2016 به عنوان به خوبی. این که آیا شما آن را یا نه شما احساس می کردم که او برای بهتر یا بدتر كلیك كنید. با Boebert این همان راه است. برای بهتر یا بدتر از او را كلیك كنید.”

او همچنین فوق العاده در تولید خود اخبار. در اوایل این سال به عنوان او تلاش برای نگه داشتن او در رستوران باز در طول همه گیر و مبارزه Garfield County عمومی وزارت بهداشت همان نهاد که او بیمار کاری شرکت کنندگان در سال 2017, بحث رادیو میزبان به او زمان و یک خروجی برای صدا کردن.

“زمانی که من او را ملاقات کرد و برخی از صرف زمان با او را دیدم که او یک سنگ جامد patriot با جرات و شن و جاذبه” KNUS میزبان سفت Corporon گفت. “او منحصر به فرد در توانایی او برای بیان او را جذاب و او می پوشد که تفنگ بر ران او که پیام می فرستد.”

Boebert تمایل به نظر می رسد تقریبا هر خروجی رسانه ها از جمله مبهم آنلاین را نشان می دهد باعث شده است که برای چند لحظه بی دست و پا. در ماه ژانویه او به نظر می رسد در بحث پادکست به نام “آب گرم” و میزبان پیشنهاد او “کشتی AOC در Jell-O یا پودینگ” که Boebert به شوخی گفت: او را انجام دهد. در مه, او در بر داشت خودش را نشان می دهد که ترویج QAnon تئوری توطئه که Boebert را رد نمی. (او پس از گفت او باور ندارد در QAnon).

چون از لحظه های مانند کسانی که دموکرات ها را ببینید Boebert به عنوان یک تازه کار و وحشی چشم افراطی و برنامه ریزی برای گفتن رای دهندگان که این سقوط. یکی از دموکراتیک عمل گرفته شده برای تماس با او و یوسمیتی سامانتا و یک تقلید مسخره امیز حساب توییتر همراه با نام مستعار بریدن. انتخابات پیش بینی می گویند صندلی خم جمهوری خواه اما نه با کوسن راحت آن را تنها چند ماه پیش.

“در وسط یک جهانی همه گیر با صدها نفر از هزاران نفر از Coloradans هنوز هم از کار رای دهندگان به دنبال یک رهبر است که می تواند مقابله با چالش های واقعی مانند افزایش هزینه مراقبت های بهداشتی و گرفتن اقتصاد ما در مسیر برگشت گفت:” بروک Goren, دبیر مطبوعاتی برای دموکرات کنگره کمیته کمپین.

“لورن Boebert اما متمرکز شده است و در ادامه به ترافیک در تئوری های توطئه از پیشنهاد راه حل برای چالش های نگهداری زحمتکش خانواده ها در شب.”

در 100 روز باقی مانده قبل از نوامبر. 3 انتخابات بین Boebert و Mitsch خار پنج-پا بلند جمهوریخواه از سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن 3 منطقه است که او باید خود را نماینده کنگره. و Oliger های La Plata County حزب جمهوری خواه صندلی با خیال راحت می توانید انتظار می رود برخی از بزرگتر جمعیت در جلسات.

“آنها می خواهند صدای او گفت:” از جمهوریخواهان در غرب شیب. “آنها می خواهند که صدای آنها را می شنوند و آنها فکر می کنم لورن کردم که. من بیش از حد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de