کلکته: BJP کارگران که مطرح ‘گلی Maro’ شعار remanded به بازداشت پلیس

یک روز پس از BJP کارگران مطرح گلی Maro شعارها در میان تجمع از رهبر ارشد بی جی پی و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در کلکته دو نفر از سه نفر از افراد دستگیر شده توسط پلیس کلکته بودند بازگردانده شدند به مدت دو روز از بازداشت پلیس محلی دادگاه.

روز دوشنبه پلیس کلکته تولید سه BJP کارگران عنوان Surendra Tiwari Dhruba باسو و Pankaj پراساد در دادگاه های محلی است. پلیس به دنبال خود بازداشت پلیس بیان کرد که نقش خود را باید بررسی شود.

در حالی که دادگاه Surendra Tiwari و Pankaj پراساد دو روز از بازداشت پلیس تا 2 مارس سال 2020 سوم BJP کارگر – Dhruba باسو بود به قید وثیقه بر اساس سالمند خود را در سن.

در ساعت اندکی از دوشنبه کلکته پلیس دستگیر شده بود سه BJP کارگران از نقاط مختلف شهرستان کلکتا پس از FIR ثبت شده توسط بازار جدید پلیس برای بالا بردن ‘گلی Maro’ شعار.

BJP کارگران دیده می شد بالا بردن بحث شعار ‘Desh Ke Gaddaro ko, گلی Maaro سالن ko’ روز یکشنبه. حدود 2 ساعت BJP تجمع که از جنوب کلکته بود در راه خود را از به برگزاری نشست عمومی – شهید منار که ناگهان آنها را دیدم که در مقابل پهلو برخی از ضد کا معترضین بالا بردن شعارهای علیه شاه را ببینید.

بی جی پی کارگران بلافاصله شروع به بالا بردن شعار ‘Desh Ke Gaddaro ko, گلی Maaro سالن ko’. مقامات از کلکته پلیس با عجله به جلوگیری از BJP کارگران از پیشروی به سوی ضد کا میدهد.

ضد کا معترضین قرار داده و در داخل یک مانع برای جلوگیری از آنها را از ریختن بیرون و پیشبرد به سمت BJP حامیان.

بعد BJP حامیان آنها همراهی بازگشت به مسیر اصلی این تجمع منجر به شهيد منار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>