لا می دهد اولیه خوب برای راه اندازی مجدد از ماری جوانا بازار

لس آنجلس لس آنجلس نقل مکان کرد و روز شنبه به راه اندازی مجدد سیستم خود را یک بار امیدوار کننده قانونی ماری جوانا در بازار, دادن اولیه به تصویب تغییرات بزرگ و کوچک برای گسترش صدور مجوز و کمک به اپراتور که تحمل عواقب ناشی از این کشور جنگ با مواد مخدر.

حقوقی گسترده ای فروش لگد کردن در کالیفرنیا در سال 2018 و در آن زمان در لس آنجلس بود و انتظار می رود به سرعت ایجاد خود را به عنوان یک پیشرو در جهان شاهدانه اقتصاد است. اما این هرگز اتفاق افتاده است. به جای قوی خرید و فروش غیر قانونی همچنان به سبقت گرفتن بالا و پایین حقوقی بازار در حالی که کسب و کار شکایت دارند که مالیات سنگین و دست و پا گیر و بوروکراسی را کاهش, به جای تشویق رشد.

شورای شهر رای گیری به اتفاق آرا به تصویب اولیه به یک سری از اصلاحات که با ارائه یک پرش در مجوز برای به اصطلاح اجتماعی-حقوق صاحبان سهام متقاضیان — مردم, بسیاری از رنگ بودند که دستگیر و یا محکوم به ماری جوانا مربوط به جرم و کاهش درآمد ساکنان که در زندگی یا زندگی در محله های مشخص شده توسط بالا ماری جوانا بازداشت نرخ.

تنها آن دسته از متقاضیان خواهد بود واجد شرایط برای خرده فروشی های جدید و تحویل مجوز از طریق 2025.

تغییرات دیگر اجازه می دهد کسب و کار به دنبال مجوز به سرعت تصویب موقت شروع به کار هنگامی که برخی از معیار برآورده خواهد اجازه کسب و کار به نقل مکان در حالی که با مجوز و ساده کردن روند درخواست.

اگر طرح می شود و تصویب نهایی توسط شورای, شهردار, اریک Garcetti است که انتظار می رود به ثبت نام در آن است.

“این یک فرصت بزرگ برای شهرستان به تمرکز بر روی گسترش شاهدانه صنعت” گفت: درمانگاه صاحب Jerred Kiloh که سران ایالات شاهدانه ارتباط کسب و کار در لس آنجلس مبتنی بر صنعت ،

Kiloh گفت: این شهرستان در هدف در نهایت به دو برابر تعداد زیادی از کسب و کار خرده فروشی از 187 شرکت عامل. در زمان قوانین اجازه می دهد برای به عنوان بسیاری از 537 درمانگاه وی افزود: هر چند وجود دارد همچنین محدودیت هایی که محدود کردن تعدادی از کسب و کار است که می تواند در محله.

بیشتر حقوقی مغازه های مرتبط با سخت تر اجرای کمک خواهد کرد که در طولانی مدت مبارزه را تعطیل غیرقانونی اپراتورها و ارائه خدمات است که برای اجرا در چشم ساده در شهر او اضافه شده است.

اما این طرح نیز با انتقاد در این صنعت گفت: برخی از حقوقی های بازار ناقص باقی می ماند و می تواند بدتر شود.

لس آنجلس کشتکار دانی اندرسون به نام پیشنهاد یک مخلوط نتیجه گفت: شهرستان رفتن نیست به اندازه کافی برای اطمینان از افرادی که واجد شرایط اجتماعی-حقوق صاحبان سهام مجوز دیدار با اهداف برنامه — کمک به کسانی که رنج می برد در جنگ با مواد مخدر. او گفت: قوانین بیش از حد به راحتی دستکاری می روم نقاط ضعف برای این سیستم بهره برداری می شود.

در میان مشکلات: وی با اشاره به خشم و انزجار در سال گذشته بیش از, صدور مجوز, هنگامی که آن را کشف شد که برخی از افراد قادر به دریافت به سیستم کامپیوتر قبل از راه اندازی رسمی آن زمان شروع به برنامه. در آن زمان شهر بود اعطای 100 مجوز در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. که منجر به گسترده شکایات در مورد انصاف. بعد یک شهرستان حسابرسی به این نتیجه رسیدند که کسانی که در اوایل نمی توانید یک مزیت غیر منصفانه است.

“من می خواهم برای دیدن آنها بیش از شروع” اندرسون گفت. “همه آنها در حال انجام است که قطراتش به کمک یک گروه بیش از چیزی است که نیاز به عمل جراحی و بخیه را رفع کند.”

Zachary پیتز مدیر عامل شرکت گنجه الهه خدمات تحویل گفت: حاکم کردن مجوز جدید برای طولانی مدت کسب و کار از طریق 2025 خواهد صدمه زدن به بازار. او گفت که او انتظار می رود میراث تحویل اپراتورها به بیرون از لا در حالی که بی تجربه جدید برای دارندگان مجوز روبرو خواهد شد مالیات های سنگین و انطباق هزینه های زوج با رقابت از پررونق بازار غیر قانونی.

“شما آنها را راه اندازی به شکست” پیتز گفت و تاکید کرد که او از اجتماعی-حقوق صاحبان سهام برنامه ها و تسطیح زمین بازی. “همه ما می خواهیم صدور مجوز به اتفاق می افتد به سرعت و کارآمد است اما این راه برای آن را به کار.”

Kiloh اضافه شده است که این شهر نیز باید برش سنگین نرخ مالیات است که مصرف کنندگان زیرزمینی که در آن آنها می توانند پیدا کردن نصف قیمت معاملات در مقایسه با حقوقی ها ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de