Krina Gindra است که نام است که دانش آموز یک وبلاگ نویس محبوب روابط عمومی در F & B و تاثیر گذار بازاریاب

Krina Gindra است که نام است که دانش آموز یک وبلاگ نویس محبوب روابط عمومی در F & B و تاثیر گذار بازاریاب – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: مارس 04, 2020, 13:35 IST | همکاری محتوا | بمبئی

او در حال حاضر در سال دوم تحصیل تجارت در Nagindas Khandwala کالج, Mumbai. همزمان او نیز در حال آماده شدن برای شرکت ،

اینترنت امروز یکی از قدرتمند ترین و در عین حال بخش مهمی از زندگی هر کس. کسی نمی تواند تصور زندگی بدون آن و بسیاری از آنها ساخته شده زندگی خود را با کمک از آن است. Krina Gindra است که نام است که دانش آموز یک وبلاگ نویس محبوب روابط عمومی در F & B و تاثیر گذار بازاریاب است که الهام بخش جوانان امروز با او کار می کنند. با رویای ایجاد یک هویت در خود او موفق به ایجاد یک محل برای خودش در زمینه مدیریت. در حالی که بسیاری از دانش آموزان شده اند زندگی خود را با یک happy-go-lucky نگرش این دختر چند tasker که اعتصاب تعادل کامل بین مطالعات خود را و کار خود را. این چیزی است که او را متفاوت از جوانان امروز است.

او در حال حاضر در سال دوم تحصیل تجارت در Nagindas Khandwala کالج, Mumbai. همزمان او نیز در حال آماده شدن برای شرکت ، “این است که پدر و مادر من در رویای تبدیل شدن به یک منشی شرکت, بنابراین این چیزی است که من می تواند انجام دهد” او گفت: در حالی که صحبت کردن در مورد مدیریت کارهای متعدد در همان زمان. او شروع به کار حرفه ای در سن 16 سالگی به عنوان یک وبلاگ نویس و همچنین یک سفیر در سر Paisawapas.com. علاوه بر این, او که قبلا نیز به عنوان یک POPxo پردیس سفیر که دیدم علاقه خود را در حال تبدیل شدن به یک گذار.
جدای از این, او همچنین یک مترجم آزاد است که انجام می شود روابط عمومی از برخی از رستوران ها محبوب بمبئی از جمله 4 فرض پیتزا Zaika, Lume نوار و آشپزخانه بوستون Cupcakery, در میان دیگران. نه فقط این کار او تاثیر گذار بازاریاب و بنیانگذار www.squadk.in – influencer آژانس بازاریابی که تشکیل شد در ذهن نگه داشتن بودجه مسائل مواجه شده علامت های تجاری.

“تجارب و مبارزات من با آن مواجه شده اند بزرگترین معلمان است. من رفتم از طریق بسیاری از مشکلات, اما من هرگز داد.

یک زمان وجود دارد که در آن من به معنای واقعی کلمه هیچ دوستان بود اما از آن است که گفت: به منظور رسیدن به چیزی است که شما باید شل کردن بسیاری از چیزها است . به عنوان یک دختر من قضاوت برای انتخاب شغل من. من اعتقاد دارم برای رسیدن به چیزی است که ما نیاز به ضرب و شتم یک بیت.”, گفت: بازاریابی و تاثیر گذار. Krina کار صحبت می کند برای خودش امروز او به عنوان همکاری با برترین برندها مانند رفتن خطوط هوایی, Mg , موتور , رنو , نیسان, نستله Kalyan Jewellers, اعتماد, جواهرات رنگ آسیایی, آفتاب سوختگی جشنواره و بسیاری از بیشتر. با او ثابت شده است بسیاری از مردم اشتباه که پس از اشاره او برای ساخت یک اشتباه انتخاب حرفه ای. ما مایل دختر جوان بهترین آرزوها و ما امیدواریم که او همچنان با او خوب کار می کنند.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de