نیکز صاحب MSG رئیس جیمز دولان است coronavirus

جیمز دولان اجرایی رئیس Madison Square Garden شرکت و صاحب نیویورک نیکز دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

نیکس اعلام کرد هرگاه تشخیص شنبه شب. روشن نیست که او مورد آزمایش قرار گرفت و یا زمانی که او موفق به دریافت تشخیص است.

دولان اولین بار است که آمریکا و حامیان ورزشی مالک شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای ویروس. او همچنین صاحب NHL نیویورک رنجرز همراه با مکانهای دیگر مانند موسیقی رادیو سیتی هال, Hulu تئاتر و تئاتر شیکاگو.

“به باغ میدان مدیسون شرکت اجرایی رئیس و مدیر اجرایی جیم دولان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus” نیکز’ بیانیه ای گفت:. “او شده است در خود به انزوا و تجربه کمی به هیچ علائم. او در ادامه به نظارت بر عملیات کسب و کار.”

نیویورک شده است و کانون به صورت همه گیر در ایالات متحده آمریکا

تمام 50 ایالت آمریکا گزارش داده اند که برخی از موارد این ویروس است که باعث COVID-19 اما نیویورک است که بیشتر با بیش از 52,000 مثبت آزمایشات برای بیماری و بیش از 700 مرگ و میر. در مورد 7,300 نفر در نیویورک بیمارستان های شنبه, از جمله در مورد 1800 در بخش مراقبت های ویژه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه بلکه در موارد خفیف تر از پنومونی گاهی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر.

هرگاه یکی از مهمترین پلاریزه چهره های ورزشی در نیویورک است. در اوایل این ماه برنده جایزه اسکار نویسنده-کارگردان اسپایک لی — یکی از نیکز’ بهترین و شناخته شده طرفداران — انتقاد دولان پس از وارد شدن به یک توافق با MSG پرسنل که در مورد ورود به عرصه او می تواند با استفاده از. دولان نیز علنا درگیر شدند در سال های اخیر با سابق نیکس به جلو چارلز اوکلی و سرخوردگی طرفداران شعار “فروش تیم” در برخی از بازی های این فصل است.

NBA شده است تعطیل از مارس 11 شب که یوتا مرکز رودی Gobert شد اولین بازیکن در لیگ به یک امتیاز مثبت برای تشخیص این ویروس نشان داد. نیکس میزبان یوتا — که بعدها به حال Gobert و داناون Mitchell تست مثبت در مارس 4 و میزبان دیترویت در 8 مارس. پیستون مرکز مسیحی چوب نیز بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

Gobert میچل و چوب که همه پس از بهبود.

64 سال دولان نیز به عنوان رئیس اجرایی از MSG, شبکه های, شده است و رئیس باغ و صاحب نیکز از سال 1999.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net