Kulbhushan Jadhav بود مشخصه تحت استرس دسترسی کنسولی و پاکستان نبود و معتبر معنی دار: هند

هند روز پنجشنبه گفت: Kulbhushan Jadhav بود “مشخصه تحت استرس” را به عنوان پاکستان اجازه نمی دهد یک رایگان مکالمه بین او و ماموران کنسولی در روز پنج شنبه و آنها داده نشده است “آزادانه بدون مانع و بدون قید و شرط” دسترسی به.

وزارت امور خارجی سخنگوی Anurag Srivastava در بیانیه ای گفت که این مکالمه بین Jadhav و ماموران کنسولی بود که ثبت شده به عنوان آشکار است از یک دوربین و دسترسی کنسولی ارائه شده توسط پاکستان بود نه “معنی دار و نه معتبر”.

این سخنگو گفت که مقامات پاکستانی با یک تهدید آمیز رفتار شد و در حال حاضر در نزدیکی Jadhav و ماموران کنسولی با وجود تظاهرات از طرف هند.

او گفت: Jadhav خود بود مشخصه تحت استرس و نشان داد که به وضوح به ماموران کنسولی. امور خارجی وزیر S Jaishankar مطلع خانواده Jadhav از این تحولات است. این سخنگو گفت که دولت متعهد به حصول اطمینان از بازگشت ایمن از Jadhav به Indi و “تصمیم خواهد گرفت که در آینده دوره از عمل در پرتو حوادث امروز”.

“به ماموران کنسولی داده نشده آزادانه بدون مانع و بدون قید و شرط دسترسی به Jadhav. در مقابل مقامات پاکستانی با یک تهدید آمیز رفتار شد و در حال حاضر در نزدیکی Jadhav و ماموران کنسولی با وجود تظاهرات از طرف هند. آن را نیز آشکار از یک دوربین است که قابل مشاهده بود که گفتگو با Jadhav بود که ثبت” بیانیه ای گفت:.

“Jadhav خود بود مشخصه تحت استرس و نشان داد که به وضوح به ماموران کنسولی. ترتیبات اجازه نمی دهد یک رایگان مکالمه بین آنها. به ماموران کنسولی نمی تواند شرکت Jadhav بر حقوق قانونی خود را و بودند مانع از اخذ رضایت کتبی برای تنظیم خود را وکیل” به آن اضافه شده است.

در این بیانیه گفت: بیشتر از آن که “هند ماموران کنسولی به این نتیجه رسید که دسترسی کنسولی ارائه شده توسط پاکستان بود و نه معنی و نه معتبر در پرتو این شرایط و در سمت چپ محل پس از اسکان یک اعتراض”.

این سخنگو گفت که پاکستان رویکرد به این موضوع همچنان به عنوان “انسداد و مانور”.

“این نه تنها نقض اطمینان خود را به دیوان بین المللی دادگستری به طور کامل پیاده سازی 2019 قضاوت اما همچنین موفق به عمل مطابق با آن خود فرمان” در بیانیه ای گفت:.

این بیانیه گفت که در سال گذشته هند درخواست کرده است پاکستان بیش از 12 بار به ارائه آزادانه بدون مانع و بدون قید و شرط دسترسی کنسولی به Jadhav که همچنان زندانی در پاکستان پس از سال 2016.

“این دسترسی کنسولی است که از اهمیت زیادی برخوردار است آن را به عنوان پایه ای برای یک فرایند موثر بررسی و تجدید نظر دستور دیوان بین المللی دادگستری در جولای سال 2019 از محکومیت و حکم Jadhav توسط پاکستان به دادگاه نظامی” آن گفت:.

در ماه مه سال 2020 پاکستان تصویب یک فرمان ظاهرا مطابق با سفارش از دیوان بین المللی دادگستری.

“این اینتر-alia پیش بینی افسر کنسولی از کمیسیون عالی هند تشکیل پرونده دادخواست قبل از بالا دادگاه مربوطه بررسی و تجدید نظر. در این زمینه تماس ها و مکالمات بین افسر کنسولی و Jadhav فرض اهمیت زیادی” در این بیانیه گفت.

هند اخیرا به درخواست طرف پاکستانی برای آزادانه بدون مانع و بدون قید و شرط دسترسی کنسولی ارائه می شود در جولای 13. پاکستان خواسته شد تا اطمینان حاصل شود که این جلسه برگزار شده است در یک فضای عاری از ترس از عذاب و بدون حضور هر گونه رسمی پاکستان در مجاورت Jadhav و هند مقامات کنسولی.

پاکستان نیز درخواست برای ضبط (صوتی و تصویری) نشست.

این بیانیه گفت که با وجود پاکستان اطمینان از حصول اطمینان از بدون مانع دسترسی کنسولی به Jadhav محیط زیست و ترتیبات این نشست بود و نه مطابق با اطمینان از اسلام آباد.

“پس از بحث های گسترده ای از طرف پاکستان منتقل شده که آنها آماده بودند برای سازماندهی دسترسی کنسولی در جولای 16. ما مطمئن شد که این دسترسی کنسولی خواهد بود آزادانه بدون مانع و بدون قید و شرط. بر اساس این تضمین توسط وزارت امور خارجه پاکستان دو کنسولی افسران کمیسیون عالی اقدام به ملاقات با Jadhav. متاسفانه نه محیط زیست و نه ترتیبات این نشست بود مطابق با اطمینان از پاکستان” در بیانیه ای گفت:.

این سخنگو گفت که هر گونه مکالمه بین Jadhav و کمیسیون عالی مقامات لزوما باید در حفظ حریم خصوصی و بدون حضور هر گونه پاکستانی رسمی و یا ضبط توسط پاکستان است.

“این است که تنها پس از آن که Jadhav صحبت می کنند آزادانه و بدون هر گونه نگرانی از تلافی جویانه به عنوان او همچنان در پاکستان بازداشت کردند. آن است که در حال حاضر مشهود است که Jadhav شده است مرعوب بارها و بارها در گذشته از جمله در حال ساخته شده به بیان ادعا disinclination به دنبال یک بررسی” سخنگوی گفت.

پاکستان ادعا می کند که Jadhav دستگیر شد از بلوچستان در سال 2016 به اتهام جاسوسی است. هند را رد کرده است پاکستان اتهامات و گفت که او ربوده شده از ایران در بندر چابهار.

در اوایل سال 2017, یک نظامی پاکستانی در دادگاه او را محکوم به مرگ است. در مارس 2017, دیوان بین المللی دادگستری (ICJ) در آنجا ماند او اعدام است. در ماه جولای سال گذشته به دیوان بین المللی دادگستری, توسط رای 15-1 بود را تایید کرد هند ادعا می کنند که پاکستان متعهد فاحش نقض کنوانسیون وین در روابط کنسولی در چند فقره است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de