لاک رو کردن: در یک آشتی جویانه توجه داشته باشید چین می گوید: اژدها و فیل می تواند با هم رقص

میان هند و چین چهره خاموش در خط کنترل واقعی (LAC) در لاداخ پکن گرفته شده یک رویکرد آشتی جویانه گفت که دو کشور با هم کار تنها حق انتخاب است.

چینی ایران به هند, Sun Weidong است گفت: “تحقق اژدها و فیل رقص با هم تنها حق انتخاب برای چین و هند که در خدمت منافع اساسی ما دو کشور و دو ملت.”

“چین و هند هر یک از دیگر فرصت و تهدیدی علیه یکدیگر” و هر دو “باید برای دیدن هر یک از دیگر و توسعه در یک راه درست و افزایش استراتژیک اعتماد متقابل است. ما باید به درستی نظر ما تفاوت و هرگز اجازه تفاوت سایه کلی وضعیت همکاری های دو جانبه,” او اضافه شده است.

پیش از آن در روز, وزارت خارجه چین در آن روزانه پايه بلند كن بادي گفت: “وضعیت فعلی در چین-هند مرز به طور کلی پایدار و قابل کنترل” و تایید شده در هر دو طرف در تماس با هر یک از دیگر.

منابع دولت گفت WION روز سه شنبه که در حال انجام, هند, چین, بن بست در خط کنترل واقعی (LAC) است “حساس اما خطرناک نیست” و هر دو طرف در تماس برای حل و فصل وضعیت کنونی در محلی و در سطح دیپلماتیک.

روز چهارشنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مایل است به “واسطه یا حکمیت” در “خشمگین مرز” اختلاف است.

در یک توییت گفت: “ما مطلع هر دو کشور هند و چین که ایالات متحده آماده, مایل و قادر به واسطه یا حکمیت خود را در حال حاضر مواج مرز اختلاف است. با تشکر از شما!”

هند و چین صورت خاموش در می آید 3 سال پس از 2017 Doklam بحران است. پس از 2 ماه Doklam بحران دو کشور تاسیس یک مکانیسم رسمی اجلاس متناوب بین دو کشور برای حل و فصل هر گونه مسائل که ممکن است بوجود می آیند.

در اولین نشست رسمی در ووهان در سال 2018 هر دو طرف به “ارشاد” به نیروهای “متعهد” به کار برای “مشترک با هدف حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی”. این بود تصریح کرد دوباره در Mamallapuram نشست رسمی که در محل در هند در سال گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>