‘بزرگترین و با تجربه ترین’: در میان لاک بن بست, هندی کوه نیروهای برنده نادر ستایش از چینی متخصص

در میان مداوم لاک بن بست, یک کارشناس نظامی به تمجید و ستایش از نیروهای هند گفت که هند بزرگترین و با تجربه ترین فلات و کوه نیروهای مجهز به برخی از بهترین سلاح های مناسب برای چنین زمین.

نادر عمومی تعریف آمد از هوانگ Guozhi ارشد سردبیر سلاح های مدرن, مجله که چاپ مقاله در چین thepaper.cn در روز سه شنبه.

“در حال حاضر بزرگترین و با تجربه کشور با فلات و کوه نیروهای نظامی است و نه آمریکا و روسیه و نه اروپا هر نیروگاه اما هند” هوانگ نوشت.

ارتش هند کوه گردان مطرح شده بیشتر به صورت توافقی در خصوص فلات تبت. نیروهای نظامی نیز شده است, نوشته شده در Siachen یخچال گفت: به جهان بالاترین battlefront.

هندی و چینی سربازان مشغول شده اند در تلخ چهره فعال در مناطق مختلف در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) برای بیش از یک ماه است.

هوانگ نوشت که با بیش از 200 ، 000 سرباز در 12 بخش هندی کوه نیروی بزرگترین کوه نیروی مبارز در جهان است.

از آنجا که 1970s هندی نظامی تاسیس شده و گسترش اندازه و پرسنل کوه نیروهای نظامی در مقیاس بزرگ و همچنین برنامه ریزی برای ایجاد یک کوه اعتصاب نیروی بیش از 50,000 نیروهای هوانگ گفت: با توجه به PTI گزارش.

“کوهنوردی مهارت ضروری برای تقریبا هر عضو از کوه ، به این منظور و هند و حتی استخدام تعداد زیادی از کوهنوردان حرفه ای و آماتور كوهنوردان از بخش خصوصی” او نوشت: در چینی.

“ارتش هند راه اندازی صدها پایگاه در Siachen یخچال های طبیعی منطقه با ارتفاع بیش از 5000 متر با 6000 تا 7000 در مبارزان مستقر. بالاترین پست رسیده 6,749 متر او گفت:” در اشاره به ارتش هند از حضور در Siachen یخچال.

او در ادامه گفت که ارتش هند مجهز به تعداد زیادی از سلاح های سازگار کوهستانی و کوه عامل محیط زیست از طریق تهیه و داخلی تحقیق و توسعه است.

“این ارتش هند نیز صرف به شدت پیشرفته و تجهیزات سنگین از ایالات متحده از جمله M777 جهان سبکترین 155mm یدک خمپاره انداز و چینوک سنگین هلیکوپتر حمل و نقل که آسانسور تفنگ به افزایش آن پشتیبانی آتش و ضد زره قابلیت” نوشت:

“علاوه بر این وجود دارد بسیاری از درگیری و اختلاف میان ارتش هند و نیروی هوایی هند. این امر نیز منجر ارتش هند تصمیم به تجهیز خود ما ساخته شده AH-64E Longbow Apache attack helicopters به جای تکیه به طور کامل در فرودگاه حمایت از نیروی هوایی” هوانگ بیشتر گفت.

او همچنین اشاره کرد که در کوه های منطقه به ویژه فلات کوه منطقه است که شدید ترین و سخت عملیاتی محیط زیست به رسمیت شناخته شده توسط تمام کشورهای جهان است.

“در این محیط رزمندگان باید نه تنها خود را گرم, حفاظت, اما همچنین جلوگیری از حاد بیماری ارتفاع مانند مغزی, ادم ریوی با توجه به فشار کم و هیپوکسی,” او گفت:.

هوانگ نوشت که ارتش هند هنوز به طور کامل خودکفا در تسلیحات و این یکی از “کاستی.”

“به خصوص زمانی که هند procures مقادیر زیادی از پیشرفته نور با استفاده از سلاح های غربی کالیبر مهمات عرضه می شود یک مشکل بزرگ” نوشت.

هند و چین مرز اختلاف را پوشش می دهد 3,488-متر-طولانی لاک که محدوده از اتحادیه سرزمین لاداخ در شمال به آروناچال پرادش در شمال شرق.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net