در اینجا برخی از چرخش مثبت در کلرادو جستجو برای آن در آینده سر مربی تیم فوتبال: گاومیش صورت نمی رقابت را از دیگر برنامه ها برای استخدام بهترین در دسترس نامزد شده است.

زشت flipside با: استخر علاقه مند و در دسترس داوطلبان است بسیار کوچکتر نسبت به زودی پس از یک فصل به پایان می رسد.

مس یک هفته از حذف مل تاکر درها تخته سنگ برای مراتع سبزتر در ایالت میشیگان است. این امکان وجود دارد CU مدیر ورزشی ریک جورج اعتصاب طلا در استخدام است که انتظار می رود به زودی و تاکر حماسه نیست و در نهایت اسکار CU حتی بدون دسترسی به دسامبر-ژانویه مربیگری استخر که تولید 20 جدید FBS مربیان است.

اما تاریخ نشان می دهد که در اواخر چرخه مربیگری استخدام می تواند مخاطره آمیز باشد.

مارس 2016 — ایلینوی استخدام Lovie اسمیت: ایلینوی مدیر ورزشی جاش ویتمن ساخته شده یک سر مربیگری فوتبال تغییر فقط یک ماه به این کار است. ویتمن اخراج مربی موقت لایحه ذراع (که جایگزین Tim Beckman در طول سال) و در تعجب استخدام Lovie اسمیت دیرین NFL سر مربی که اخراج شد و پس از دو فصل با Tampa Bay Buccaneers. اسمیت سابقه بیش از چهار ایلینوی فصل subpar — 3-9, 2-10, 4-8, 6-7 — هنوز مدرسه را به او داد 2 ساله تمدید قرارداد در سال 2018 است.

آوریل 2012 — آرکانزاس استخدام John L. Smith: Arkansas اخراج سر مربی بابی Petrino پس از آن بیرون آمد که Petrino امر با یک زن جوان مشغول به کار در فوتبال ، این برنامه تبدیل به John L. Smith سابق Razorbacks دستیار که به تازگی پذیرفته سر کار مربیگری در ایالت وبر. اسمیت بازگشت به فایت اما فقط برای یک فصل (4-8) و آرکانزاس اخراج اسمیت به این نتیجه سال است.

جولای 2011 — کارولینای شمالی استخدام اورت جدوگاه: UNC اخراج بوچ دیویس در بخشی به دلیل علمی مدرسه تقلب و رسوایی و به جای آن از استخدام خارج از نامزد Tar Heels ترویج دفاعی هماهنگ کننده اورت جدوگاه. مانع بورس کاهش UNC رفت 7-6 با دست دادن به میسوری در استقلال کاسه. تار پاشنه داده شد postseason بان سال بعد و جدوگاه سمت چپ برای تبدیل شدن به یک دستیار سر مربی در ایالت اوهایو.

ژوئن 2003 — واشنگتن استخدام کیت Gilbertson: ریک Neuheisel تابستان اخراج برای مشارکت در بالا دلار NCAA مسابقات شرط بندی استخر چپ تکاپوی واشنگتن برای یک راه حل است. ساخت تهاجمی هماهنگ کننده کیت Gilbertson سرمربی حس ساخته شده اما خود 7-16 رکورد پس از دو فصل به اندازه کافی خوب نیست برای Gilbertson به نگه داشتن شغل خود را.

مه 2003 — آلاباما استخدام مایک Shula: Mike Shula در حال حاضر Broncos quarterbacks مربی استخدام شد به جای مایک قیمت پس از شلیک کردن زمینه حوادث قبل از او تا به حال مربی یک بازی در مدرسه. Shula بود تنها 37 سال که زرشکی جزر و مد او را استخدام و به دور از Miami Dolphins (quarterbacks مربی). آلاباما رفت 26-23 تحت Shula دیده بان اگر چه 16 از پیروزی بعدها خالی به عنوان بخشی از NCAA تحریم ها به صورت غیر مجاز پخش مزایای.

چه جدا CU از لیست بالا است که در زمان فقدان برنامه آشفتگی در بولدر. تاکر تعجب خروج نبود نتیجه یک رسوایی یا عظیم تحول بلکه ایالتی میشیگان را وحشت به جای گذاشت علامت Dantonio پس از تبدیل توسط دیگر نامزدها از جمله سینسیناتی مربی لوقا Fickell.

مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه هر چند یک چیز است برای برخی: تاکر تعجب خروج قرار داده جورج و 2020 علاقمندان در اتصال هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im