‘L-G دستورات اجرا خواهد شد هیچ وقت برای سیاست’: Kejriwal در رزرو بیمارستان برای Delhiites

در نظر گرفتن یک U-نوبه خود در دولت خود اطلاعیه به رزرو تخت در بخش خصوصی و دولتی در بیمارستان ها فقط برای Delhiites ارشد وزیر, Arvind Kejriwal, روز چهارشنبه گفت که AAP دولت اجرا خواهد شد معاون فرماندار آنیل Baijal را به منظور نگه داشتن بیمارستان در سرمایه های ملی باز برای افراد غیر مقیم دهلی نو.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی Kejriwal گفت که این زمان برای سیاست یا تفاوت.

“این بار متفاوت از یکدیگر و یا استدلال می کنند. هر Lt فرماندار و دولت مرکزی گفت: اجرا خواهد شد. این است که زمان برای انجام سیاست است. اگر ما در مبارزه با کروناویروس برنده خواهد شد,” او گفت:.

Kejriwal, سخنان آمد و دو روز پس از Baijal صدور یک فرمان قابل توجه پایین کلید اطلاعیه های ساخته شده توسط دولت دهلی نو به رزرو تخت در خصوصی و دهلی بيمارستان های دولتی برای ساکنان شهر تنها.

روشن تصمیم L-G گفت که او مجبور به انجام این کار, آن را به عنوان نقض قانون اساسی حق برابری و حق زندگی که شامل حق بهداشت ،

او در ادامه اطمینان داد که به عنوان رئیس دهلی مدیریت بحران اقتدار او بوده است به صورت دوره ای بررسی دهلی نو قصد دارد برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

از سوی دیگر Kejriwal نگرانی که تعدادی از coronavirus موارد در پایتخت افزایش سرعت در روزهای آینده.

“دهلی نو نیاز 1.5 لاخ تخت ژوئیه 31 هنگامی که مردم شروع به آمدن به شهر برای درمان از کشورهای دیگر” CM Kejriwal گفت.

در ضمن دهلی وزیر بهداشت Satyendra جین گفته است که در مورد بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع آن می توان گفت که وجود دارد این است که انتقال در جامعه اما آیا جامعه انتقال’ و یا نمی توان اعلام کرد تنها توسط دولت مرکزی از آن است که یک اصطلاح فنی’.

وزیر همچنین به نام COVID-19 بحران “بزرگترین فاجعه در 100 سال است.”

“وجود دارد 31,309 COVID-19 موارد در دهلی نو که 18,543 فعال هستند موارد است. میزان گسترش این بیماری بسیار سریع است” جین اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de