کلکته: روزنامه نگار بازداشت misquoting ‘Dil Bechara’ بازیگر صلیب شکسته موکرجی یک رزرو برای تجاوز به عنف و تهدید به مرگ

Cyber Crime وزارت کلکته پلیس بازداشت Hoogly مقیم نام Koushik دس به تجاوز و حمله با اسید تهدید به بازیگر صلیب شکسته Mukherjee در رسانه های اجتماعی. یک روزنامه نگار نیز دستگیر شده از Galsi, Bardhaman, برای نسبت دادن یک نقل قول جعلی به بازیگر در یک داستان اخبار در وب سایت خود را.

“در تاریخ 26 ژوئن روز پس از همکاری بازیگر در فیلم های آینده Dil Bechara Sushant Singh Rajput مرگ غم انگیز وجود دارد رسانه ها گزارش می دهند که به دروغ به نقل از من گفته است که خودکشی در حال حاضر در مد. پس از این وجود دارد شدید آنلاین حمله از جمله تجاوز به عنف و تهدید به مرگ” گفت: صلیب شکسته در تایید Facebook حساب در شب جمعه است.

“من می خواهم به اطلاع شما که فرد پشت جعلی, اخبار, ارسال شده در www.smritinews.in, Shuvam چاکرابورتی از Galsi, Bardhaman بنگال بازداشت شده است توسط کلکته Cyber Crime بخش. او پذیرفته است که او انجام نادرست نقل قول در پورتال خبری و گردش آن در رسانه های اجتماعی,” او اضافه شده است.

“همراه با این Koushik دس از Hooghly که به من فرستاده بود اسید حمله و تجاوز به عنف و تهدید بر اساس این خبر جعلی نیز دستگیر شده است. هر دو از آنها به تسلیم در دادگاه گفت:” صلیب شکسته و اضافه کرد: “بسیاری از ما صرف نظر از جنس ما چهره باطل حملات سایبر که گاهی اوقات می تواند با گلوله برف زدن به تهدید واقعی. حداقل این باعث می شود یک معامله بزرگ از عذاب روانی و آسیب به افراد و خانواده خود را. من مصرانه از مردم برای جمع اوری شجاعت و گزارش چنین شرایطی به اجرای قانون است.”

“مزاحمت سایبری قابل قبول نیست. تجاوز به عنف و تهدید حمله با اسید تهدیدات در حال جنایت شنیع و آن نیاز به خطاب. آن زمان مردم فکر می کنم قبل از حمله به کسی که به دلیل وجود خواهد داشت عواقب. با تشکر از شما کلکته پلیس کلکته cyber crime گروه برای گرفتن چنین بی درنگ اقدام” صلیب شکسته به اشتراک گذاشته.

در

به تازگی, Sushant Singh Rajput دوست دختر Rhea Chakraborty و Alia Bhatt خواهر شاهین Bhatt باز کرده اند تا تجاوز به عنف و تهدید از غریبه ها در Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de