Lakewood پدر و مادر متهم در مرگ از 2 سال که از درگذشت اتفاقی فنتانيل مصرف بیش از حد

پدر و مادر یک پسر 2 ساله که فوت اتفاقی فنتانيل مصرف بیش از حد روبرو خواهد شد اتهامات جنایی در مرگ.

جادا’Marie گلن-Turnerdied Feb. 24 در لیکوود متل که در آن او زندگی کرده بود با پدر و مادر و دو خواهر و برادر. این کودک پدر و مادر رشاد ترنر و Denisha Chelyce Woodsking گفت: پلیس که آنها به فروش مواد مخدر از اتاق متل اما نمی دانم چگونه دختر درگذشت.

ترنر و Woodsking هر صورت به اتهام کودک آزاری منجر به مرگ اولین قضایی دفتر دادستان منطقه روز دوشنبه اعلام کرد.

Lakewood پلیس پاسخ در مورد 5:13 صبح Feb. 24 به اتاق در Crosslands متل کیپلینگ در خیابان پس از Woodsking به نام 911 به گزارش که او در بر داشت جادا’Marie مرده است.

Jefferson County Jail

Denisha Woodsking و رشاد ترنر

Woodsking پلیس گفت که او زود از خواب بیدار شد که صبح و متوجه کودک نو پا بود و در همان موقعیت او تا به حال شده زمانی که دختر به خواب رفت, با توجه به دستگیری و استشهاد. که غیر معمول بود برای جادا’Marie, Woodsking گفت و او را لمس کرد دختر خود را به مطمئن شوید که او خوب بود.

جادا’Marie سفت و سرد به لمس و Woodsking فریاد زد برای ترنر از خواب بیدار قبل از تماس با 911. زمانی که پلیس وارد آنها یافت هروئین ماری جوانا, زاناکس و اکسی کدون در اتاق را به سطل زباله می تواند با توجه به استشهاد.

ترنر گفت: کارآگاهان که او نگه داشته که مواد مخدر به او فروخته شده در یک lunchbox در قفسه بالا تا بچه ها نمی تواند رسیدن به آن است. پدر و مادر هر دو از محققان گفت: که آنها را نمی بینیم جادا’Marie مصرف هر گونه مواد مخدر و نمی دانم چرا او درگذشت.

هر دو پدر و مادر گفت: Jada’Marie شد یک کودک سالم و بدون شناخته شرایط بهداشتی. دختر عمل به طور معمول شب قبل از مرگ او به آنها گفت ، اعضای خانواده و توصیف او به عنوان “فعال 2 ساله که دوست را به اشکال او برادر بزرگ و خواهر کوچک او” با توجه به استشهاد.

Woodsking قبلا به اتهام سوء استفاده از کودکان برای فروش مواد مخدر در حالی که بچه ها او را در حال حاضر با توجه به استشهاد.

Jefferson County, دفتر پزشکی قانونی حکم مرگ یک اتفاقی فنتانيل مصرف بیش از حد. این سم شناسی گزارش تکمیل 6 آوریل نشان داد که میزان فنتانيل در جادا’Marie خون شد سه گانه کشنده سطح با توجه به استشهاد.

ترنر و Woodsking باقی مانده دوشنبه در جفرسون کانتی زندان 50.000 دلار اوراق قرضه. خود را در جلسه مقدماتی است که برای برنامه ریزی مارس 12.

“آنها آگاهانه و بی پروا قرار داده شده سه فرزند خود را در یک بی دلیل وضعیت که منجر به Jada’Marie مرگ” استشهاد متحده است. “آنها پذیرفته شده و به فروش مواد مخدر از یک استودیو کوچک اندازه اتاق متل که در آن سه فرزند خود را اقامت با آنها.”

زن و شوهر دو جوان دیگر کودکان قرار داده شده اند با یک عضو خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im