‘بحث’ در نپال مجلس تاخیر در اصلاح قانون اساسی در نقشه جدید; هند طول می کشد توجه داشته باشید

هند گرفته شده توجه داشته باشید از “بحث” در نپال است که تاخیر در این اصلاح نپالی در قانون اساسی به پشتوانه قانونی به جنجالی جدید نقشه. جدید نپال نقشه منتشر شده در هفته گذشته نشان می دهد که هند سرزمین Lipulekh, Kalapani, Limpiyadhura به خود را دارد.

دولت هند گفت: در حالی که منابع آنها در حال “را به دقت زیر” تحولات در نپال از مرز موضوع “حساس با طبیعت و نیاز به اعتماد و اعتماد به نفس برای حل و فصل شود به رضایت متقابل.”

واکنش در توسعه تاخیر در متمم قانون اساسی, منابع گفت: “ما توجه داشته باشید که وجود یک بزرگتر بحث های جاری در این زمینه در نپال” که “بر جدیت این موضوع نشان می دهد که ارزش متصل بودن به روابط میان نپال و هند است.”

هیچ دلیلی داده شده است که چرا قانون اساسی متمم لایحه برای نپال نقشه حذف شد از نپال مجلس نمایندگان در دستور کار است. ابتکار عمل گرفته شده توسط دولت با اپوزیسیون نپال کنگره هنوز به تایید آن در کمیته مرکزی نشست.

“تصمیم در مورد اصلاحیه به روز رسانی نقشه خواهد شد در آینده مرکزی مشغول به کار کمیته نشست. ما درخواست شده است که اصلاح قرار بود به نگه دارید و برای هم بودن” کریشنا پراساد Situala از کنگره نپال به نقل از به نقل از کاتماندو پست.

نپال قانون جمهوری Shivamaya Tumbahangphe بود که در حال حاضر ‘قانون اساسی نپال دوم متمم لایحه 2077″ در روز چهارشنبه در دیدار با مجلس.

در اوایل این ماه نپالی جمهور پرداختن به جلسه مشترک مجلس گفت: نقشه های جدید این کشور خواهد بود منتشر شده است که نشان می دهد تمام مناطق آن را در نظر خاص خود را دارد.

ادامه اختلاف جدیدی نیست و قدمت آن به سال 1816 زمانی که تحت پیمان Sugauli پادشاه نپال از دست داده و بخش هایی از خاک خود را به انگلیسی از جمله Kalapani و Lipulekh.

توسعه می آید حتی به عنوان نپال PM KP Sharma Oli است گفت: افزایش تعداد COVID-19 نفر در کشور است که با توجه به بدون کنترل جریان از مردم هند است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>